Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas Boas , sutra Ranijeri , ko li ce prekosutra Sramota Intera , nije pitanje kad su pobedili zadnji put nego kad su dali gol
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Da okrenu sad i pobede 5:2 Ranijeru otkaz momentalno. Hvala njemu za onu seriju kad je sve islo dobro ali ajde sad lepo napolje.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Prošao je 50. minut ovog meča a to znači da je oboren negativni rekerd u istoriji kluba po broju minuta koliko Inter nije postigao gol. Prethodni je iznosio 520 minuta...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Prošao je 50. minut ovog meča a to znači da je oboren negativni rekerd u istoriji kluba po broju minuta koliko Inter nije postigao gol. Prethodni je iznosio 520 minuta...
          Znam za to. Ranijeri je veceras prevrsio svaku meru..gde je forlan majko moja mila i faraoni desno krilo... Nema bez romba nista. Snajder bez obzira sto je providno da hoce da ide i sto se smorio ove sezone sa Gasperinijem i Ranijerijem sigurno bi igrao bolje iza spiceva.

          Udje nekako
          Last edited by Condition23; 04-03-12, 21:13.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Ma serija od 7 pobeda je baš napravljena u 4-4-2 formaciji. Ali evidentno je da igrači nemaju samopouzdanja uopšte. Nisu ni imali kod Gasperinija, Ranijeri ih je probudio pa opet uspavao...

            Sad ne znam da li je ovo i dalje 4-4-2 ili je 4-3-3?

            Ako ništa drugo barem je dat gol, Forlan iz besa onako šutirao!
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Ma serija od 7 pobeda je baš napravljena u 4-4-2 formaciji. Ali evidentno je da igrači nemaju samopouzdanja uopšte. Nisu ni imali kod Gasperinija, Ranijeri ih je probudio pa opet uspavao...

              Sad ne znam da li je ovo i dalje 4-4-2 ili je 4-3-3?

              Ako ništa drugo barem je dat gol, Forlan iz besa onako šutirao!
              Il Principe <3
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Pritisak na sredini terena, Obi i Poli doneli energiju i presing na protivnika, i odlična lopta za Milito i El Principe završava besno!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Mihajlovicu dodji Ovaj bod nam je s obzirom na sve veliki kao kuca
                  Last edited by Condition23; 04-03-12, 21:36.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Neću da pljujem mnogo Pacinija za ovaj neverovatno promašen zicer u nadoknadi jer je bilo evidentno da je igrao rukom pa je ostao iznenadjen kao i ceo stadion zašto sudija nije svirao ništa.

                    Lepo je bilo videti danas veliku želju kod Polija kada je ušao u igru a i napokon je dat gol!

                    Nadam se da će Ranijeri završiti svoj posao u Interu ove sezone na lepši način i da će igra biti još bolja kada se priključe Guarin i Riki.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Mihajlovicu dodji Ovaj bod nam je s obzirom na sve veliki kao kuca
                      U slučaju da Ranijeri ode pre kraja sezone, onda Figo ili Barezi treba da završe sezonu. A već sada bi Inter morao da stupi u kontakt sa Gvardiolom da vidi kakve su mu namere, da li napušta Barsu? Ako je odgovor negativan, već sada rezervisati Boaša za narednu sezonu...

                      EDIT: Nastasićev gol danas, 0:17

                      Last edited by Il Capitano; 04-03-12, 21:53.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Jao kakvu je Pazzini sansu imao na kraju tekme iako je ono bilo igranje rukom koliko sam vidio. Prije toga Catania je mogla hladno da usuti Meazu i povede sa 2:3 ali sva sreca pa su nekako traljavo ono izveli
                        Nadam se da ce Inter zablistati, Milito je odlican ali nece on to moci sam.

                        Comment


                        • Konacno, posle mesec i po dana Ibra 8. put u timu kola.

                          Comment


                          • Jbm ti kjevo po prvi put cak 3 igraca Kjeva u timu kola jbm im sve.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nije Kjevo kriv,nego igraci Juventusa.

                              Comment


                              • Ma i ovi su odigrali dobro u nekim situacijama. A pojedini igraci poput Bonucija i Padoina sto veze nemaju a igraju prvu postavu(Bonuci usao pred kraj prvog poluvremena,ali uglavnom igra) veze nemaju.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X