Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    hahahha e ovo je smesno.
    Pa gde si ti video mene da sam sta ruzno rekao za nekog navijaca intera sa ovog foruma a navijam za Juvetus?
    Mene boli uvo ko za koga navija,ja priznajem da mi inter nije posebno drag,ali nikad nisam nesto ruzno rekao za nekog navijaca intera. Pa moj brat voli inter pa sta sad? Treba da ga lemam svaki dan sto voli inter?
    Ne razmueš bice, ti uopšte i ne spadaš u takve fanove da imaš neko negativno mišljenje o protivničkim klubovima. Takav si...

    Ali činjenica je da mnogi Juventusovi fanovi mnogo više ne vole Inter (da ne kažem mrze, prejaka je reč) od 2006. godine. Ne mogu da smisle Inter... I onda kreću priče sada, sve se vraća na svoje mesto, Inter nije ni za Seriju A (a inače je jedini tim u Italiji koji je kroz celu istoriju igrao u najjačem rangu), sve se vraća sve se plaća, bla, bla, bla...

    Ali opet, desio se farsopoli, je'l tako? I Juve dobija odštetu od €400m... LOL
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      sto Inter ne moze nikog da dobije.
      Ovo je argumentovano nema sta daleko od toga da Inter ne moze nikog da dobije.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Kad se citira citiraj ceo post a ne samo deo koji tebi odgovara.Uopste post nije tebi bio namenjen pa samim ti nema sta da se poistovecujes.U svakom slucaju,poslednjih 6 meceva,bese koliko,5 poraza i neresena?

        Comment


        • Milan - Juve pobjeda rossonera , vrijeme je da stara dama dozivi prvi poraz

          Comment


          • Originally posted by mostarac View Post
            Milan - Juve pobjeda rossonera , vrijeme je da stara dama dozivi prvi poraz
            Sto bi rekli Turci " Jok jok,djenam djenam" hahah
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Previse je Milan oslabljen da bi mogao da racuna na sigurnu pobedu i to bez bitnih srafova u ekipi:Pato, Ibrahimovic, Sedorf i Boateng.Da sam navijac Milana, radovao bih se kada bi sa ovakvim satavom bio remi na kraju utakmice.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Kad se citira citiraj ceo post a ne samo deo koji tebi odgovara.Uopste post nije tebi bio namenjen pa samim ti nema sta da se poistovecujes.U svakom slucaju,poslednjih 6 meceva,bese koliko,5 poraza i neresena?
                Mogu da citiram deo koji je nebulozan...Bio sam i pod utiskom one glupsti ,,interisti su nebitni'' prosto ne mogu da verujem sta si napisao.
                Da tacno toliko 5 poraza i neresena ali sta je bilo pre toga? Znaci da mozemo nekog da dobijemo. Sve je ovo diskusija mogu da se nadovezem na post koji me tangira samim tim sto sam navijac Intera nebitno da li si ga ti ili bilo ko drugi napisao. Pricas o nekim argumentima a ustvari provociras i pises u prazno. Samo potvrdjujes onu konstataciju da ste ogorceni na navijace Intera a niko vas ne spominje. Gledaj u svoje dvoriste ne brini za Inter kad vec Juventusu dobro ide OVE godine
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Pa naravno da Inter moze nekog da dobije,ne mozes izjavu 'ne moze nikog da dobije' shvatati u bukvalnom smislu,to se odnosilo na poslednje vreme i formu,ne znam odakle ti ideja da shvatis bukvalno,dobice Inter,ako ne sledecu onu tamo,ako ne onu tamo itd.Ne znam sto vam toliko smeta ta izjava,Interovi navijaci su nebitni za svakog normalnog navijaca Juventusa,sto vama to smeta?!?Da je obrnuta situacija,odnosno da je neko to napisao za Juventusove navijace uopste mi to ne bi smetalo.Kao sto sam vec napisao nebitni su mi i navijaci Intera,Milana,Bologne,Lecce-a a to sto vama smeta pre bi rekao da je vase ogorcenje nego moje.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Pa naravno da Inter moze nekog da dobije,ne mozes izjavu 'ne moze nikog da dobije' shvatati u bukvalnom smislu,to se odnosilo na poslednje vreme i formu,ne znam odakle ti ideja da shvatis bukvalno,dobice Inter,ako ne sledecu onu tamo,ako ne onu tamo itd.Ne znam sto vam toliko smeta ta izjava,Interovi navijaci su nebitni za svakog normalnog navijaca Juventusa,sto vama to smeta?!?Da je obrnuta situacija,odnosno da je neko to napisao za Juventusove navijace uopste mi to ne bi smetalo.Kao sto sam vec napisao nebitni su mi i navijaci Intera,Milana,Bologne,Lecce-a a to sto vama smeta pre bi rekao da je vase ogorcenje nego moje.
                    Lepo si se sad povadio samo nisam siguran da mislis tako nije ni bitno.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ovo sve isto sam napisao u ranijim postovima samo odvojeno al ti si se uhvatio jednog dela recenice.

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        Ne razmueš bice, ti uopšte i ne spadaš u takve fanove da imaš neko negativno mišljenje o protivničkim klubovima. Takav si...

                        Ali činjenica je da mnogi Juventusovi fanovi mnogo više ne vole Inter (da ne kažem mrze, prejaka je reč) od 2006. godine. Ne mogu da smisle Inter... I onda kreću priče sada, sve se vraća na svoje mesto, Inter nije ni za Seriju A (a inače je jedini tim u Italiji koji je kroz celu istoriju igrao u najjačem rangu), sve se vraća sve se plaća, bla, bla, bla...

                        Ali opet, desio se farsopoli, je'l tako? I Juve dobija odštetu od €400m... LOL
                        Ne bih sad da otvaramo raspravu o calciopoliju, ali zar se nikada niste zapitali kako to da se te godine kazni pola Italije, najvecu cenu platio Juve, samo je Inter nevin ?! :S

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Ne bih sad da otvaramo raspravu o calciopoliju, ali zar se nikada niste zapitali kako to da se te godine kazni pola Italije, najvecu cenu platio Juve, samo je Inter nevin ?! :S
                          farsopoli <3
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Mora da je lepo osvojiti skudeto na zelenom stolu posle zilion godina, vladati kad ti je konkurencija nikakva, osvojiti LS posle tonu sudijskih gresaka a ovde ima likova koji pljuju na sva vrata Barsu zbog istih stvari. Msm ima i snimaka na YT koji mogu ovo potvrditi cisto da ne bude da lupam tek onako iz "mrznje" Cim su se glavni konkurenti pojacali vidimo da vec 2 sezone ne mogu nista da urade tj vracaju se gde im je mesto kao sto rece Layz. Da da govorim o Interu...

                            Ceo jbni zivot ste bili iza, tu ce te i ostati. A ti nastavi sa sarkazmom ako te to cini srecnim ;-)

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Mora da je lepo osvojiti skudeto na zelenom stolu posle zilion godina, vladati kad ti je konkurencija nikakva, osvojiti LS posle tonu sudijskih gresaka a ovde ima likova koji pljuju na sva vrata Barsu zbog istih stvari. Msm ima i snimaka na YT koji mogu ovo potvrditi cisto da ne bude da lupam tek onako iz "mrznje" Cim su se glavni konkurenti pojacali vidimo da vec 2 sezone ne mogu nista da urade tj vracaju se gde im je mesto kao sto rece Layz. Da da govorim o Interu...

                              Ceo jbni zivot ste bili iza, tu ce te i ostati. A ti nastavi sa sarkazmom ako te to cini srecnim ;-)
                              Boldirano ti nije trebalo... Sarkazam me čini srećnim. Srećan sam zbog 5 vezanih titula. Nije svo vreme plavo-crni gigant iza bio...

                              Rivali se jesu pojačali a i igrači plavo-crnog giganta ne mogu stalno da pobedjuju. Desi se ovakva sezona...

                              O Layzick-u imam pozitivno mišljenje jer se vidi da voli i prati Juve...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Kaze tripleta, kaze nikad istu uzeli ni Juve ni Milan. Sto se mene tice mozemo da se odjavimo, 5 zaredom

                                Comment

                                Working...
                                X