Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Re: Serie A

      Roma 3-0

      Comment


      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Re: Serie A


          Udinese 3 - 1 Inter
          #$&+|r &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • [/quote]


              neznam dali vode zasluzeno ne gledam utakmicu,al ovo drugo se slazem u potpunosti @R&}*


              Comment


              • Re: Serie A

                Razbio ih Udine,dobro su i prosli na kraju.Stankovic najbolji u Interu ovo ostalo nek se zapita.Udine definitivno igra najlepsi fudbal u Italiji.Di Natale,Sanchez,Armero,Isla,Inler beton.Bice tesko sledece kolo protiv njih.

                Comment


                • Re: Serie A

                  Traore se povredio u 3. minutu umesto njega usao Grosso.Za sada 0-0 samo ne znam zasto je Del Neri stavio Pepe-a sa Amaurijem u napadu a ostavio Del Piera na klupi #%d* #%d*
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Serie A

                    Lavezzi i Cavani za 0-2 @R&}* @R&}*
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Re: Serie A

                      Udineze! &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J

                      Lep gol iz slobodnjaka, Di Natale!

                      Comment


                      • HD AC Milan 1-0 Cesena - Pellegrino Own Goal - All Goals &amp; Highlights AC Milan vs Cesena (1-0)
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: Serie A

                          Inter je blizu dovodjenja Pazzini-ja iz Sampe, trebalo bi uz novac biti pridodat i Biabyani. Juče ni Pazzini za Sampu ni Biabyani za Inter nisu bili u protokolu za Kup mečeve...


                          http://www.football-italia.net/jan27d.htmlhttp://www.football-italia.net/jan27j.htmlhttp://www.football-italia.net/jan27e.html


                          Rosina blizu odlaska iz Zenita u Cesenu


                          http://www.football-italia.net/jan27i.html
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Re: Serie A

                            Barzalji je dosao,trenutno obavlja lekarske preglede,a mladi Brazilac je kako sam cuo kupljen ali ne moze da zaigra za Juve do 18. godine,mada dovodi se i spekulacija da uzme Italijansko drzavljanstvo posto ima korena i u Italiji. &amp;+I}\
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Serie A


                              [quote author=Layzick link=topic=2716.msg238072#msg238072 date=1296239548]

                              Imamo mi tim za titulu al nas povrede ubise,ne mozemo uopste da odmaramo glavne igrace i non-stop su nam glavni igraci pod punim intezitetom.Krasic nije imao odmor od juna i normalno je da padne forma.Sto se tice Amaurija reci cu ti samo jedno,poslednji gol u ligi dao je proslog februara,pa ti sad vidi koliki je panpur za fudbal i poziciju napadaca.Jedva cekam da mu vidim ledja,i jos kad znam da zaradjuje 4.2 miliona(najvise posle Buffona) digne mi se kosa na glavi.
                              [/quote]


                              Ajmo ovde,da ne spamujemo tamo.
                              Tacno to,ne odmaramo glavne igrace,Kraske nije imao odmora u opste. &amp;+I}\ Amauri nije ao gol 11 meseci,nista ne zna,nemamo dovoljno novca da kupimo igrace.Napadac i jedan bek nam je potreban.TJ 2 beka.Umesto propalog Grossa..Mada vraca se De Ceglie koji jos noje potpuno oporavljen od povrede,sad videcemo koliko ce on doprineti ekipi.Na desnoj strani umesto Grygere(dee),Sorensena(neiskustva) i Mote(pedera i manekena) takodje.Vezni red je dobar,imamo odlicne igrace,posebno me raduje to sto je Martinez oporavljen i nadam se da ce ispuniti ocekivanja.Melo je bio odlican sve do onog glupog poteza protiv Parme(od tada su kola krenula nizbrdo za Juve).Marchisio solidan,Pepe dobar,mada neki put i veoma los,Kraske najbolji u ekipi nema sta,mada vidi se da je umoran,Aquilani sjajan,Del Piero solidan mada je i on razocarao na nekim utakmicama,a Amauri katastrofa.Chielini i Bonucci onako mnogo golova smo primili ali najveci krivci su bekovi.Storari sjajno zamenjivao Gigia ali sada je red na majstoru.

                              Eto analize moje igraca Juventusa ove sezone.Verovatno sam nekog izostavio ali otom potom @(*6sd$%
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Serie A

                                Retardi ne mogu gol da daju,stalno nesto muvaju ispred gola al nista konkretno ^&amp;*ST*^#
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X