Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 2012MARIN View Post
    najboljem SVJETSKOM KLUBU zadnjih 5 godina

    U tome i jeste stvar, sto vecina danasnjih navijaca barse poput tebe navija za njih od pre 5 godina kada su i poceli da osvajaju trofeje a do tada prakticno nisu znali iz koje zemlje je barselona...
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Originally posted by 2012MARIN View Post
      Bla bla bla bla uvijek suci
      Ne gledas mec, a komentarises. Bravo za tebe
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        U tome i jeste stvar, sto vecina danasnjih navijaca barse poput tebe navija za njih od pre 5 godina kada su i poceli da osvajaju trofeje a do tada prakticno nisu znali iz koje zemlje je barselona...
        Ne mackice, ja navijam za njih odkad sam ih prvi put vidio na tv-u
        Znam milijone ljudi koji su poceli naivjat za real nakon sto su kupili cr7 i tu ekipu

        Comment


        • Originally posted by 2012MARIN View Post
          Ne mackice,
          Kao prvo ne zovi me ovako vec po imenu ili me na kraju krajeva ni ne nazivaj, citat je dovoljan. A kao drugo to je klasicna prica ali po postupcima i postovima se sve vidi. ;)
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Ocaj teski, najlosija tekma Reala u zadnje tri godine.

            Steta, moraju se brzo trgnuti, otici ce titula u suprotnom.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ovakav start je bio i prosle sezone pa je stigla titula, ne brinem jos uvek. ;)
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Getafe Od svih klubova, samo Getafe-u nikada ne bih dao sansu da pobedi RM. Fantastican pocetak sezone!

                Comment


                • Ja sam navijao za Barselonu od 2002 sve dok cigani nisu oterali Ronaldinja. Sad najvise mrzim uefalonu. Najsugaviji tim na svetu po svemu. Tako da ove fanove Barselone molim da cute jer kao sto je navedeno vecina navija od doba patuljka(mesija).
                  Real ocajno odigrao cak se i komentator posteno smorio.

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Ja sam navijao za Barselonu od 2002 sve dok cigani nisu oterali Ronaldinja. Sad najvise mrzim uefalonu. Najsugaviji tim na svetu po svemu. Tako da ove fanove Barselone molim da cute jer kao sto je navedeno vecina navija od doba patuljka(mesija).
                    Real ocajno odigrao cak se i komentator posteno smorio.

                    Mislio si najbolji?

                    Comment


                    • Originally posted by 2012MARIN View Post
                      Ne mackice, ja navijam za njih odkad sam ih prvi put vidio na tv-u
                      Znam milijone ljudi koji su poceli naivjat za real nakon sto su kupili cr7 i tu ekipu
                      ja ne znam niti jednog :S
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Getafe Od svih klubova, samo Getafe-u nikada ne bih dao sansu da pobedi RM. Fantastican pocetak sezone!
                        Bravo Getafe!
                        Samo pazi, ne treba ih potcenjivati, znaju pravo da se naostre protiv velikih kad igraju kod kuce, seti se Getafe- Barsa 1:0 prosle godine.
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by 2012MARIN View Post
                          Ne mackice
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post
                            Tako da ove fanove Barselone molim da cute jer kao sto je navedeno vecina navija od doba patuljka(mesija).
                            Zbog cega je JEBENO bitno koje je tacno godine dana i minuta poceo da navija za neki klub ? Jel cujes ti sebe ?

                            Titula je vec resena. ;)

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Ja sam navijao za Barselonu od 2002 sve dok cigani nisu oterali Ronaldinja. Sad najvise mrzim uefalonu. Najsugaviji tim na svetu po svemu. Tako da ove fanove Barselone molim da cute jer kao sto je navedeno vecina navija od doba patuljka(mesija).
                              Real ocajno odigrao cak se i komentator posteno smorio.
                              I ja sam ih vise cenio ranije i vise pratio. Ona Rivaldova era mi je bila najomiljenija, sudije koliko god im pomogle sa druge strane im odmazu. Jer sad svako moze da im osporava titule i njihov uspeh. A imaju zlatnu generaciju, ne treba im tako nesto.

                              Mada na kraju krajeva ne pitaju se tu mnogo igraci. Osim on 3 debila koja se valjaju ko stoka, koji konstatno simuliraju i ruse ugled klubu.

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Ja sam navijao za Barselonu od 2002 sve dok cigani nisu oterali Ronaldinja. Sad najvise mrzim uefalonu. Najsugaviji tim na svetu po svemu.
                                Eh, kad bi svi tako menjali timove.. ne razumem te ni malo. Barselona je cak zakasnila jednu godinu sa prodajom Dinha, umesto 100m, dobili su 20m, nisu oni nikog oterali, zasto bi drzao igraca koji je izgubio nivo koji je nekada imao? Kad je Real mogao da "otera" Raula i Juventus Del Piera, ne znam sta te toliko razbesnilo u prodaji Ronaldinha, koji je ostavio veliki trag u Barseloni, ali ni blizu kao ova dvojica u njihovim klubovima. Nista strasno oni tu nisu uradili.

                                Originally posted by KERSDRS View Post
                                Tako da ove fanove Barselone molim da cute jer kao sto je navedeno vecina navija od doba patuljka(mesija).
                                Zanima me od kad ja navijam za Barselonu? Vidim, par vas ima te informacije.

                                Comment

                                Working...
                                X