Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Pa cuo sam da je Valensija trazila nekih 20m pre, sto je apsurd.

    A sto se tice Luke, on je 10x gori nego sto je bio u Spursima, mada je i ceo Real bas los ove sezone...
    Jeste ali za razliku od njega vecina igraca Reala se vec tu dokazala ranije,dok je vas Luka karina hladno to mogu da kazem
    Last edited by AK47; 04-02-13, 13:46.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Phenom View Post
      Sta tebi nije jasno?

      Pa nije Barselona kriva sto bezi Realu 16 bodova.

      Beating C.Ronaldo (8 last season), Messi became the first player in history to score in 9 consecutive Liga away game.

      Evo kako Busquets simulira - http://twitpic.com/c0q999

      Moze li Ronaldo ovo??


      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Meni je dobar Soldado, uzeo bih ga pre Llorente-a npr. Prosle godine je bio u mnogo boljoj formi, ove se i on uklopio malo u sivilo Valensije.. mada evo, krenuli su bolje od kad je dosao Valverde.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Meni je dobar Soldado, uzeo bih ga pre Llorente-a npr. Prosle godine je bio u mnogo boljoj formi, ove se i on uklopio malo u sivilo Valensije.. mada evo, krenuli su bolje od kad je dosao Valverde.
          Ih brate, pre Llorente-a?

          Osrednji napadac je Soldado i na velikim utakmicama ga nikada nema. Usere se tako reci.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Само Крај лавова бре

            Comment


            • Meni isto mnogo bolji Fernando Torres kako mu je pravo ime i prezime,ali je morao da staviti Llorente zbog Bilbaoa
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Ih brate, pre Llorente-a?

                Osrednji napadac je Soldado i na velikim utakmicama ga nikada nema. Usere se tako reci.
                Ih sad, osrednji. Pa rekoh neki licni izbor, nikako ne volim napadace tipa Llorente, a i brojke ne lazu bas toliko, a Soldadove su i vise nego pristojne. Ne kazem da je Llorente los, ali ako bih birao radije bi uzeo Soldada.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ih sad, osrednji. Pa rekoh neki licni izbor, nikako ne volim napadace tipa Llorente, a i brojke ne lazu bas toliko, a Soldadove su i vise nego pristojne. Ne kazem da je Llorente los, ali ako bih birao radije bi uzeo Soldada.
                  Da je sinoc dao one zicere, mozda bi i bio nekakav, ovako tuljan.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Dodje mi da se upucam zbog ovog poredjenja.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Da je sinoc dao one zicere, mozda bi i bio nekakav, ovako tuljan.
                      Mnozina? Pa valjda je samo jedan imao.. Mani se onih suteva iz teskog ugla.

                      Comment


                      • Originally posted by Phenom View Post
                        Dodje mi da se upucam zbog ovog poredjenja.
                        I meni, ipak je Benzema dao gol.

                        @p4p1
                        Gde tezak ugao, bio na drugoj stativi sam. Jos jednom ponavljam, tuljan.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Po meni je Llorente bolji od Soldada
                          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                          Legends never die. Mamba will be back!
                          sigpic
                          HOUSE ALL NIGHT LONG

                          Comment


                          • http://sportinfo.co.rs/fudbal/bivsi-...i-dopingovani/

                            Wow, e za ovo nisam znao... Spanci su mi nekako uvek bili sumnjivi po tom dopingu, govorim za sve sportove celokupno, previse mi tu smrdi da svi odjednom dominiraju u svim poljima sporta... Kakva teorija zavere...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Da, da, procitao sam to. Ma svi mute nesto, a kad im odgovara onda se to kao obelodani. Iskreno, ne volim da se zamaram takvim stvarima i da razmisljam ko sta radi.. kapiram da svi rade nesto ilegalno na ovaj ili onaj nacin, pa mi i nema mnogo smisla osudjivati neke (generalno pricam), a nasi klubovi svi zlatni.

                              Comment


                              • Koliko ga samo biju. Dobro poredjenje.

                                http://www.sportske.net/vest/dzet-se...ne-114462.html

                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X