Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg , Chelsea je od dolaska RDM-a definitivno najsretnija ekipa i to ih jos uvijek prati

    Mada , mutavi Koscielny nema veze sa srecom
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Onaj gol je ipak pripisan Mati.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Onaj gol je ipak pripisan Mati.
        Meni se cini da je Koscielny dirao loptu
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Celzi imao vise srece nego pameti.

          Arsenal je bio mnogo slabiji u drugom poluvremenu i tesko su stvarali sanse.Drugi gol ih je bas presekao kad su ga primili na slicnu foru kao i prvi.Nisam ni pomisljao da ce Celzi slaviti tako sto ce golove postizati iz prekida.

          Videlo se na snimku da je Koselni malo okrznuo loptu kod drugog gola, dovoljno da Manone ne moze da je dohvati.

          Comment


          • Chelsea ce morat negdje iskihat za ovu srecu.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Suarezzz....tako je! )

              EDIT : Lezhi mu Norwich...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ohoho, Suarez najavljuje goleadu

                Comment


                • Trpaaaaaaajj, Gastoneeeeeeeeeeeee!

                  Comment


                  • el pistolero najavljuje golijadu i prvu pobjedu liverpoola... tako jeeee


                    kakav penal za fulham... smijesno :/
                    Last edited by bjelaksson[YNWA]; 29-09-12, 15:09.

                    Comment


                    • Ne baksuzirajte, evo odma' stativa za Norwich.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Petric iz penala , Fulam vodi 1-0
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Da li me zeza ovaj City ?
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Najbolje je kada se ovako brzo da gol i sada treba da se grize za drugi. Kada pogledam ovu postavu, razmiljam o tome da ovu eru Brendana i ovaj tim treba nazvati "Neki novi klinci"...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Koscielny je kiksara teska, po meni jedan od nesrecnijih stopera u PL.
                              Od kako je dosao u Arsenal, vise im je stete nanio nego koristi. Konkretno danas ne mislim na drugi gol, ne bih rekao da je njegova krivica. Jeste zakacio loptu, ali nije joj promijenio pravac. Ali kod prvog gola, ne mogu da vjerujem da je dopustio da Torres sutira. Ono bi svaki drugi stoper izbacio, pa i zadnjicom ako treba.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • AHHAHAHAHAH, pa ako ovo nije penal, ja majke mi ne znam sta je hahaha auuuuu

                                Comment

                                Working...
                                X