Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    Ma mi smo sezonu zavrsili posle onog ispadanja od chelsea-ja ...ovo sada vise nije ni bitno a lecce-u su trebali bodovi kao leba.....

    Comment


    • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • Odg: seria a

        Ja bas ta dva nisam igrao.....jednostavno trenutno je alarmantno stanje u klubovima,traze se ostavke......

        Comment


        • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

          Comment


          • Odg: seria a

            U ekipi je raspad,navijaci traze ostavke,mnogo je tu igraca koji igraju za dzak krompira....ceka se smena Ranijerija i postavljanje Ciro Ferrare za trenera....

            Comment


            • Odg: seria a

              to ce ih usreciti,gori od goreg...ne moze se u velikom klubu uciti biti trener...
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: seria a

                Pa on ce ostati samo da zavrsi ovu sezonu a za sledecu sezone se najavljuju Conte ili Gasperini...

                Comment


                • Odg: seria a

                  nevjerujem d ce smjeniti sad ranijerija,ali ako ti kazes...ok
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: seria a

                    Pa pazi neznam ni ja 100% sta ce biti,sve su ovo spekulacije ali upravi gori pod nogama i njima je mnogo lakse da zrtvuju ranijerija jarca nego da podnesu svi ostavke.....imaju srece sto je Elkann budala....

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      ma nece tu doci do smjene,covjek nije kriv sto ima star sastav,koji se umorio nakon duge sezone...pa sad pada mu forma...
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: seria a

                        Uf uf .....covek je kriv i to za mnogo toga,od izbora igraca za dovodjenje do drzanja na klupi najvece talente italije......jednostavno nije trener za velike timove i to je dokazao mnogo puta....

                        Comment


                        • Odg: seria a

                          [quote author=Layzick link=topic=631.msg63017#msg63017 date=1241485441]
                          Uf uf .....covek je kriv i to za mnogo toga,od izbora igraca za dovodjenje do drzanja na klupi najvece talente italije......jednostavno nije trener za velike timove i to je dokazao mnogo puta....
                          [/quote]
                          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                          Comment


                          • Odg: seria a

                            Gde je danas prenos seriea ?nema NIGDE ni jedan mec...a igraju Udineze-Milan i Roma-Katanija...ne secam se kad seam poslednji put gledala uzivo prenos uvece...

                            Comment


                            • Odg: seria a

                              ispao lecce iz lige > > > >...kako su i pokrali u 95 min....mrzim tu bolonju i uvek sam je mrzela...aj bezi kao di vaio jaci igrac,a da nije njega oni bi vec bili u seriji b... > >

                              Comment


                              • Odg: seria a

                                [quote author=Lanus#22 link=topic=631.msg64318#msg64318 date=1242572956]
                                ispao lecce iz lige > > > >...kako su i pokrali u 95 min....mrzim tu bolonju i uvek sam je mrzela...aj bezi kao di vaio jaci igrac,a da nije njega oni bi vec bili u seriji b... > >
                                [/quote]
                                A sta mislis tek kako je nama navijacima Torina?U jednom trenutku imamo +3,a onda samo +1.A imamo uzasan raspored do kraja(Djenova,Roma)
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X