Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A vi se lozite kao babe na penziju... Vidite smajlije valjda.

    Budale su budale i nista ne mozete promeniti sto cete se nervirati zbog njih, jer to jeste njihov cilj.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      A vi se lozite kao babe na penziju... Vidite smajlije valjda.

      Budale su budale i nista ne mozete promeniti sto cete se nervirati zbog njih, jer to jeste njihov cilj.
      Ova ti je za bukvara...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment




      • Doktor Stevie G!
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • large_12.jpg

          I sta sad, treba da se nerviram zbog ovoga... Kako da ne...

          EDIT: Gerrard je imao ono jedno vrhunsko dodavanje ka Sterlingu!
          Last edited by Sir Giggsy; 23-09-12, 21:51.

          Comment


          • Da bacim i ja svoj komentar vezan za današnju utakmicu.

            Kao prvo i prvo, naravno da mi je drago što smo napokon dobili na Anfieldu, ali to nije to kada vam dođu navijači Liverpoola i kažu da nas je sudija pogurao, a iskreno i razumijem ih.
            U prvom poluvremenu L'Pool je bio mnogo bolja ekipa na terenu, ali opet nisu imali previše šansi, osim onog šuta Gerrarda nakon kornera. Što se tiče crvenog kartona, mislim da je to bilo prestrogo i da nas je sudija malo pogurao.
            Drugo poluvrijeme smo se popravili, ali opet nismo imali neku igru. Što se tiče penala, pa ne znam... I jeste i nije.

            City-Arsenal solidna tekma. Arsenal po meni ima strašan vezni red, jedan od boljih u ligi, a ako ne i najbolji. Arteta i Cazorla čine čuda, a šteta što Gervinho nije dao onaj gol, mogao je da bira šta će raditi, ali dade sebi prejak for. Sve u svemu, proslaviše se bekovi
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Nespo View Post

              Što se tiče penala, pa ne znam... I jeste i nije.


              Jesu li ti sad neke stvari jasnije?
              Last edited by Rossonero; 23-09-12, 22:05.

              Comment




              • Mnoge stvari nisu bile farsa, a rulju i ludake, sa obe strane, teško je kontrolisati.

                Šteta što je izbrisan video, sa komentatorima iz studija (SkySport) koji sam postavila na MU temi... tamo se iz drugog ugla, sa usporenim i zaustavljenim snimkom vidi da je bio penal, a počinje od Džonsonve ruke na Valensijinim leđima.
                Bio je i penal nad Suarezom. Prvi je stigao do lopte, Evans ga zakačio po nozi.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nema veze s penalom ni start na Valensiji ni start nad Suarezom,zivim za dan kad krene da se daju crveni kartoni za onakva simuliranja.Jedini koji je ostecen za penal jeste Siti kada je Koselni startovao na Aguera.

                  Comment


                  • Mislim da je bio penal za LIverpul. Al Valensija je smesan keve mi.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Spoiler


                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Alex Ferguson: "It was a tough decision, but it paid off. We will rotate Howard Webb and Mark Halsey through out the season."
                        ....
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Smjesni ste ljudi
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Nespo View Post
                              Što se tiče penala, pa ne znam... I jeste i nije.
                              Da resim tvoju dilemu - nije.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment




                              • Match Of The Day Two 2012 09 23 480p HDTV x264-mSD

                                Pregledi, kao i analize meceva odigranih u nedelju.

                                Liverpool - Manchester United
                                Newcastle Utd - Norwich
                                Manchester City - Arsenal
                                Tottenham - QPR
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X