Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Otprilike kao i tvoje, jel Messi zavrsio karijeru mozda? Ne postoji gluplji argument od toga da igrac da bi bio nesto mora da igra za dva tima. Da nije mozda Maldini trebao da zajebe Milan da bi pokazao kakva je babaroga? Zanetti? Gerrard? Scholes? A mogao bi i Ferguson da promeni vise taj Mancester i da osvoja LS sa drugim timovima, vec mu se blizi penzija.
    Meni je dovoljan, sa jednim timom blista, u drugom mu nikako ne ide. Ako je najbolji, onda neka bude sa bilo kojom ekipom, ne samo sa Cavijem i Inijestom. Ne poricem njegov kvalitet, ali da bi bio najbolji ikada mora da se dokaze i drugim sastavom tima.

    Ferguson trenira Mancester vise od 20 godina, a od pocetka karijere u tom klubu do sada nisu ostali isti igraci, nego su, naravno, bili razliciti. Opet mesas babe i zabe. I sve te igrace koje si nabrojao su odlicno igrali u reprezentaciji.
    Last edited by Skrillex; 09-10-12, 19:36.

    Comment


    • Originally posted by Skrillex View Post
      Pele je sa reprezentacijom osvojio tri titule prvaka sveta, i to prvu sa samo 17 godina, je l' si svestan sta pises i kakvo poredjenje navodis.

      Mesi cim promeni ekipu u repki sva kola mu podju nizbrdo. To sto je malo popravio igru u zadnjih nekoliko utakmica za svoju zemlju ne moze da ga izvadi.
      Blago tebi.Tebi da bi igrac bio dobar mora da igra u 3 kluba, u sva tri da osvoji trofeje, i u reprezentaciji da osvoji EP, SP i dosta individualnih nagrada.

      Drugo, poredis fudbal iz 50-60ih i danasnji.

      EDIT: I evo, sad pominjes Xavia i Iniestu, a Ronaldo prosle sezone vise golova postigao na asistenciju Ozila/Di Marie, nego Messi na asistenciju Xavia i Inieste.Pa sam Messi je imao 29 asistencija u svim takmicenjima prosle sezone.
      Ne razumem to Xavi i Iniesta, pa je l' mu Xavi i Iniesta pomeraju noge?Ne znam, drze joystick sa strane, dok Messi igra?Kad izbaci 5 igraca Reala i pita Casillasa u koji ugao hoces, je l' su Xavi i Iniesta zasluzni za to?
      Ili kad bocne nekog golmana, ili kad baci na dupe nekog igraca, ili kad gurne kroz noge nekome, prijem, predaja, za sve to su zasluzni Xavi i Iniesta?
      Last edited by Phenom; 09-10-12, 19:38.

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Originally posted by Phenom View Post
        Mnogo ljudi ovde deli misljenje da je Engleska liga najjaca na svetu.Ronaldo je kao formiran igrac dosao u Spansku ligu, koja po misljenju mnogih je slabija od Engleske.

        Ronaldo je mozda dobar izvodjac slobodnih udaraca, ali ne moze da se poredi sa Beckhamom, Ronaldinhom, Juninhom, Carlosem.
        Sve u svemu, prasina i igrac koji ne bi mogao u Glumackom drustvu iz Varse da bude ni u prvih 18.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by Phenom View Post
          Blago tebi.Tebi da bi igrac bio dobar mora da igra u 3 kluba, u sva tri da osvoji trofeje, i u reprezentaciji da osvoji EP, SP i dosta individualnih nagrada.

          Drugo, poredis fudbal iz 50-60ih i danasnji.
          Pa ko bre kaze da je los? Nisam lud da osporavam njegov kvalitet i da kazem da nije jedan od najboljih u ovom trenutku, ali najbolji ikada, za to mora da se dokaze i na drugom polju, barem u reprezentaciji - tacka!

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Ma nisu potrebne nikakve liste uopste, coveku je samo potreban vid i sposobnost da bude makar malo objektivan.
            Dokazano je da su ti liste smijesne, sto sam odmah i rekao. Nije istina da su igraci van Barcelone cvjecke, ali da su njihovi igraci dajver tehniku doveli do savrsenstva i da imaju zavidnu konstantnost u tome, to je istina.


            A ovo omalovazavanje Messija/Ronalda je toliko apsurdno da se samo kiselo nasmijem. Kad procitam da Ronaldo samo zna frizure mijenjati ili da Messi ne zna navuci stucne bez Inieste i Xavija, klimam glavom lijevo-desno kao u indijskim serijama. Kako vam ne dosadi to, da mi je znati...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Sve u svemu, prasina i igrac koji ne bi mogao u Glumackom drustvu iz Varse da bude ni u prvih 18.
              Glupo bi bilo, da bilo koja ekipa na svetu drzi igraca kao sto je Ronaldo na klupi, ili van protokola uopste.

              Pa ko bre kaze da je los? Nisam lud da osporavam njegov kvalitet i da kazem da nije jedan od najboljih u ovom trenutku, ali najbolji ikada, za to mora da se dokaze i na drugom polju, barem u reprezentaciji - tacka!
              Slazem se da nije trenutno najbolji svih vremena, to ni ne moze precizno da se odredi, ne znam ni sam kako moze.Ali znam da Messija ocekuje jos dobrih mozda 10 godina fudbala, i niko ne moze sa sigurnoscu da kaze sta ce, a sta nece osvojiti.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • U kom drugom? Igrao je samo za jedan tim. Xavi se blizi penziji, igraci takodje dolaze i odlaze i dolazice i odlazice. Ako hoces da pricas o reprezentaciji, posalji mi pm. Nemam vremena sad o tome da pisem.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Dokazano je da su ti liste smijesne, sto sam odmah i rekao. Nije istina da su igraci van Barcelone cvjecke, ali da su njihovi igraci dajver tehniku doveli do savrsenstva i da imaju zavidnu konstantnost u tome, to je istina.
                  Ma kako da nije, dokazano je da ono sto se vama ne svidja ne moze biti tacno. To sta toliki broj ljudi misli je nebitno.

                  Ja ne vidim da ovde neko omalozava Ronalda.

                  Edit: Cisto da se zna, ja kapiram da u ovakvom okruzenju gde smo mi velika manjina bilo sta sto kazem je uzaludno, ali to ne znaci da cu bilo kome da cutim.
                  Last edited by p4p1; 09-10-12, 19:47.

                  Comment


                  • Originally posted by Phenom View Post
                    Glupo bi bilo, da bilo koja ekipa na svetu drzi igraca kao sto je Ronaldo na klupi, ili van protokola uopste.

                    Slazem se da nije trenutno najbolji svih vremena, to ni ne moze precizno da se odredi, ne znam ni sam kako moze.Ali znam da Messija ocekuje jos dobrih mozda 10 godina fudbala, i niko ne moze sa sigurnoscu da kaze sta ce, a sta nece osvojiti.
                    Ispade iz onog tvog posta da covek nista ne zna. On i MEsi su trenutno najbolji na svetu, ko je bolji je stvar ukusa. Neposteno je razdvajati ih i reci da je jedan mnogo bolji jer nije.

                    A tek ta poredjenja sa drugim erama je besmislena, fudbal je sport koji se jako razlikuje iz decenije u deceniju.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Ma kako da nije, dokazano je da ono sto se vama ne svidja ne moze biti tacno. To sta toliki broj ljudi misli je nebitno.

                      Ja ne vidim da ovde neko omalozava Ronalda.
                      Validni su ti sajtovi ko sportske. net.

                      Umij se pa prelistaj komentare osobe sa nickom Phenom.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Phenom View Post

                        Drugo, poredis fudbal iz 50-60ih i danasnji.
                        Zamolio bih te da ti se ne ponavlja ista stvar kao i kad "pratis" utakmice, pises nesto sto se uopste ne desava na terenu, pa tako i u ovoj temi. Prelistaj malo komentare i videces lepo ko poredi te dve stvari i ko je uopste zapoceo temu o tome, a i zasto sam ja komentarisao Peleta.

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Kao da citam komentare na sportske.net.
                          Da neko od sudskih organa pogleda sta ja pisem na sportskim sigurno bi uveli smrtnu kaznu kod nas
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ovi bi ti sudili

                            ivica.jpg
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Zamolio bih te da ti se ne ponavlja ista stvar kao i kad "pratis" utakmice, pises nesto sto se uopste ne desava na terenu, pa tako i u ovoj temi. Prelistaj malo komentare i videces lepo ko poredi te dve stvari i ko je uopste zapoceo temu o tome, a i zasto sam ja komentarisao Peleta.
                              Blago tebi.

                              Validni su ti sajtovi ko sportske. net.

                              Umij se pa prelistaj komentare osobe sa nickom Phenom.
                              A na sportske.net ne omalovazavaju Messija?Pun je bre fb malih napaljenih klinaca kojima se dize na Ronalda i koji prave njegove frizure, vise mi je muka od toga, sve bih ja to prevaspitao.Veruj mi da ti sto vole i cene Ronalda, vole ga zbog njegovih trbusnjaka, misica, frizure i automobila, Irine Sajik i sta ja vec znam.

                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment


                              • Originally posted by Phenom View Post
                                A na sportske.net ne omalovazavaju Messija?Pun je bre fb malih napaljenih klinaca kojima se dize na Ronalda i koji prave njegove frizure, vise mi je muka od toga, sve bih ja to prevaspitao.Veruj mi da ti sto vole i cene Ronalda, vole ga zbog njegovih trbusnjaka, misica, frizure i automobila, Irine Sajik i sta ja vec znam.
                                Prijatelju predaleko je ovo otislo, doveka ce se njih dvoje uporedjivati i na kraju ce uvek presuditi pristrasnost za ovog ili onog. Nema svrhe diskutovati stalno o tome.
                                Preterujes i ti sad i generalizujes stvari. Ne mozes da tvrdis da ga vole samo zbog onih stavki koje si nabrojao. Cak vecina obozava Ronalda samo zbog fudbala. A jos kad mu se ono sve pridoda, sto da ne, to je plus ;) Pravi savremeni uspesni muskarac. Ludilo u klubu k'o karijes na zubu Ana Nikolic style.
                                Last edited by Condition23; 09-10-12, 21:32.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X