Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Serie A

    [quote author=caniggia7 link=topic=631.msg206815#msg206815 date=1290949908]
    Vidim da se Inter setio da pobedi.Neka,nek malo i oni to osete. $%&5@$A
    Deki,kako me nervira covek,za Inter gine,a nista za reprezentaciju. &*(@W6
    [/quote]
    Nema u reprezentaciji,sa kim da igra. &+I}\
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: Serie A

      [quote author=manda link=topic=631.msg206825#msg206825 date=1290950393]
      Nema u reprezentaciji,sa kim da igra. &+I}\
      [/quote]
      Ali moze da gine na terenu,a ne gine ko za Inter. &+I}\
      sigpic

      Comment


      • Odg: Serie A

        Pobeda 5:2 %QWT&W

        Katastrofalna igra odbrane, pogotovu Materaci &+I}\

        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Odg: Serie A

          Stankovic dao tri gola &8@^J &8@^J &8@^J

          Ajde i Inter napokon pobedio, slabo nesto igraju sa oni slepcem na klupi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Odg: Serie A

            Ja imam još veru u Beniteza, ipak stvarno mnogo nesreće ima Inter ove sezone sa povredama a sada i sa suspenzijom...

            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Odg: Serie A

              Ma nemam ja nista protiv njega, vec kad god igram Inter na kladionici promasim ih, pa mi je on nekako dezurni krivac. $#^%RT

              Nije mi jasno sta se desilo sa njim odlicno je vodio Valensiju, i osvojio je LŠ sa Liverpulom, pa bi se ocekivalo da nastavi tako, ali eto. Inter ove sezone ima dosta oscilacija, ali i veliki pritisak na Benitezu da ponovi rezultat Murinja, sto je dosta tesko &+I}\
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Odg: Serie A

                Nema šanse da ponovi uspeh Murinja, ali i dosta povreda je imao Inter ove sezone, treba uzeti u obzir i to %QWT&W
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Odg: Serie A

                  Da, to je cinjenica. Dosta igraca nije proslo pune pripreme, a među njima i Sneijder, koji je mozak tima. Ali ako gledamo pozitivno Eto'o igra dobro $#^%RT
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Odg: Serie A

                    Ma Parma da ima malo pametnije igrace mogla je da pobedi #%d* #%d* #%d* Brate iz 20 suteva na gol oni samo 2 gola dali $JS}| $JS}| $JS}|
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Serie A

                      [quote author=bice link=topic=631.msg206924#msg206924 date=1290954209]
                      Ma Parma da ima malo pametnije igrace mogla je da pobedi #%d* #%d* #%d* Brate iz 20 suteva na gol oni samo 2 gola dali $JS}| $JS}| $JS}|
                      [/quote]

                      A da baba ima mitraljez bila bi Prle &+I}\

                      Inter je iskoristio svoje šanse uprkos tome što je igrao u osakaćenom sastavu a Parma sa svojim najboljim igračima koji nisu uopšte loši (Krespo, Đovinko, Kandreva, Zakardo, Mirante, Anđelo...) nije.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: Serie A

                        Bice je mislio da su ovi igraci Parme bili pametniji,imali bi bolji rezultat %&ES7

                        u svakom slucaju Inter se na lep nacin vraca u formu,2 vezane pobede
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odg: Serie A

                          [quote author=-dacha- link=topic=631.msg206934#msg206934 date=1290954618]
                          Bice je mislio da su ovi igraci Parme bili pametniji,imali bi bolji rezultat %&ES7

                          u svakom slucaju Inter se na lep nacin vraca u formu,2 vezane pobede
                          [/quote]


                          Dacha me je razumeo..Da su malo pametniji pobedili bi @(*6sd$% &+I}\
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Serie A

                            Jao ljudi moji kakav meč Udineze - Napoli. @R&}*

                            Di Natale het trik, i to treći gol iz kornera ali kakav gol Hamšik skočio i pustio loptu da uđe u gol &*#GI(]
                            Potom odmah u narednom napadu upravo Hamšik smanjuje na 3-1 golom sa 20 metara &8@^J

                            Sjajan meč &+I}\

                            EDIT: Hamšik opet u centru pažnje, odbranio mu penal Handanović h5g6k8
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: Serie A

                              Lacio 1-1 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                              Comment


                              • Odg: Serie A

                                Iz ovog kola najvise je profitirao Inter,ali najvaznije da cemo ostati prvi ^%@7f
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X