Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači Samjuel, Lusio i Kordoba zajedno u postavi! Haha, mislio sam da ne može više da me iznenadi Tinkerman...

    Da li je mislio da je dobro i 0:0 a ako može neki gol preko kontri da se da pa je zato i rekao Zarateu da se zagreva. Kad ono prc, El Pocho ga metnuo i sad evo ubacio Polija...

    Trener do kraja sezone, ko će biti? Bepe Barezi, Figo ili neko treći?
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Nisam pametan... Samo prelazni rok da se odradi kako treba krajnje je vreme posle triplete da Morati poludi
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Nisam pametan... Samo prelazni rok da se odradi kako treba krajnje je vreme posle triplete da Morati poludi
        Priča se nešto o stranim investicijama, čak je izašlo nešto i na zvaničnom sajtu kluba... Mada opet to je Inter, spremaju se za finansijski fairplay 2 godine!

        Sredina terena je mnogo bitna, tu treba da se pokaže kreativnost u prelaznom roku... Niko ne može da mi kaže da Pazzo ne bi mogao da postigne 20 golova u sezoni kada bi imao dobre saigrače na sredini koji bi ga hranili... Ali evidentno je i da treba novi štoper i neki opasan napadač koji ume da razvuče igru.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Priča se nešto o stranim investicijama, čak je izašlo nešto i na zvaničnom sajtu kluba... Mada opet to je Inter, spremaju se za finansijski fairplay 2 godine!

          Sredina terena je mnogo bitna, tu treba da se pokaže kreativnost u prelaznom roku... Niko ne može da mi kaže da Pazzo ne bi mogao da postigne 20 golova u sezoni kada bi imao dobre saigrače na sredini koji bi ga hranili... Ali evidentno je i da treba novi štoper i neki opasan napadač koji ume da razvuče igru.
          Za sve se slazem Tih kad bi ga dali...cist crveni ne znam sta ne razume Aronika nevinasce
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Da li je moguce da je ovo omasio aaaaaaaaaaaa
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Znači poslednji gol je Inter dao 1. februara u onom meču sa Palermom 4:4 (Milito poker). Od tada 5 mečeva bez gola...

              Evo Pacini bez samopouzdanja i promašuje zicer!

              Ne vredi više da Ranijeri ostane trener. Ponovo mora da se desi promena na klupi, ali realno Inter je svaki put posle Murinja morao da radi takve stvari. Nije situacija kao u Čelsiju gde je Roman neopravdano otpuštao neke trenere ovde tvrdim da su svi zaslužili otkaze. Jedino je Leo sam otišao iako je i on zaslužio posle blamaže od Šalkea.

              Jeste da su potrebna pojačanja, da ne mogu više ovi igrači ali opet ti da gubiš od Novare kući, da te Bolonja deklasira kući, da pukneš od Rome u Rimu...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • inter je sila........prvo zaredaju 8 pobjeda u svim takmicenjima, a sad su zaredali 8 meceva bez pobjede (7 poraza i 1 remi)

                talentovani su, nema sta ;)

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Znači poslednji gol je Inter dao 1. februara u onom meču sa Palermom 4:4 (Milito poker). Od tada 5 mečeva bez gola...

                  Evo Pacini bez samopouzdanja i promašuje zicer!

                  Ne vredi više da Ranijeri ostane trener. Ponovo mora da se desi promena na klupi, ali realno Inter je svaki put posle Murinja morao da radi takve stvari. Nije situacija kao u Čelsiju gde je Roman neopravdano otpuštao neke trenere ovde tvrdim da su svi zaslužili otkaze. Jedino je Leo sam otišao iako je i on zaslužio posle blamaže od Šalkea.

                  Jeste da su potrebna pojačanja, da ne mogu više ovi igrači ali opet ti da gubiš od Novare kući, da te Bolonja deklasira kući, da pukneš od Rome u Rimu...
                  Ne mogu da ocekujem da konstantno biju velike ekipe kao sto je Napoli trenutno...ali da 1 Inter bez obzira na igru ne moze da dobije Lece, Novaru, Bolonju itd itd... Eeeej iz 25 kola 11 poraza Nema veze mi ga volimoooooo
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Basta u stilu Kafua...



                    Nije neki snimak , al je jedan jedini za sada...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • na trenutak da se vratim samo na subotnji derbi...ono je bila nevidjena kradja jos od utakmice Francuza sa Ircima za SP u JUZNOJ Africi...dobro,bilo je pogresnih odluka,ofsajda penala...uvjek je toga bilo..ali ovo izmedju Milana i Juventusaauuuuu...strasno!Milanu nisu dozvolili da pregaze Juventus!da je bilo 2-0,cao zdravo..Teeesko da bi se Juventus (koji ruku na srce i nije toliko jak,koliko su drugi slabi) vratio na uzavrelom San Siru.Znaci,nevidjena kradja!Nisam vjerovao da moze onako nesto da se ukrade,znaci nista nisam komentarisao,koliko sam se sokirao u trenutku


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Buffon je fino rekao "Nisam vidio da je lopta presla gol crtu, a i da jeste nebi priznao"
                        Mene samo brine ovaj sudija gore, pa jebemu morao je da vidi ovaj gol, ne znam u sta je on gledao, imao je cist pregled.

                        Comment


                        • 2m5ikvl.jpg

                          Pa kakav je ovo sudija jbt', stvarno velika SRAM0TA !

                          Comment


                          • Originally posted by Jardel View Post
                            [ATTACH=CONFIG]4538[/ATTACH]

                            Pa kakav je ovo sudija jbt', stvarno velika SRAM0TA !
                            potkupljen ... ajde sta se zalite , ovo je Juventusova sezona , a sledece godine se napada Liga Sampiona
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Vidim ja mnogi ovde Juveu prepisuju titulu,a ja vidim Milan na prvom mestu i dalje,jeste da Juventus ima utakmicu manje ali niko im ne garantuje da ce dobiti zaostalu utakmicu,ne znam sa kime igraju.Sve jedno,sad sam jos vise ubedjen da titula ence menjati vlasnika
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                ... ajde sta se zalite , ovo je Juventusova sezona
                                kako te nije sramota za takav komentar posle svega! ma ja sam lud sto se uopste obazirem na tvoje komentare


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X