Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napoli veoma dobar,borice se zestoko za 3. mesto
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • kako me jebe ovaj prokleti inter
      jel ima neki link za njih?

      Comment


      • Giovinco ubi Inter, prvo asistencija pa onda i sam dao gol.

        Comment


        • Pa zasto Gigi,brate zasto se zajebavas breeeee
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • ne mogu da verujem sta nam se desava... pa gde bas sad da kiksnes onako glupo.

            Comment


            • Bice bedno ako uzmemo ovu ligu
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Ne razumem cemu onakav potez,2 igraca ispred ide ka njemu i on lose priam loptu joj evo presudnih bodova. Oba meca Juve mora dobiti,ja ne znam ko je ocekivao da ce Juve kiksnuti,evo i Milan jedva dobio Atalantu,mi igramo sa Kaljarijem sledecu,pretesko ce biti,posebno posle ovog meca. Bas steta,joj pa sto sad bre...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment




                • Govedo zabarsko, crko dabogda!
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • jebem li svima iz intera mater u picku onu zvalavu da im jebem!

                    Comment


                    • E crni Ljajicu, stariji covjek pa te isklepa
                      Ovaj Juventus nije normalan
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by carter985 View Post
                        jebem li svima iz intera mater u picku onu zvalavu da im jebem!
                        Kad si neiskusan, GG vidjeno

                        Comment


                        • Ademe pa sto mu se ne najebes mame bre!!!

                          Al' i titulu da izgubimo ne mogu se ljutit na Buffona, najbolji svih vremena. Kralj Del Piero odmah dosao do gola i dao podrsku Sve je na nama, jbg moraju se dobit ove 2 naredne tekme, ne moze Juve bez drame. Nije nam u karakteru

                          Comment


                          • Ljajic je ogroman talenat, digao se malo u nebo u zadnje vreme... ali svakako za ovo ako moze neka tuzi ovog Rosija!

                            Comment


                            • Ma po meni je Juve vise od nas zasluzio titulu,normalno da bih hteo da u zadnjem minutu u zadnjem kolu uzmemo titulu na nacin koji najvise boli,ali ljudi su bez poraza,prvi cele sezone.Milan ne igra dobro od ispadanja od barselone jasno se da primetiti,a opet imaju vise nego dobre sanse za titulu u zadnje 2 utakmice
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Kad si neiskusan, GG vidjeno
                                ma jebem im mater u picku nadrogiranu, izjebali me za 14k...

                                Comment

                                Working...
                                X