Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    [quote author=fare link=topic=631.msg65512#msg65512 date=1242985221]
    [quote author=Layzick link=topic=631.msg65347#msg65347 date=1242895685]
    [quote author=DANIJEL BL link=topic=631.msg65345#msg65345 date=1242895506]
    Diego Milito u Interu......to zna?i da neko ide...vrlo vjerovatno Krespo u Fiorentinu...
    [/quote]

    Milito i Motta bih trebali da zaigraju za inter sledece sezone,genova vec nasla zamene u vidu Flloccarija i Acquafresce
    [/quote][/quote]

    slazem se.......treba im prvo jedan fantazista i odbranu da pojacaju......

    Comment


    • Odg: seria a

      [quote author=Layzick link=topic=631.msg65347#msg65347 date=1242895685]
      [quote author=DANIJEL BL link=topic=631.msg65345#msg65345 date=1242895506]
      Diego Milito u Interu......to zna?i da neko ide...vrlo vjerovatno Krespo u Fiorentinu...
      [/quote]

      Milito i Motta bih trebali da zaigraju za inter sledece sezone,genova vec nasla zamene u vidu Flloccarija i Acquafresce
      [/quote]bas mi je drago za djenovu,bitno je da ekipe koje igraju evropu dovode jaka pojacanja da se ne bi sramotili ko ove godine...

      Comment


      • Odg: seria a

        Da ova dva su odlicna dokazana pojacanja,bice im problem gubitka criscita na levoj strani sto ce morati da pojacaju i jos jednog jakog centralnog igraca.....

        Comment


        • Odg: seria a

          [quote author=Layzick link=topic=631.msg65611#msg65611 date=1243000207]
          Da ova dva su odlicna dokazana pojacanja,bice im problem gubitka criscita na levoj strani sto ce morati da pojacaju i jos jednog jakog centralnog igraca.....
          [/quote]jel si siguran da juve vraca krisita??ja nisam cula..

          Comment


          • Odg: seria a

            [quote author=Lanus#22 link=topic=631.msg65621#msg65621 date=1243007315]
            [quote author=Layzick link=topic=631.msg65611#msg65611 date=1243000207]
            Da ova dva su odlicna dokazana pojacanja,bice im problem gubitka criscita na levoj strani sto ce morati da pojacaju i jos jednog jakog centralnog igraca.....
            [/quote]jel si siguran da juve vraca krisita??ja nisam cula..
            [/quote]

            Najavio je Secco,e sad on je budala pa je svasta moguce.......

            Comment


            • Odg: seria a

              [quote author=Layzick link=topic=631.msg65622#msg65622 date=1243007422]
              [quote author=Lanus#22 link=topic=631.msg65621#msg65621 date=1243007315]
              [quote author=Layzick link=topic=631.msg65611#msg65611 date=1243000207]
              Da ova dva su odlicna dokazana pojacanja,bice im problem gubitka criscita na levoj strani sto ce morati da pojacaju i jos jednog jakog centralnog igraca.....
              [/quote]jel si siguran da juve vraca krisita??ja nisam cula..
              [/quote]

              Najavio je Secco,e sad on je budala pa je svasta moguce.......
              [/quote]nzm ja koliko znam da je dogovoreno da njega djenova moze da kupi kad hoce za neku cenu...ali nisam sigurna koliko je to tacno..

              Comment


              • Odg: seria a

                Ne moze genova da ga kupi kad hoce,poslat je tamo na kaljenje.....verujem da ce ga ciro vratiti jer ga je on i otkrio zajedno sa gasperinijem........

                Comment


                • Odg: seria a

                  [quote author=Layzick link=topic=631.msg65662#msg65662 date=1243069516]
                  Ne moze genova da ga kupi kad hoce,poslat je tamo na kaljenje.....verujem da ce ga ciro vratiti jer ga je on i otkrio zajedno sa gasperinijem........
                  [/quote]znam da je na kaljenju..valjda ce milan vratiti paloskija on daje golove parmu...a oni ga ne spominju...nisu mi jasni..anceloti kaze da mu ne treba gurkuf...to su nebuloze po meni..kako moze nekome da ne treba takav biser...

                  Comment


                  • Odg: seria a

                    [quote author=Lanus#22 link=topic=631.msg65686#msg65686 date=1243081669]
                    [quote author=Layzick link=topic=631.msg65662#msg65662 date=1243069516]
                    Ne moze genova da ga kupi kad hoce,poslat je tamo na kaljenje.....verujem da ce ga ciro vratiti jer ga je on i otkrio zajedno sa gasperinijem........
                    [/quote]znam da je na kaljenju..valjda ce milan vratiti paloskija on daje golove parmu...a oni ga ne spominju...nisu mi jasni..anceloti kaze da mu ne treba gurkuf...to su nebuloze po meni..kako moze nekome da ne treba takav biser...
                    [/quote]


                    Sto se tice paloskija koliko sam cuo i sledece sezone ce igrati za parmu,gourcuffa ce najverovatnije da otkupe francuzi po klazuli za 14 miliona koliko stoji u ugovoru....Neznam Galijani je najavio da ce milan i dalje kupovati iskusne igrace,dosta se prica za adebayora....

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      [quote author=Layzick link=topic=631.msg65712#msg65712 date=1243087137]
                      [quote author=Lanus#22 link=topic=631.msg65686#msg65686 date=1243081669]
                      [quote author=Layzick link=topic=631.msg65662#msg65662 date=1243069516]
                      Ne moze genova da ga kupi kad hoce,poslat je tamo na kaljenje.....verujem da ce ga ciro vratiti jer ga je on i otkrio zajedno sa gasperinijem........
                      [/quote][/quote]


                      Sto se tice paloskija koliko sam cuo i sledece sezone ce igrati za parmu,gourcuffa ce najverovatnije da otkupe francuzi po klazuli za 14 miliona koliko stoji u ugovoru....Neznam Galijani je najavio da ce milan i dalje kupovati iskusne igrace,dosta se prica za adebayora....
                      [/quote]znam,..meni ta politika nije jasna..kapiram da mozda hoce iskusnne igrace,ali da li je moguce da nece da puste nikoga iz mladog tima da igra..sa starim igracima nam nema spasa..ima da dodje neko i da nas pretrci za cas kao sto je to uradio arsenal....

                      Comment


                      • Odg: seria a

                        kako vas nije sramota.poslednja utakmica paola maldinija a vi prenosite neke nazovi vazne utakmice.pa on je vazniji on katanije i tako tih klubova.SRAMOTA ZA SPORT KLUB!!!!!

                        Comment


                        • Odg: seria a

                          Ajde covece prvo se informisi pa onda napadaj,SK nema prava prenosa velike cetvorke na domacem terenu......

                          Comment


                          • Comment


                            • Odg: seria a

                              lecce vise ne trazi.....ostali su torino i bologna

                              Comment


                              • Odg: seria a

                                DA,borba za LP je neizvjesna.

                                Comment

                                Working...
                                X