Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    A gledaj kad nam se Palermo usere u zivot Jaki su kuci ko grom, ne usudjujem se nista prognozirta. Msm ta ekipa nije ista kad igra protiv Milana i protiv nas. Protiv Milana igraju dobro ali to je to. Protiv nas grizu jednostavno ginu za bodove. A razlog verovatno lezi i u tome sto svaki visak oteremo bas u Palermo. Pa igraci Palerma ne mogu docekat priliku da nam se useru u zivot
    Juve ce to na nacin samo svojstven njima da dobije,vrijeme je vise da se stara dama vrati,malo ko fali u LS kao sto su to oni,koliko god da ih ne volim,uvijek duboki naklon za najkarakterniju ekipu na svijetu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • If Jo-Jo can get Amauri to score, then he's the perfect striker for Juventus.

      Nadam se da cemo ih pobediti, al bice jbno

      Comment


      • Ja idem na rodjendan pa necu moci da gledam,nadam se da ce Juve pobediti,mora se! Posle po meni neocikvanog kiksa Milana.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Inter standardno, Milan kiksao, veceras Juve do pobjedeee

          Comment


          • Ima Boga,ima pravde,ne moze na penal non-stop da se dobija.Juve izdominirao na Siciliji,Palermo je imao jednu polusansu i to je to bilo za 90 minuta.Sada je sve u nasim rukama,idemo do duple krune.

            Comment


            • Kidajte torinci, samo gazite do titule!

              Comment


              • Comment


                • Bravo Juve,svaka cast momci od -6 dosli na +1,ocekuju nas jos Lazio i Roma od "tezih" utakmica,nadam se da ce sve to prebroditi,idemoooo...
                  FORZA JUVE!!!
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Napoli me iznenadjuje, otkako ih je Chelsea izbacio nemaju nijednu pobjedu.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Bravo Juve,svaka cast momci od -6 dosli na +1,ocekuju nas jos Lazio i Roma od "tezih" utakmica,nadam se da ce sve to prebroditi,idemoooo...
                      FORZA JUVE!!!
                      Od jacih racunas Romu koja je juce gubila od Lecea 4-0? Nema nista od njih ove sezone,bice Juveu mnogo teze protiv Lacija
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Bilo je na kraju 4:2, ali ROma je vec u ovoj sezoni imala par utakmica gde je bila nadigrana i ubedljivo porazena i oni su se nakon toga digli.Jos Juventus sa njima igra za dve nedelje, ko zna u kakvoj ce formi biti, a veoma su nezgodan rival i moze se lako desiti da uzmu bod.Ne bih ja njih potcenjivao.Lacio igra bez Klosea, sinocnji mec je za mene bio iznenadjenje i u pretproslom kolu su izgubili od Parme.Ali ako ce neko uzeti bod Juventusu to ce biti najmanje ta dva tima, mnogo vise su opasniji manji klubovi sa donjeg dela tabele.

                        Comment


                        • Vala za Juve su opasniji klubovi iz donjeg dela tabele u odnosu na vrh, dokozano vise puta ove sezone. Jace deremo, protiv ovih bunkerasa se mucimo.

                          Mada ako ne bude nekakvih pehova ne znam sta nas moze spreciti da osvojimo skudeto, ocekivao sam da sinoc kiksnemo ali nismo. Sve je na nama...

                          Comment


                          • Evo za one sto nisu vidjeli ovaj gol

                            Stefano Mauri

                            Comment


                            • Verovatno će biti proglašen od strane goal.com-a za najbolji ovog vikenda...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ajde magarat mozete vi to

                                EDIT; Mogu malo morgen, Milan vec vodi

                                Comment

                                Working...
                                X