Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I nama je gol ponisten zvog ofsajda upravo protiv vas. Jos brdo penala vam se sudilo kad se utakmica lomila pri rezultatu 0:0 protiv malih ekipa. Zato tisu malo, nemoj te mi vi o sudjenju, to je kao kad kurva prica o postenju.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      I nama je gol ponisten zvog ofsajda upravo protiv vas. Jos brdo penala vam se sudilo kad se utakmica lomila pri rezultatu 0:0 protiv malih ekipa. Zato tisu malo, nemoj te mi vi o sudjenju, to je kao kad kurva prica o postenju.

      A vi ste zbog postenja izbaceni u "Serie B" molim te ne pocinji raspravu , jer nisam tu da bi se svadjao toliko od mene , hvala.

      A sada idem uzivat u Rimskom derbiju.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        A vi ste zbog postenja izbaceni u "Serie B" molim te ne pocinji raspravu , jer nisam tu da bi se svadjao toliko od mene , hvala.

        A sada idem uzivat u Rimskom derbiju.
        Isto kao i vi 1981. Od ispadanja 2006. sacuvao vas je premijer Italije a ti znas ko je to. Cisto da ti ne ostanem duzan rossonercicu.


        Ajde Rimljani jos gol mi treba da prodjem na kladzi

        Comment


        • Atalanta nije sutnula na gol celo poluvreme...bedak
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Da li je moguce da je Olimpiko i na ovakvom derbiju poluprazan...

            Jbt kakav sut ima Totti

            EDIT: Evo ga Mauri,2-1 za Lacijale,gol iz teske pozicije...
            Last edited by The Admiral; 04-03-12, 15:25.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Matija Nastasic pogodio za Fiorentinu posle prekida za 2-0 , vrlo lep gol , cestitam majstore
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Roma - Lazio 1 2 ..

                Comment


                • Originally posted by mostarac View Post
                  Roma - Lazio 1 2 ..
                  Nemoj više da se mučiš da pišeš ovakve postove...

                  Nastasić pogodio, i u prošlom kolu je bio blizu gola posle kornera. A Laveci oduševljava, 5 golova na poslednja 4 meča u svim takmičenjima. Doduše danas je bio iz ofsajda...
                  Last edited by Il Capitano; 04-03-12, 18:56.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post

                    Nastasić pogodio, i u prošlom kolu je bio blizu gola posle kornera. A Laveci oduševljava, 5 golova na poslednja 4 meča u svim takmičenjima. Doduše danas je bio iz ofsajda...
                    Laveci i Nastasic mogu lagano u Inter
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Danas vidjen pravi Talijanski derbi, sa puno temperamenta i dosta uzbudjenja. Mislio sam da ce istok i zapad na Olimpicu biti malo vise puni ali ajd, tu su sjever i jug da prave atmosferu. Utakmica je bila odlicna, od samo pocetka dosta uzbudjenja. Sto se tice penala, mislim da je mali kontakt postojao i sudija je opravdano svirao to sto je svirao. Roma se brzo vratila ali bio sam siguran da ce primiti poslje gol, jbg igrac manje u ovakvim tekmama kosta puno.

                      Comment


                      • Inter: 1 Julio Cesar; 55 Nagatomo, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 37 Faraoni, 17 Palombo, 19 Cambiasso, 9 Forlan; 22 Milito, 7 Pazzini.
                        A disposizione: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 10 Sneijder, 18 Poli, 20 Obi, 28 Zarate, 40 Juan Jesus.
                        Allenatore: Claudio Ranieri.

                        Catania: 20 Carrizo; 11 Motta, 6 Legrottaglie, 3 Spolli, 12 Marchese; 13 Izco, 10 Lodi, 4 Almiron; 17 Gomez, 18 Bergessio, 28 Barrientos.
                        A disposizione: 1 Kosiscki, 8 Seymour, 14 Bellusci, 16 Llama, 19 Ricchiuti, 22 Ebagua, 33 Capuano.
                        Allenatore: Vincenzo Montella.
                        Snajder na klupi i 4-4-2 formacija. Ali izgleda da je Forlan u vezi i to na krilu!?
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Losa sredina Intera,a zadnji red koliko god je iskusan tako svakim danom stariji,ovo ce biti kljucni mecevi za Inter,to jest Ranijerija,visi mu otkaz.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Losa sredina Intera,a zadnji red koliko god je iskusan tako svakim danom stariji,ovo ce biti kljucni mecevi za Inter,to jest Ranijerija,visi mu otkaz.
                            Dosta toga ce biti jasno kad Moratti vidi sta moze da uradi protiv Marseille-a , ako ispadnu od Marseille-a u LŠ onda stvarno ocekujem da dobije otkaz , al ovo sto Inter igra s njim na klupi je lose da losije ne moze biti , a isto tako stizu i godine vecinu igraca Intera.

                            Forlan u vezi

                            Comment


                            • Pa to sam i mislio naredni mecevi,i LS,ma Snajder iako je kriminalan ove sezone morao biti na terenu,zaduzio je Inter i jednim potezom pravi razliku.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Pa to sam i mislio naredni mecevi,i LS,ma Snajder iako je kriminalan ove sezone morao biti na terenu,zaduzio je Inter i jednim potezom pravi razliku.
                                Ne pratim Intera , al slazem se ovo gore navedeno jer to je majstor(Snajder) koji jednim potezom moze da rijesi utakmicu.

                                Originally posted by Krle View Post
                                Snajder na klupi i 4-4-2 formacija. Ali izgleda da je Forlan u vezi i to na krilu!?
                                U pravu si Krle za Forlana , ne vjerujem sta radi Ranieri.
                                Last edited by Rossonero; 04-03-12, 19:48.

                                Comment

                                Working...
                                X