Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mario hoće ponovo u Inter...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Mario hoće ponovo u Inter...
      I pored svega ja bih voleo da se vrati
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        I pored svega ja bih voleo da se vrati
        I ja...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Bilo mi malo dosadno pa sam uradio presek rezultata najbolje rangiranih sa izuzetkom Intera.

          Odnos medjusobnih duela i osvojeni bodovi + preostali dueli.

          1.Juventus 19 bodova(Juve-Napoli,Juve-Lazio,Juve-Roma)
          2.Napoli 16 bodova(Juve-Napoli,Lazio-Napoli,Roma-Napoli)
          3.Milan 13 bodova(Inter-Milan)
          4.Lazio 12 bodova(Juve-Lazio,Lazio-Napoli,Udine-Lazio,Lazio-Inter)
          5.Udineze 10 bodova(Roma-Udine,Udine-Inter,Udine-Lazio)
          6.Roma 8 bodova(Roma-Udine,Juve-Roma,Roma-Napoli)
          7.Inter 6 bodova(Udine-Inter,Inter-Milan,Lazio-Inter)

          Comment


          • Sutra čist 1 u Torinu! Očekujem fanatičnog Kontea tokom čitavih 90 minuta, mada ni Macari se neće štedeti...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Mogao sam da stavim 1000 dinara na X izmedju Katanije i Milana. Odlican posao je uradio tim sa Sicilije sada je sve na Juventusu da pobedi sutra.. Idemo momci!!
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Uvek zajebana Katanija kod kuće!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Tacno tako. Mislim da su samo 2 tima odnela sva 3 boda u gostima Kataniji.
                  Evo na 7. mestu su,imaju ambicije za Evropu verovatno
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Catania je pravo zajebana ekipa pogotovo kad kuci igraju , tako da sam ja zadovoljan jednim bodom pogotovo sto znam da se Milan dosta istrosio protiv Barcelone , a ni Juventusa sutra ne ocekuje lagana utakmica

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Tacno tako. Mislim da su samo 2 tima odnela sva 3 boda u gostima Kataniji.
                      Evo na 7. mestu su,imaju ambicije za Evropu verovatno
                      Ma nemaju ambicija za Evropu njima je uvek cilj opstanak i konstantno igranje u eliti...Nisu jos na nivou za Evropu. Njihov najveci uspeh u istoriji kluba je 8.mesto u Seriji A Ali Sicilija je to, nikome se ne daju bodovi uz k...c i imaju stabilnu ekipu. Nije trebalo ovo Milanu. Sutra ocekujem spektakl ;)
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Ma nemaju ambicija za Evropu njima je uvek cilj opstanak i konstantno igranje u eliti...Nisu jos na nivou za Evropu. Njihov najveci uspeh u istoriji kluba je 8.mesto u Seriji A Ali Sicilija je to, nikome se ne daju bodovi uz k...c i imaju stabilnu ekipu. Nije trebalo ovo Milanu. Sutra ocekujem spektakl ;)
                        Ma verujem da će Sicilijanci kidati sad da izbore 6. mesto, ali ja se nadam i dalje da Stramaćoni može da donese mesto u Evropi...

                        Ali onda ide pitanje, da li vredi da Inter igra LE???
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Ma verujem da će Sicilijanci kidati sad da izbore 6. mesto, ali ja se nadam i dalje da Stramaćoni može da donese mesto u Evropi...

                          Ali onda ide pitanje, da li vredi da Inter igra LE???
                          Ja nesto mislim da ce da popuste malo a naredne sezone kidisu na titulu Ne verujem znas sto? Nikad nisu igrali u evropi, mnogo bi se odrazilo to na njih u sampionatu...jedino da igraju sa b timom Treba dosta da promene u ,,viziji'' kluba i da odrade par finansijski jakih prelaznih rokova
                          A Inter moze u Evropu i nema veze sto je LE bolje i to u svakom slucaju nego nista ;)
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Ja nesto mislim da ce da popuste malo a naredne sezone kidisu na titulu Ne verujem znas sto? Nikad nisu igrali u evropi, mnogo bi se odrazilo to na njih u sampionatu...jedino da igraju sa b timom Treba dosta da promene u ,,viziji'' kluba i da odrade par finansijski jakih prelaznih rokova
                            A Inter moze u Evropu i nema veze sto je LE bolje i to u svakom slucaju nego nista ;)
                            Sutra kreće sa 4-3-3 formacijom... Zarateu se ponovo pruža šansa, mada svi znamo da Inter neće platiti €15m za njega.

                            Daj da vidimo i Fredija napokon, neće biti Maikona, Veslija i Rikija a iz Primavere je pozvan Livaja (Hrvat)... A Kastanjos danas igrao za Primaveru...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Sutra kreće sa 4-3-3 formacijom... Zarateu se ponovo pruža šansa, mada svi znamo da Inter neće platiti €15m za njega.

                              Daj da vidimo i Fredija napokon, neće biti Maikona, Veslija i Rikija a iz Primavere je pozvan Livaja (Hrvat)... A Kastanjos danas igrao za Primaveru...
                              Aha znam Livaju FM Da vidimo Fredija Krugera pa sta bude nek bude...nista gore ne mozemo da vidimo zato napred Stramaconi...
                              P. S. Kakav crni Zarate (kapija)
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Ne znam da li si čuo za Danijela Besu? Možda i ključni igrač za osvajanje omladinske LŠ, mađioničar sa loptom. Sigurno bi on bio pozvan danas a ne Livaja, nego se povredio... A Livaja je pozvan jer je krilni igrač i odgovara za ovu formaciju 4-3-3, mada neće biti starter sigurno...

                                http://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_Bessa
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X