Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sterling bog



    btw. nemamo srece nikako ://
    Last edited by bjelaksson[YNWA]; 15-09-12, 19:07.

    Comment


    • Mnogo je mocan Shelvey, mnogo gotivan igrac.

      Sterling sa 17 godina klasa sunce ti..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ovo ostaje 1-1 nazalost... i dalje bez pobede

        Comment


        • zasto, ali zasto su stali sa napadima posle izjednacenja

          dzerard jeste legenda i to, ali nema on vise sta da ponudi :/

          Comment


          • Opet sve isto,imamo kontrolu tokom citavog meca,stvaramo sanse,ali naravno primimo gol iz jednog udarca,na kraju 1-1,steta.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Biti navijac Liverpoola je prokletstvo izgleda
              Bredane pakuj kofere...
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Bilo je tako arsenalu prosle godine pa.gle ih sada. Po meni postoje samo 2 menadzera koji bi mogli spasiti liverpool i uvesti ga u top 5 sa ove pozicije. Pustite rogersa dvije godine da uklopi svoju filozofiju. Ove godine cete ako vako nastave.zavrsiti 13-14. na tabli i nadati se necemu sljedece sezone.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Dobar trener bi vec do sada pokazao neki napredak,imao je cele pripreme a igra je ostala ista,sve se svodi na Suareza.

                  Comment


                  • Iako je pobjeda od 4:0 moze to bolje. Prvo poluvrijeme jako lose, a u drugom smo ih rascjepali. Svakako drago mi je sto su 2 debitanta dali golove. Powel je dokazao jos jednom da ima prejak sut, a Buttner je nakon asistencije dobio samopuzdanje i nanizao sve redom. Bravo obojici. Lindergard odlicno branio danas, iako nije imao nesto puno posla, ali ono sto je trebalo da se uradi, uradio je. Sada se treba okrenuti Galati, pa onda Liverpoolu. Bit ce paklena sljedeca sedmica.

                    2 konkurenta za titulu kiksala, sto je jos bolja stvar. Do duse, na Britania stadionu je jako tesko uzeti sva 3 boda, tako da se to ne moze nazvati nekim kiksom Citya
                    Arsenal napokon odcepio sve sto je potrebno, Liverpool standardno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Liverpool FC View Post
                      Biti navijac Liverpoola je prokletstvo izgleda
                      Bredane pakuj kofere...
                      Evo jedne formule za uspeh Liverpoola : Sve, ali bukvalno sve sto je britansko i ima veze sa britanijom treba isterati govnjavom motkom, dosta mi je vise daglisa,rodzersa,alena,dzerarda koji izgleda matorije od gigsa, ako covek vise ne moze da igra nemojte ga forsirati, jeste legenda kluba ali sve ima svoj rok trajanja...Vratiti tata Rafu Beniteza...Greota da vise ovo gledam... Boli me dusa dok gledam ovu komediju... Dodje trener na svakih godinu dana otera sve sto je prethodni doveo, pukne 70 m za igrace koji ce iduce godine svi biti oterani jer dolazi novi trener i novi sistem. Roberta Martineza hitno, ne mogu da gledam vise ovo.. Nemam strpljenja vise.Snalazi se sa igracima koje imas i cao. Normalno sto vlasnici ne daju pare kad je nasa pametnica Keni dao 35 m za Kerola? Da Bog sacuvaj. Mogli smo da dovedemo 3 full igraca za te pare. Sad treba da ispadnemo u 3. ligu pa sve ispocetka, igraju kao pravi luzeri, da nema Suareza koji grize ne bih ni gledao.
                      Pare nisu problem, nego je jednostavno ovaj klub UKLET, definitivno... Nece pa nece... Ovo je sad pocelo u kruznom toku Hodzson,Daglis, Rodzers, sto je najgore svi ce u drugim klubovima napraviti bolje rezultate ali kad dodju u ukleti liverpool onda nista ne mogu.
                      Ali nema veze. Klub se ne menja! YNWA!!! Uostalom, jebes rezultate i titule i da ispadnemo u 2. ligu.. Sta ima veze..
                      Last edited by Cassius Clay; 16-09-12, 00:18.

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        Evo jedne formule za uspeh Liverpoola : Sve, ali bukvalno sve sto je britansko i ima veze sa britanijom treba isterati govnjavom motkom, dosta mi je vise daglisa,rodzersa,alena,dzerarda koji izgleda matorije od gigsa, ako covek vise ne moze da igra nemojte ga forsirati, jeste legenda kluba ali sve ima svoj rok trajanja...Vratiti tata Rafu Beniteza...Greota da vise ovo gledam... Boli me dusa dok gledam ovu komediju... Dodje trener na svakih godinu dana otera sve sto je prethodni doveo, pukne 70 m za igrace koji ce iduce godine svi biti oterani jer dolazi novi trener i novi sistem. Roberta Martineza hitno, ne mogu da gledam vise ovo.. Nemam strpljenja vise.Snalazi se sa igracima koje imas i cao. Normalno sto vlasnici ne daju pare kad je nasa pametnica Keni dao 35 m za Kerola? Da Bog sacuvaj. Mogli smo da dovedemo 3 full igraca za te pare. Sad treba da ispadnemo u 3. ligu pa sve ispocetka, igraju kao pravi luzeri, da nema Suareza koji grize ne bih ni gledao.
                        Ta dva gospodina kad spomenes prvo treba da ustanes.Dva covjeka koja su zaduzila toliko klub i o kojima se moze knjiga napisati.

                        Kad vidim kako pisu da Gerrard-a treba otjerati ili na klupu ga poslati ja se zapitam jel ti ljudi uopste navijau za Liverpool ili mozda nemaju vise od 12 godine.Covjek koji je sam vukao ovaj tim 7-8 godina,covjek koji nam je donio toliko trofeja,vrlo lako moguce da nikad nece osvojiti PL zbog svoje odanosti jednom klubu,a mogao je birati gdje ce preci i sigurno osvojiti i taj trofej koji mu nedostaje.Mozda bi bio red da neko drugi nesto pokaze,pa ne moze Stevie sa 32 godine igrati kao sa 25-26 i sam dobijati.Ko to treba da igra mjesto njega,pa kad bi mu jedan Shelvey uzeo mjesto ja bi prestao pratiti ovaj klub i ispada da je Gerrard najveci problem ovog kluba,a ustvari je on najmanji problem.Covjek koji samo svojom pojavom na terenu doprinosi timu.Tacno je da nije u formi,ali dok god igra za Liverpool uvijek ce za mene biti kapiten koji predvodi momcad na terenu.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Ta dva gospodina kad spomenes prvo treba da ustanes.Dva covjeka koja su zaduzila toliko klub i o kojima se moze knjiga napisati.

                          Kad vidim kako pisu da Gerrard-a treba otjerati ili na klupu ga poslati ja se zapitam jel ti ljudi uopste navijau za Liverpool ili mozda nemaju vise od 12 godine.Covjek koji je sam vukao ovaj tim 7-8 godina,covjek koji nam je donio toliko trofeja,vrlo lako moguce da nikad nece osvojiti PL zbog svoje odanosti jednom klubu,a mogao je birati gdje ce preci i sigurno osvojiti i taj trofej koji mu nedostaje.Mozda bi bio red da neko drugi nesto pokaze,pa ne moze Stevie sa 32 godine igrati kao sa 25-26 i sam dobijati.Ko to treba da igra mjesto njega,pa kad bi mu jedan Shelvey uzeo mjesto ja bi prestao pratiti ovaj klub i ispada da je Gerrard najveci problem ovog kluba,a ustvari je on najmanji problem.Covjek koji samo svojom pojavom na terenu doprinosi timu.Tacno je da nije u formi,ali dok god igra za Liverpool uvijek ce za mene biti kapiten koji predvodi momcad na terenu.
                          Ok, drago mi je, ali me ne interesuje sta ti mislis, ja mogu samo da ustanem na ime Dragan Dzajic... Slazem se da je Dzerard legenda, ali isto tako mislim da ne treba da ispasta igra Liverpoola zbog njega, potpuno razumljivo nije u formi. Lampard je stariji od Gerrarda, Gigs jos stariji obojica igraju bolje od njega, trce bolje od njega, ne kazem da su bolji igraci, ali ako nije u formi na klupu. Ne moze biti veci Dzerard od kluba. A vi me ovde zbog toga sto pise mozete prigovarati do sutra, mozete mi i govoriti da ja nisam navijac liverpoola, ne interesuje me. Daglisa postujem kao igraca, kao trenera nikad i nikako.

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post
                            Ok, drago mi je, ali me ne interesuje sta ti mislis, ja mogu samo da ustanem na ime Dragan Dzajic... Slazem se da je Dzerard legenda, ali isto tako mislim da ne treba da ispasta igra Liverpoola zbog njega, potpuno razumljivo nije u formi. Lampard je stariji od Gerrarda, Gigs jos stariji obojica igraju bolje od njega, trce bolje od njega, ne kazem da su bolji igraci, ali ako nije u formi na klupu. Ne moze biti veci Dzerard od kluba. A vi me ovde zbog toga sto pise mozete prigovarati do sutra, mozete mi i govoriti da ja nisam navijac liverpoola, ne interesuje me. Daglisa postujem kao igraca, kao trenera nikad i nikako.
                            Svasta si napisao ti ovde,ali ovo ti je bio vrhunac.Slobodno malo pogledaj sta je kao trener Kenny sve osvojio i da je kao trener donio 3 titule prvaka Engleske Liverpool-u.

                            A sto se tice Gerrard-a nek dodje Iniesta u klubu i da moram biti izmedju njih dvojice apsolutno znam koga bih izabrao,iako je Andres trenutno mnogo bolji igrac,a ti ako mislis da ovakve rezultate biljezimo zbog Gerrard-a malo pazljivije prati pa ces vidjeti kako Reina grijesi nevidjeno kako ga Skrtel prati u stopu,kako nam u napadu treba milion i jedna sansa da zabijemo go itd.Pa onda vidis kad je Suarez dosao u klubu pa kad je dosao Allen u klub i koji god igrac dodje u klub da kaze da ce mu biti cast igrati sa Steven-om.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Realno. Nema gerrard vise snage kao prije. Postujem ga kao igraca i kao legendu ali mora bar jedno kolo odmoriti pa par kola ulaziti sa klupe i donositi tu zivost. Nije problem u njemu kao formi njegovoj vec je problem u tome sto ne moze konzistentan da bud 90 min svake sedmice. Ostavit ga malo na klupu da malo komunicira s ovim mladim ukaze im u toku utakmice neke stvari itd.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ala je Vidic oslabio, sunce ti... Primetio sam kada je izlazio iz igre! Pod hitno da nabaci kilazu/misice i da se osisa!

                                Comment

                                Working...
                                X