Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najboljih pet igraca sredine terena sto se tice dodavanja ove sezone:

    Spoiler




    Spoiler



    Spoiler





    Spoiler


    Attached Files
    Last edited by Joe Cole 10; 26-09-12, 18:32.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Allen ima jos mesta za napredak, treba samo malo da se ohrabri da krene napred malo, da vise ucestvuje u napadu, u par navrata je pokazao da je izuzetan kada krene napred i da ima izuzetan dribling, jbes me, nekad deluje kao Inijesta. Neverovatno da i Kerik ima ovako dobru statistiku.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Carrick ima odlicnu statistiku i mislim da je poprilicno podcenjen kao igrac... barem sto se Engleza tice.

        Comment


        • Chelsea captain John Terry has been banned for four games and fined £220,000 after being found guilty of racially abusing QPR defender Anton Ferdinand by the FA.
          Barem nesto...

          Comment


          • Prvo ga oslobodise pa optuzise, kakva smijurija.

            220.000 kazne Sreca pa nije Evra bio u svemu inace bi John popio kaznu od 2 miliona.

            Nemam komentar. Ali neka se okoncalo ovo da ne citam raznorazne gluposti.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Oslobodio ga je sud, ali ne i FA...

              Comment


              • FA iznad drzavnog suda.

                Rekoh vec, neka se ovo konacno okoncalo. Da ne slusam gluposti kako je Terry zasticen od stane FA.
                Last edited by bracala; 27-09-12, 16:16.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Prosto neverovatno... Ovde Agger izgleda kao npr jedan Mertesacker! A jos gore je da se povredio.

                  To me pomalo podseca na onu situaciju u LS kada je Kaka krenuo ka golu a dva United-ova igraca se sudarila! Jedan je bio Evra, drugog se bas ne secam.
                  Габриел Хајнце ја мсм ;)
                  Што се тиче Керика, пљампао сам о њему у теми Јунајтеда и био сам толико нападнут од стране присталица тог клуба са форума, да ми просто није јасно што се толико критикује играч који сасвим пристојно одрађује свој посао

                  Comment


                  • Pardew dobio novi ugovor do 2020 godine.

                    Kad je potpisao, dobio je na 5 godina ugovor čini mi se, a sad su ga zacementirali.

                    Nadam se da ga neće otuštati, jer sa ovakvim ugovorom moraće debelo da da obeštete.

                    J. Jenas ode u Forest na pozajmicu, za sada na mesec dana, ali verujem da će ostati i duže. U Spursima jednostavno nema mesta.
                    Last edited by Lineker; 27-09-12, 18:53.

                    Comment


                    • eee kakav je to igrac bio , ali nazalostu spursima nije bilo mesta , i sada ide na pozajmicama po nizeligaskim ekipama

                      Comment


                      • Bio je strašan igrač, ali ga povrede ubile...

                        Inače evo šta kaže Barton na Terijevu kaznu:
                        "Četiri utakmice? Četverodnevno saslušanje i samo četiri utakmice kazne? Suarez je dobio osam utakmica, zar ne? Mislim da to dosta toga dokazuje. Kakva farsa. Dvanaest utakmica za nasilno ponašanje, a samo četiri za ovo. FA se treba sramiti", poručio je Barton putem Twittera.

                        "Prema FA-u, ispada da bih bolje prošao da sam rasistički vrijeđao igrače Manchester Cityja nego za udaranje, što sam napravio. U kakvim okolnostima to može biti ispravno?", dodao je 'zločesti dečko' engleskog nogometa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nakon 2 propustena kola,vala ovo ima da ispratim ko covjek

                          Comment


                          • Je li moguće da se repriza igre Mančester Junajteda protiv Totenhema stavi negde pre ili posle podne u nedelju, siguran sam da bi mnogi kao i ja, koji su sutra na Svadbi (ili nekom drugom veselju), bili presrećni

                            Naravno predviđam pobedu Mančestera, mislim da taktika brzog proboja po strani Totenhema na Old Trafordu neće proći

                            Comment


                            • genijalno 13488357636674.jpg

                              Comment


                              • Steve Kean je podneo ostavku na mesto trenera Blekburna. Jedno 10 meseci prekasno, rekao bih. Navijači sigurno neće za njim. Traže njegovu glavu već duže vreme.

                                Što je najgore, nisu tako loše ni startovali, posle prvog poraza u sezoni u 7. kolu, otišao. Ovi vlasnici iz Indije su stvarno

                                Comment

                                Working...
                                X