Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav crni spektakl, pregazice ih Barsa kao plitak potok. Kao sto Reala nisu dobili od 99-e, tako Barsu ne mogu na Kamp Nou. To se zove tradicija, modernije - kompleks.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Taj kompleks Nou Campa traje sest godina, a odigrali su ukupno pet utakmica u kojima je Barcelona postigla 22 gola (bolno). Posljednja pobjeda je bila 2006. godine kada je Fernando Torres sam pobijedio Barcu. Atletico Madrid ove godine je prejak za sve ekipe u Spaniji osim Reala i Barcelone.

      Comment


      • http://www.sportske.net/vest/medjuna...su-107746.html али бато, гледајте шта Милинко каже ;)

        Comment


        • E ako Milinko tako kaže onda... Šalu ma stranu, Barsa je isuviše inferiorna ne samo na domaćem terenu, nego uopšte gledano. Atletico lako izlazi na kraj sa klubovima slabijim od sebe, i to se vidi po pobedama i porazima koji su došli od Valensije i Reala. Ali ako misle, ili se nadaju da mogu neku senzaciju da naprave u šampionatu, moraju da dobijaju i sebi ravnim ekipama. Nekog sam mišljenja da će večeras biti dobar meč i da neće biti lako Barsi, ali videćemo...
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Mislim da nisi mislio da napises u postu da je Barca inferiorna, ako je u ovoj utakmici neko inferiorna onda je to Atletico.

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Barsa je isuviše inferiorna
              Mislis superiorna?

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Mislio si da nisi misli da napise u postu da je Barca inferiorna, ako je u ovoj utakmici neko inferiorna onda je to Atletico.
                ?????????????????????

                Sad mi nista nije jasno
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Ispravio sam svoju recenicu koja je bila zbunjujuca ali sad je sve jasno.

                  Comment


                  • Au Real gubi, kakav raspad u ligi ove sezone, sve izvesniji odlazak Moua, ma kako god da se zavrsi sezona.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • HAHHAHHA, kol'ko ova ekipa ima srece, to je strasno
                      Proslo kolo protiv Valjadolida isto u poslednjim sekundama poluvremena daju gol, veceras opet.

                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • ajde bre real imam vas na hendikep

                        Comment


                        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                          ajde bre real imam vas na hendikep
                          Idi poseri se, mozda ti se posreci.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • hahahaha bio sam na poluvremenu, zato su rano i dali gol


                            ediit: tako je bre 2:2, kad ne mogu ovi slepci da utrpaju, neka im... jebace njih barsa ove godine,duplo ce da im vrate za proslu sezonu... samo cekam el klasiko u LP
                            Last edited by bjelaksson[YNWA]; 16-12-12, 19:47.

                            Comment


                            • To bi bilo to od Moua na klupi Reala..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ne znam sta si ocekivao , jasno je da Real nema vise nikakvih sansi ni ambicija ka Primeri ove sezone , sve usmereno ka LS
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X