Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiorentina osjetila bijes Juventusa Nadam se da ce Juve u nastavku sezone cesce ovako igrati.

    Comment


    • Milito opet promaĊĦio penal...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Krle znas li koliko je Inter promasio penala ove sezone,ja sam se zabrojao vise...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Za Inter je svirano 6 penala u ligi, i samo 3 su iskoriĊĦćena. Milito 2 puta promaĊĦio (poslednja 2 kola) i Pacini jednom u zadnjem minutu protiv Udinezea...

          Ranijerijeva dobitna formacija, 4-4-2. Ali mnogo lakĊĦe bi bilo na psiholoĊĦkom planu da je iskoriĊĦćen penal... Igra nije toliko loĊĦa s obzirom da nema Snajdera, Alvareza, Guarina itd.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Gledam Inter i cudim se sredini,Zaneti-Poli-Kanbijaso-Obi,sta ti ljudi mogu zajedn,da odgovorim nista,stvarno jad i cemer i bol.
            Sve nesto na invidualni kvlalitet,odbrana oronula takodje,Majkon je gori od Nogotoba,centralni bekovi lose,napad los,to je osvrt moj.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Kakav prodor Zanetija, kakvo trčanje, kao da ima 28 a ne 38 godina...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Kakav prodor Zanetija, kakvo trčanje, kao da ima 28 a ne 38 godina...
                18 bre, kakav je to car, nenadjebiv igrac!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Gledam Inter i cudim se sredini,Zaneti-Poli-Kanbijaso-Obi,sta ti ljudi mogu zajedn,da odgovorim nista,stvarno jad i cemer i bol.
                  Sve nesto na invidualni kvlalitet,odbrana oronula takodje,Majkon je gori od Nogotoba,centralni bekovi lose,napad los,to je osvrt moj.
                  Ovaj je najgori Mandusicu kralju,a za sve si u pravu,potpis
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • To neki Kamerunac? Taj Nogotobo?? A ostalo suvo zlato. Jedan od rijetkih koje citam na fudbalskom pdf-u.

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      To neki Kamerunac? Taj Nogotobo?? A ostalo suvo zlato. Jedan od rijetkih koje citam na fudbalskom pdf-u.
                      Iz Ugande je, dobar igrac. Morati sredio da igra bez licence.
                      sigpic

                      Comment


                      • Neka je vala. Treba svjeza krv. Inter je najbolji bio kad je imao dosta tih igraca sa crnog kontinenta.

                        Comment


                        • Znaci samo ove Faraoni i druge kako se zovu imaju na klupi,vidio sam nedavno u LS da im je glavni kreativac na sredini Stanko,i da jedini trci i gine na terenu,pa sam odlucio da i danas pogledam mec,i ovog sam se i bojao kada je gore prozvani kreativac glavni,takozvani raspad sistema.
                          Zao mi ovoh kukavog Ranijeraji,sta on moze sa timom koji u LS je istrcao sa timom prosjecnom starosti od 33.godine.
                          Lucio,Samjuel,Zaneti i Majkon,da su mladji po 8.godina,samo xD
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Pa kako Dijego Princ ne sutnu malo jace po zemlji... Odbrani mu golman kao kasikom Tih trebao nam je taj gol, Lacio izgubio, Udinese Napoli je trenutno 1:0 valjao bi x i Roma igra sutra...
                            ijaoooj 2:0 udinese
                            bravo Kavani sliku ti poljubim, 2:2 hvala i fabriniju za crveni karton... Makar smanjismo za bod u odnosu na lacio a sa ovima ista meta isto odstojanje sto bi bilo lepo da Djenova dobije u Rimu.
                            Last edited by Condition23; 18-03-12, 21:37.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Kakva drama u zavrsnici na tekmi Udinesse-Napoli. Prvo Cavani katastrofalno izvodi penal u 75 minuti, no iskupio se tako sto je lijepo pogodio iz slobodnjaka 5 minuta kasnije, a zatim u 84 minuti fino zakucao loptu u mrezu. Sjajno se vratio Napoli i drago mi je zbog ovoga, Udinesse je potpuno pic**sto pristupio utakmici zadnjih 20tak minuta.

                              Comment


                              • Ne mogu da verujem kako Milana sere, nebitno da li im se sude neopravdani ili opravdani penali, njih jednostavno sere. Sto nasi jbni protivnici ne igraju malo vise rukometa u pm

                                Comment

                                Working...
                                X