Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekoh ja

    edit: dobila Barca 2:1. Ne tako blistava igra, ali pobjeda je pobjeda, pogotovo nakon onakve utakmice sa Milanom, da se malo samopouzdanje vrati.

    Odavno nisam vidio kolo u kojem neko od glavne dvije ekipe (Real,Barca) nije dominirao.
    Last edited by RvP; 24-02-13, 00:12.
    sigpic

    Comment



    • sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Kako je Atletiko jak, ljudi poveli u prvom poluvremenu, i onda dobili crveni, jako nervozno prvo poluvrijeme masu zutih.
        I u drugom nisu se povukli nego su nastavili aktivno da igraju i imali su jednu sansu i par polosansa da rjese mec, a pritom Espanjol nista, ove godine gledao sam vecinu meceva kuci Atletiko jednom rijeci ljudi dominiraju, trinaest pobjeda nula poraza i nerjeseni respekt.
        Kakav je Falkao mastor kontrola lopte sve zizvo, pravi Tigar
        Zasluzeno su drugi.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Kako je Atletiko jak, ljudi poveli u prvom poluvremenu, i onda dobili crveni, jako nervozno prvo poluvrijeme masu zutih.
          I u drugom nisu se povukli nego su nastavili aktivno da igraju i imali su jednu sansu i par polosansa da rjese mec, a pritom Espanjol nista, ove godine gledao sam vecinu meceva kuci Atletiko jednom rijeci ljudi dominiraju, trinaest pobjeda nula poraza i nerjeseni respekt.
          Kakav je Falkao mastor kontrola lopte sve zizvo, pravi Tigar
          Zasluzeno su drugi.
          Veliki Diego Simeone, jedan od 5 najjacih trenera trenutno.
          sigpic

          Comment


          • Obozavao sam ga kao igraca i kao trenera ga gotivim, zato sto je harizmatican, kako je pred kraj digao publiku da ih podrze.
            On je odigrao vaznu ulogu, da su se povukli odmah, ovi bi ga utjerali, ne bi izdrazao opsadu gola, Espanjol je nadigran u drugom poluvremenu sa igracem manje.
            Onaj Kosta unistava na sredini terena, pored Turana i Falkao najbolji igraci, mada Turan i nije nesto u formi zadnjih dana, koliko sam pratio.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Obozavao sam ga kao igraca i kao trenera ga gotivim, zato sto je harizmatican, kako je pred kraj digao publiku da ih podrze.
              On je odigrao vaznu ulogu, da su se povukli odmah, ovi bi ga utjerali, ne bi izdrazao opsadu gola, Espanjol je nadigran u drugom poluvremenu sa igracem manje.
              Onaj Kosta unistava na sredini terena, pored Turana i Falkao najbolji igraci, mada Turan i nije nesto u formi zadnjih dana, koliko sam pratio.
              Vidi Mandusica sto prati,sve se slazemo
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Jebem ti forum kad Mandusicu ne mogu klepiti reputaciju za ovaj izvjestaj.

                Mogu samo da zamisljam sta bi Simeone radio sa nama, kakav bi to fudbal bio.
                Last edited by bracala; 24-02-13, 20:23.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Vidi Mandusica sto prati,sve se slazemo
                  Ne znam sto te to cudi, prati covek Evropu i Aziju.

                  Dodao bih jos da otkad je dosao Simeone ne samo da je napravio sistem u kojem igraci odlicno funkcionisu vec je dosta igraca napredovalo i individualno. Falkao je iz Porta dosao kao klasican poacher sa dobrom zavrsnicom i prosecnim ostalim karakteristikama a sada je prakticno kompletan napadac. Leva noga mu je duplo bolja nego u Portu, eksplozivnost, laznjak, sut iz daljine, sut iz prve, pa i pas, sve je popravio. Za Ardu se znalo da ima strasan potencijal ali je uvek bio nedorecen i mislilo se da ce biti veciti talenat, dolazi Simeone i covek konacno pokazuje svoj maksimum + je meta mnogih bogatih i velikih klubova za leto. Mario Suarez i Kosta su verovatno najvise napredovali, Filipe takodje dosta, a verujem i da bi i Insua uskoro mogao da pokaze ono sto nije u Liverpulu, potencijal poseduje. Stvarno je majstor Cholo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad se sjetim u kakvom su stanju bili prije Diega, nešto sl. kao Atletich ove sezone. Dovoljno je reći da ih je jedan Albacete razvalio u obje utakmice kupa te da su se u tom trenutku nalazi negdje na 15 mjestu na tabeli, raspad teški. Ali onda dolazi veliki Diego i ovu ekipu bukvalno diže iz ponora, uz par odličnih trasfera i malo sreće ljudi dođoše na drugo mjesto što je zasita veliki uspjeh i najvjerovatnije igraće i finale kupa

                    Ako ostanu na okupu imaće šta reći i u LP, pokazali su da se mogu nositi sa svim ekipama (osim jedne )

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Jebem ti forum kad Mandusicu ne mogu klepiti reputaciju za ovaj izvjestaj.

                      Mogu samo da zamisljam sta bi Simeone radio sa nama, kakav bi to fudbal bio.
                      Ne samo da sam mu klepio reputaciju nego su bili izljevi komplimenata i superlativa

                      Bas ja pricao sa faustinom prije par mjeseci oko toga kako bi Cholo ubio u Chelseau,eto vidis slicno razmisljamo ali opet klasa ili dvije iza Mandusica
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Kako sabija brat Benat, kakav majstor

                        Malaga u teškom kanalu, loš trenutak za ulazak u krizu

                        Comment


                        • Ko promasi ovo sa pola metra posle penala?Jbt poceo sam kao Miko,pratim po 10 utakmica u isto vreme
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Kakva simultanka Betisa, ne pamtim kad je neko ovako dominirao nad Malagom.

                            Još ovaj kreten Molina promaši penal pa nešto kasnije i prazan gol

                            Brat Benat baš srdačan čovjek, dijeli asistencije kao rukom

                            Comment


                            • Kako bi ovaj Benat ili neki igrac tog tipa legao Atleticu,bili bi jaci za jos 20%.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Kako bi ovaj Benat ili neki igrac tog tipa legao Atleticu,bili bi jaci za jos 20%.
                                Samo mislim da on nije realnost, jedino ako se proda zvijer pa od njegovih para dovede se on i zamjena u napadu. Evo zadnja dva prelazna roka ga pokusava dovesti Athletic Bilbao ali nista od tog.

                                Comment

                                Working...
                                X