Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procitao najavu,i dalje ne znam zasto je Lopez kljucni igrac,mozda nosi kljuceve od svlacionice igraca Udinezea pa ih nije pustio na poluvremenu.Elem,Inter puca po savovima naravno prvi krivac Morrati pa onda Rankec,covek koji ne znam na koju foru dobija ovakve poslove.Jedini ko je danas igrao jeste Snijder ovo ostalo pucnji u prazno.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Procitao najavu,i dalje ne znam zasto je Lopez kljucni igrac,mozda nosi kljuceve od svlacionice igraca Udinezea pa ih nije pustio na poluvremenu.Elem,Inter puca po savovima naravno prvi krivac Morrati pa onda Rankec,covek koji ne znam na koju foru dobija ovakve poslove.Jedini ko je danas igrao jeste Snijder ovo ostalo pucnji u prazno.

      Problem Milana moze da bude to sto su El Shaarawy i Robinjo veoma slabi fizicki a protiv ovakve postavke Udineze bice od kljucne vaznosti igra spiceva ledjima od gola. Ako tu bude problema a mislim da hoce Maksi Lopez ce vec na poluvremenu na teren mada nije iskljuceno da se Alegri odluci za njega od starta.

      Jeste tesko da se shvati majku mu, nerazumljiv je jezik na kojem pisem.

      Comment


      • Totalno je nebitno.Udineze je igrao odlicno i spakovao je Milana sve do greske Handanovica koja je dala vetar u ledja ekipi Milana,da Udine nije primio gol iz Samirove greske Milan bi i dalje napadao traljavo kao i do tada.Realno Udine je juce bio bolji ali ne pobedjuju uvek bolji.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Totalno je nebitno.Udineze je igrao odlicno i spakovao je Milana sve do greske Handanovica koja je dala vetar u ledja ekipi Milana,da Udine nije primio gol iz Samirove greske Milan bi i dalje napadao traljavo kao i do tada.Realno Udine je juce bio bolji ali ne pobedjuju uvek bolji.
          Laughin out loud. Maxi je usao u 66. minutu Milan je za 10 preko njega izjednacio a kasnije je isti asistirao za pobedu, sta je tacno nebitno?

          @Akan Salim se za Rafu, covek je najbolji dvomec trener trenutno na zemlji, potpisujem ali Mou tako gleda na njega, zato sam se tako izrazio, Real ce osetiti, jako videces, nisu oni klub sistema kao Barsa ili Junajted ili Bajern ili Juve ili cak Valensija koja to polako postaje a Inter, ma neka i bude ponovo zabavnije je navijati kada je frka, secam se Rekobinog promasenog penala protiv Helsinborga u 92. za LS ili 0-6 od Milana, oba puta sam plakao kao kisa. Una piu bella amore, una magico squadra grazzie magico Inter <3

          Comment


          • Kad pogledas povrsno to tako izgleda,statistika kaze asistencija i gol,kad pogledas teren i stanje ekipa na terenu potvrdjuje moju pricu.Ima ona cuvena 'Statistika je k'o bikini,mnogo otkriva al ono najbitnije ne'.

            Comment


            • Ova tema nije zajebancija i ovo ti je prva opomena. Dobro obrati paznju sta pises.
              Last edited by LBJmvpFORlife; 12-02-12, 17:12.

              Comment


              • Il dottore greši u tome jer je Mota sam hteo da pređe u PSŽ, molio je da ode... A za Eto'o-a jbg, možda je i on hteo da ode kad je video koliko mu nude Rusi, ali opet ovakav Forlan nikako ne može da ga zameni... A i treba da zna da je Morati postao malo veća škrtica po osvajanju LŠ. Da li zbog FFP ili zbog toga što je uzeo titulu u takmičenju koje mu je bila opsesija, ne znam...

                Znam sigurno da Snajder odlazi na leto.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Veceras se igraju jos dvije utakmice Napoli-Chievo i Siena-Roma. Najavu ovih utakmica mozete procitat ovdje.

                  Comment


                  • Juve-Parma 0-0 poluvreme..
                    Slicna utakmica kao i sa Sienom.Parma se brani i brani i ceka sansu iz kontre. Juve napada ima posed sve ali nista. Bilo je prilika pogotov Vucinic kada je sa 18 metara sutirao iznad gola i najbolje Pirlova iz slobdnog udrca milimetar pored stative ali naam se da ce dati gol nekako do kraja.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ajde Juve, rasturite ih kao u prvom djelu sezone

                      Comment


                      • Ma gledaj opet nereseno i opet nije Juve postigao gol..Stvarno bre sramota. Sieni i Parmi gol ne mogu da daju. Eto moglo je da bude +1 sad je -1 sa utakmicom manje. A mec sa Bolonjom taj zaostali nece biti nimalo lak. Previse neresenih utakmica ima Juve. Stvarno ako se ne dobije Katanija u nedelju bice poljuljana ekipa.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Catania je zadala probleme u prvom dijelu sezone al ovoga puta Juve igra kuci i nadam se da ce nesto tu uraditi

                          Comment


                          • Makar 1 penal je mogao da sudi za Juventus
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Je li moguce da se ovo desava Interu ???

                              Inter-Di Vaio 0-2

                              Comment


                              • Ovom Interu se bas ne igra Liga Sampiona sledece godine
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X