Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva igracina je Luis,ove sezone 20+ u prvenstvu.Uzitak je bilo gledati ovu ekipu danas,sredina terena odlicna,Nuri se uklopio u ekipu,Allen otkako je dosao pruza vrlo dobre partije i Stevie polako ulazi u formu.Dva momka na krilima Suso i Sterling odlicni danas i predstavljaju ogromnu buducnost,jos odbrana da se poboljsa i to ce biti to.Liverpool odavno nije bio bolji bez obzira na rezultate,a i velike zasluze tome idu Brandan-u.Sada ide laksi raspored i treba dobiti sto vise utakmica i prikljuciti se vrhu.Penal opet cist kao suza,ja sam onakve udarce vidjao samo u kecerima.

    Zabara opet spasava Big Ed
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      I onda proveris na FM 12, da Fletcher ima identicne ocene kao Suarez... Videcemo sada sta sledeca tekma veceri/popodneva (kako kome) moze da ponudi. Nekako mislim da ce AVB da nadmudri Fergija...
      Танкосава....увек их је Јунајтед чекићао, то је мени увек победа Јунајтеда, једноставно Тотенхем нешто неће против Јунајтеда, као и Јунајтед Њукасл, увек их прегази Јунајтед.

      Comment


      • AVB je najavio da ce Tottenham napasti United.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Everton bi vrlo lako mogao konkurisati za neku od prve 4 pozicije , kompletan tim imaju
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Everton bi vrlo lako mogao konkurisati za neku od prve 4 pozicije , kompletan tim imaju
            Nemaju klupu i zbog toga uvijek jedan dio sezone odigraju katastrofalno...nesto ne vjerujem da mogu izdrzati ovakav tempo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment




            • Stvarno ne znam više šta treba da mu urade da bi se svirao penal? Ovo je sramota šta se radi Liverpoolu što se suđenja tiče, već 3 utakmica zaredom (uključujući i Capital One Cup). Izgleda da je razgovor Rodgersa sa Rileyom bio uzaludan. Samo neka sude pošteno i neka sude ono što jeste, ne treba nikakva kompenzacija za ovo loše suđenje do sada (jer je očigledno da neće doći) samo neka se ne sudi na štetu Liverpoola.

              Što se igre tiče ja sam ponovo prezadovoljan, pogotovo igrom tria Sterling-Suarez-Suso. Sada je već jasno da je Sahinu bilo potrebno određeno vrijeme da se privikne na Liverpool i ljude oko sebe, ali sve više ulazi u formu što je za nas jedan veliki plus. Škrtel i Reina se ponovo pokazali kao najtanji dio ekipe, već nekoliko puta do sada je tako bilo mislim da bi Rodgers trebao o tome dobro razmisliti. Najvažnije je da u naredne 2 domaće utakmice u Premiershipu upišemo pobjede i koliko/toliko se bodovno stabilizujemo. A onda vjerujem da će ovakvom igrom mnoge stvari doći na svoje, te da ćemo imati bolju završnicu i da nas sudije neće zakidati.

              Spoiler

              Slijedi nam niz od 6 utakmica kući:

              Liverpool-Udinese 04.10.2012. Europa League
              Liverpool-Stoke City 07.10.2012. Premiership
              Liverpool-Reading 20.10.2012. Premiership
              Liverpool-Anzhi 25.10.2012. Europa League
              Liverpool-Swansea 29.10.2012. Liga Cup
              Liverpool-Newcastle 04.11.2012. Premiership

              U Cupu i Evropa ligi igrati kao i do sada tj. mladi da igraju.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • https://dl.dropbox.com/u/34387585/jea.JPG jos Junajted

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Kako ces da nadmudris onog masona zivota ti

                  Zaboravih maloprije da te opomenem za ono diranje Sahina,ne igraj se
                  AVB sve moze...

                  Primljeno k znanju za Sahina, vaseg ljubimca...

                  Videcemo, Spursi dosta dobro izgledaju, Utd igra po meni slabo, i opet sa takvom igrom uspevaju pobedjivati, sve je u opciji.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • HAhahaha , kakav majstor !

                    To Vertonghen legendo , 0-1 !

                    Sad vjerovatno slijede 3-4 penala za United

                    Hajde Moussa majstore , pojedi ih , ko sto si ih vec pojeo jednom ove sezone , kad si igrao za Fulham !
                    Last edited by Dale; 29-09-12, 17:35.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Nismo pobedili United jedno 100 godina, tako da bilo šta iz ove utakmice je kao sedmica na lotou.

                      Evo i gola za nadu, ali istorija je čudo.

                      p.s. Vertonghen izgleda za sada kao odlično pojačanje, AVB ga prebacio zadnje 2-3 utakmice na beka, ali igra dobro na obe pozicije.
                      Last edited by Lineker; 29-09-12, 17:34.

                      Comment


                      • Vertongheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!

                        Valjda odbrane penal koji bude.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Ja rekoh nesto...;) Treba ovaj Utd da izgubi, da bi se Fergie dobro izdrao na njih, jer ne igraju nimalo onako kako bi trebalo. Jos jedan Belgijanac daje gol u PL, kakva su sila...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nisam ni vidio gol, nisam ocekivao da ce tako rano neko povesti.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Verthongen je stvarno igracina,covjek hladno i lijevog beka igra jer mu to nije novo posto cesto igra bas tu kad je repka u pitanju...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Dembele all-around igrac. Svugdje ga ima. Zasad on diktira utakmicu.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X