Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ovako bitnoj tekmi ne smijes primiti 2 gola iz kornera. Tu su se pokopali i to je to.

    Sad gledam tabelu... kolika guzva u vrhu. Everton i WBA jos uvijek odoljevaju. Oba tima ispred Arsenala recimo, Tottenham sve bolji i bolji. Bice zanimljivo.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Gol nije bio iz centarsuta, Cleverley je lepo pogledao i video gde se golman nalazi...

      Onda sto se tice onog "gola", nije bio. Vidi se na usporenom snimku da lopta nije presla celim obimom.
      United dobio utakmicu bez preteranog truda, odradili su onoliko koliko su morali. S tim da je odbrana bila odlicna, pre svega mislim na bekove. Rafael je odlicno zaustavio Hatem-a.

      EDIT: A sto se tice Robin-a, bio je malo nervozniji danas ali glupo je traziti crveni. Ako cemo po istom kriterijumu Tiote je trebao dobiti dva zuta, prvi za gazenje Cleverley-a i drugi za onu dramsku glumu...
      Last edited by Sir Giggsy; 07-10-12, 22:42.

      Comment


      • Ma pusti pricu o sudjenju jer je uzaludna.Glupo je sada nabrajati sta je sve sudija trebao i kako je trebao.Najgora prica je prica o sudjenju jer ne vodi nigdje.
        Bitno je da je Junajted razvalio Njukasl i da se vidi napredak u igri

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Gol nije bio iz centarsuta, Cleverley je lepo pogledao i video gde se golman nalazi...
          Glupost, zavrnuo je kao centarsut i on je zavrsio u golu. Ni govora da je ciljao, evo gledam opet, kako je sutnuo nema teorije da je hteo da da gol, vec da centrira. Ali dobro, nema veze, dao je gol.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment




          • I Suarez bi mu pozavidio
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ovo je bolje od Suareza odradjeno, bar je tajming dobar. Brat Luis kasni sa reakcijom pola minute i na kraju izvodi neki brejk-dens potez.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


                I Suarez bi mu pozavidio
                Evo Suareza hahah
                http://ballsdot.wpengine.netdna-cdn..../suarezgif.gif
                Last edited by chicharito14; 08-10-12, 16:08.

                Comment


                • Da uvedemo i dive of the week glasanje

                  Comment


                  • Suarez ---> Gangam Style!

                    Comment




                    • Džeko sasvim zasluženo igrač mjeseca u Cityu.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • http://www.talksport.co.uk/magazine/...ubs-182758?p=3

                        Comment


                        • Fellaini ce biti 3 nedelje van terena zbog povrede.

                          Comment


                          • Edgar Davids postao trener-igrac u 4.ligasu Barnetu koji trenutno drzi fenjer. Nadam se da ce ostati koliko-toliko u klubu , ispraticu meceve ako budu streamovi i nadam se da ce se posle baviti trenerskim poslom , napred Barnet

                            Ne znam u koju drugu temu da pisem o ovome pa mi Engleska ova delovala kao najprikladnija posto je Barnet iz Engleske
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Htedoh ja Mikula da ti javim na msn-u sinoc da padnes sa stolice, ne znam sto nisam

                              Imaju 3 boda iz 11 kola cini mi se... samo Bog i Edgar Davids mogu da ih spasu.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Ja juce pre skole otvorim sportala , znas kad sam 3 puta trljao oci da vidim je li istina Valjda ce biti stream ali tesko , nisam nigde video da ima , zivotna sportska fan zelja mi je da radi kao trener , valjda ce nekad dobiti neki jaci posao ali dobro polako , za 4 godine eto Barneta u PL
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X