Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    Jeste da je tema Seria A,ali sinoc je Inter uzeo 1. od 3 moguca trofeja,pobijedili su Romu i uzeli kup.
    Evo i poteza pravog sportiste!Za zatvor!

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1d9dESIrvLg[/youtube]

    sigpic

    Comment


    • Odg: seria a

      Strašno, treba mu zabraniti da ide na svjetsko prvenstvo. (&$E#

      Comment


      • Odg: seria a

        Totiju treba lekarska pomoc jer ovo sto je uradio sinoc nije normalno. *%@(D!RY-

        A Inter je kraljevska ekipa. +*@WT*48*

        Kao da je ovo nesto novo kad je Toti u pitanju.

        Comment


        • Odg: seria a

          Pa frustracija je to... mislim, prvo Inter će da im mazne titulu, koju su ovi imali u šaci. Drugo, došli su i usred Rima im uzeli i Kup Italije. Nemoćna igra, a pomoći nema ni od sudije i šta... popustili živci čoveku (diskutabilna stavka doduše).
          Inače, Mekses i Tadei ništa nisu bolje lice pokazali. Ovaj drugi kao da je jurio crveni karton u zadnjih par minuta meča.


          Comment


          • Odg: seria a

            Tadei je tek posebna prica,kako je samo krvnicki isao na igrace Intera *%@(D!RY-
            Steta sto ga Muntari nije malo dohvatio na kraju,krenuo je bio da mu objasni neke stvari $#^%RT
            Mada ima i Inter svog koljaca,Materaci je i sinoc pokazao kakav je covjek prije svega...
            sigpic

            Comment


            • Odg: seria a

              [quote author=Vladan link=topic=631.msg129202#msg129202 date=1273150667]
              Tadei je tek posebna prica,kako je samo krvnicki isao na igrace Intera *%@(D!RY-
              Steta sto ga Muntari nije malo dohvatio na kraju,krenuo je bio da mu objasni neke stvari $#^%RT
              Mada ima i Inter svog koljaca,Materaci je i sinoc pokazao kakav je covjek prije svega...
              [/quote]

              +1 +*@WT*48*


              Comment


              • Odg: seria a

                Navijam za Inter vise od 10 godina ali Materacija ne mogu da smislim.

                A Maikon je najbolji desni bek na svetu. Ubedljivo. h5g6k8

                Comment


                • Odg: seria a

                  [quote author=Beginner no. 1 link=topic=631.msg129205#msg129205 date=1273152124]
                  Navijam za Inter vise od 10 godina ali Materacija ne mogu da smislim.

                  A Maikon je najbolji desni bek na svetu. Ubedljivo. h5g6k8
                  [/quote]

                  Onda smo slični... ja doduše navijam za Inter od dvomeča sa Partizanom 1990-e godine. Ne znam zašto, ali tada je naš fudbal počeo da propada, a meni su ovi likovi bili simpatični iako su "izuli" Partizan (3:0 u Milanu i 1:1 u Beogradu). Tada im je Trapatoni bio trener (ako se ne varam), Zenga golman, a naš Đurđević Milan u Milanu 2 puta izlazi sam pred Zengu i ne uspeva da da gol. Strahota koliko sam mu pominjao tada i užu i dalju rodbinu %QWT&W .


                  Comment


                  • Odg: seria a

                    Da se ja pitam Toti bi zavrsio sa fudbalom. Zabranio bih mu da pridje bilo kom stadionu na svetu, a kamoli da ponovo igra. Mogao je ovom jadniku Baloteliju da slomi nogu, da ga obogalji. Jedino mi nije jasno kako su igraci Intera mogli da ga puste da tako odseta? Za klub je dobro sto nisu reagovali ali trebalo je da obrisu pod (citaj travu) sa njim. Svinja jedna. Samo *izde sutiraju sa ledja. Ne znam kako ga nije sramota. Ne zna taj sta je cast.

                    Bilo kako bilo Baloteli im je odrzao cas fudbala h5g6k8. Nista mu nisu mogli, osim da ga sutnu s ledja. *%@(D!RY-

                    Toti je posle utakmice verovatno malo $JS}|.

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      Zapravo je izjavio da je to namerno uradio zato što je ovaj navodno provocirao navijače Rome na prošloj utakmici u Milanu i bla bla bla.. niko nema pravo da vređa naš grad i naše stanovnike... očigledno je shvatio da i pravi navijači Rome nemaju blagonakloni stav u vezi njegovog poteza, pa sad puca na kartu da je Baloteli uvredio Rim, stanovnike Rima, navijače bla bla bla.... jer, on je navodno Princ Rima i na njemu je da brani čast njegovog i njihovog grada (gde li sam stavio lavor, osećam da ću povratiti ...).
                      Budala !!!


                      Comment


                      • Odg: seria a

                        Uvredio Rimljane? To mu je opravdanje za ono? Sto nije poneo i pistolj na utakmicu? On misli da je njemu sve dozvoljeno? Obican divljak.

                        Inace sam vrlo objektivan, te stoga moram reci da je Toti, po meni, igrac svetske klase ali mu je karakter ispod civilizacijskog minimuma. Slicno Materaciju, samo puta deset.

                        Ono ponasanje igraca Rome sinoc je toliko jadno, mislim jadnije od toga se ne moze. Kao da su sinoc iz sume dosli i prvi put videli civilizaciju. Pa Inter nije osvojio nijedan trofej petnaest godina (osim Kupa UEFA), pa sta je trebalo oni da rade? Izgubili su titulu 2003 u poslednjem kolu, u onom mecu sa Lacijom (4-2 za Lacijo). Trebalo je da sutiraju koga stignu po Totijevom novom pravilu. Ronaldo je tada plakao od muke, toliko mu je bilo tesko, ali nije nikog sutirao, samarao, pljuvao ili ne znam sta vec jer je gospodin covek za razliku od ovog divljaka. Jebi ga to je zivot.

                        Ne volim nikakvo nasilje niti ga podrzavam ali mi je zao sto mu neki igrac Inter nije puko jednu dobru samarcinu, da ga patosira. Apsolutno je zasluzio. Ma ko je on bre da sutira bilo koga?



                        Comment


                        • Odg: seria a

                          Ja brutalnije nisam vidio nista u ligama petice,i sa vecom namjerom da udari(povrijedi) igraca!
                          Toti me razocarao,cuj brani Rim,bruka Rim bolje receno!
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: seria a

                            Kao da mu je ovo prvi put,koliko je do sada imao podbadanja,pljuvanja,sutiranja ovo me nista ne cudi.

                            Comment


                            • Odg: seria a

                              [quote author=Layzick link=topic=631.msg129223#msg129223 date=1273160634]
                              Kao da mu je ovo prvi put,koliko je do sada imao podbadanja,pljuvanja,sutiranja ovo me nista ne cudi.
                              [/quote]
                              Potpuno se slazem, ali je ovaj put prevrsio svaku meru. Ako oni likovi u FSI imaju iole pameti treba da dobije dozivotni ban i gotovo a on posle nek kulira &*(@W6 $JS}| &Q45q@%.

                              Comment


                              • Odg: seria a

                                Docekace i njega neko.

                                Comment

                                Working...
                                X