Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    Ja sam veliki navijac Napolija i bas mi je drago sto se skoro svake nedelje prenose njihove utakmice,ali stvarno mislim i da bi te derbije trebalo prenositi

    Comment


    • Odg: seria a

      mislim stvarno ako vec prenosite seriu A zasto bar jednom u 3 sedmice ne prenosite milna,nije to sto sam ja navijac milana,ali stvarno zadnji put ste prenosili milan i to 2 poluvreme,koliko vidim necete ni juve:milan prenositi ,dajte neki derbi,ne mora biti milan, jer kad ste vec odkupili taj neki pakat,onda prenosite ove velike utakmice ,kao sto je do sada radio OBN,mada oni ove godine ne prenose Seriu A,

      Comment


      • Odg: seria a

        24.1 nedelja ...Veliki Derbi INTER-MILAN u 20.45...hoce li biti prenos na sport klubu ? unaprijed zahvaljujem na odgovru administraciji :-*

        Comment


        • Odg: seria a

          [quote author=damirpetra link=topic=631.msg111458#msg111458 date=1263829270]
          24.1 nedelja ...Veliki Derbi INTER-MILAN u 20.45...hoce li biti prenos na sport klubu ? unaprijed zahvaljujem na odgovru administraciji :-*
          [/quote]
          Da se administracija ne zamara,odgovoricu ti ja,PRENOSA NECE BITI 100%,zato sto SK nije otkupio puni paket Serije A(po 101. put ovo govorimo),a to znaci da nije otkupio domace utakmice najbogatijih klubova(inter,milan,juve...).
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: seria a

            Koja je legenda karano,ponovo se posvadjao sa trenerom ;D,ovaj put sa Del Nerijem,i morao radi toga otici u fiorentinu na pozajmicu do kraja sezone!
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: seria a

              Ja navijam za Juventus.
              Nije lepo ono sto su im uradili onda kada su ih kaznili.
              Ali vratice se dama jaca nego ikada.
              Najbolji su.
              Kako lep si Rafaele
              sve bi cure tebe htele!
              Protiv njih se stalno boris
              jer ti samo tenis volis!

              Comment


              • Odg: seria a

                [quote author=Cika Crni link=topic=631.msg113593#msg113593 date=1265312144]
                Ja navijam za Juventus.
                Nije lepo ono sto su im uradili onda kada su ih kaznili.
                Ali vratice se dama jaca nego ikada.
                Najbolji su.
                [/quote]
                Vratili su se u Seriju A sta ce im vise
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: seria a

                  [quote author=Liverpool FC link=topic=631.msg113602#msg113602 date=1265313932]
                  [quote author=Cika Crni link=topic=631.msg113593#msg113593 date=1265312144]
                  Ja navijam za Juventus.
                  Nije lepo ono sto su im uradili onda kada su ih kaznili.
                  Ali vratice se dama jaca nego ikada.
                  Najbolji su.
                  [/quote]
                  Vratili su se u Seriju A sta ce im vise
                  [/quote]

                  Pitanje vremena je kada ce je osvojiti
                  Kako lep si Rafaele
                  sve bi cure tebe htele!
                  Protiv njih se stalno boris
                  jer ti samo tenis volis!

                  Comment


                  • Odg: seria a

                    [quote author=Cika Crni link=topic=631.msg113603#msg113603 date=1265314817]
                    Pitanje vremena je kada ce je osvojiti
                    [/quote]
                    Ove godine nema sanse,pitanje je i LS(da li ce se plasirati u nju sledece sezone,posto su sada 6.)!
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      [quote author=Cika Crni link=topic=631.msg113603#msg113603 date=1265314817]
                      [quote author=Liverpool FC link=topic=631.msg113602#msg113602 date=1265313932]
                      [quote author=Cika Crni link=topic=631.msg113593#msg113593 date=1265312144]
                      Ja navijam za Juventus.
                      Nije lepo ono sto su im uradili onda kada su ih kaznili.
                      Ali vratice se dama jaca nego ikada.
                      Najbolji su.
                      [/quote]
                      Vratili su se u Seriju A sta ce im vise
                      [/quote]

                      Pitanje vremena je kada ce je osvojiti
                      [/quote]
                      Sa ovakvim trenerima,ce osvojiti kad izbace pola lige (Inter,Milan,Roma,Lacio,Fiorentina,Napoli i Djenova)
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: seria a

                        Roma-Milan 0:0
                        Velika prlika za Inter da pobedom sutra olaksa sebi posao u osvajanju titule.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: seria a

                          Kakva utakmica Bologna - Napoli, evo vec 2:1 u 15. minutu.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment



                          • Nedelja:


                            Kastiljo 20

                            Zalajeta 7, Adailton 12 - Rinaudo 14

                            Maskara 31, Lopes 35 - Lacari 7, Kosu 74

                            Mikoli 81

                            Guberti 29, Pacini 36 - Flokari 7

                            Vergasola 69 - Bijabijani 34
                            20:45

                            TABELA: Inter (-1) 58, Milan 55, Roma 52, Palermo 46, Juventus 44, Sampdorija 43, Napoli 41, Kaljari 39, ?enova (-1) 38, Fiorentina 35, Kjevo 35, Bari 35, Bolonja 34, Parma 34, Katanija 28, Udineze 28, Lacio 26, Livorno 23, Atalanta 22, Sijena 21.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: seria a

                              Djenova - Kaljari 5:3, a tek proslo sat vremena igre, sta je ovo...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: seria a

                                Ovaj Lacio trebas ispasti iz lige,navijam za njih,ali stvarno su nesposobni! &*(@W6
                                Pao sam tiket na njih! *%@(D!RY-
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X