Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Boli me sto Aronika nije dobio crveni. Ibra ga je skroz zasluzio. Nece valjda da se suspenzija odnosi na Arsenal. Ali dobro sto se tice napada imamo Maksija Lopeza i eto prilike da vidimo njegovo (ne)znanje.
    Neće na LŠ da se odnosi... A na Kup protiv Juvea sad možda, nisam siguran...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Juve ostecen protiv Siene,bilo je igranje rukom u sesnaestercu ali sudija nije svirao posto nije gledao u tom pravcu,no sta da se radi,jbg...

      Utakmica sa Milanom ce biti odlicna a Ibra ce igrati protiv juventusa,tako sam cuo ;)
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Prosto je nevjerovatna staitistika Miccolija i Budana u zadnja 4 kola. Miccoli je zabio 5 komada i 6 puta aisstirao a Budan 4+2. To je 9 golova i 8 asista. Miccoli je prvo imao het-trik protiv Genoe pa onda u iducem kolu i het-trik golova na Meazzi. Pri tome je izborio i jedan penal. Zanimljivo on je 3 puta asistirao Budanu a Budan njemu 2 puta. ocito su odlican par. Sad su i krenuli u gornji dom ljestvice, osmo mjesto, 5 bodova od kupa Uefa.
        Last edited by ajmooooooo!!!; 06-02-12, 14:04.

        Comment


        • Wow , kakav preokret Lazia s igracem manje za 15 minuta

          Jel gleda neko ovu ludnicu ?
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Sad video ovu ludnicu. Lacio pokazao karakter, a Kozak da im ne treba Sise... xD
            Lulić isto strelac, posle malog privikavanja u početku na Kalčo, krenuo je da igra veoma dobro.

            Pretekli Udineze ali imaju meč više.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Lulicu je ovo 20. mec zaredom cini mi se,od kada je usao protiv Roma-e u i izdominirao trener ga ne izvodi iz prve postave i realno je jedan od najboljih igraca Lazio-a trenutno,covjek je rodjeni kopac...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Bacio sam tiket sa Laciom sad ako dodje Oklahoma moram da idem u kladionicu da ih molim da mi daju pare

                Comment


                • Di Natale nastavlja da gazi po Milanu, sesta u poslednjih sedam da je dao gol.

                  Comment


                  • Toto Di Natale nas priblizava tituli,samo da u sredu protiv Parme odigramo hrabro.

                    Comment


                    • Di Natale neka uvali jos 1-2 komada i posle da budemo mirni
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Auu 1-1 ..
                        Ahahah Robinjo sta uradi hahahh mogao je Milan do 2-1 sad

                        EDIT: E ovakve golove sam ja davao na PES-u.. brzo je preokrenuo Milan.
                        Last edited by bice; 11-02-12, 18:47.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ojj kako se izvukose kroz iglene usi

                          Comment


                          • Steta ipak ovde je odgovarao X...
                            Milan ipak bolji u zavrsnici i pobedjuje.

                            P.S. Nikad nisa mvideo da se Alegri ovoliko dere na terenu
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ispasce sad Maxi Lopez dobar igrac,bas su se izvukli bice ovo veliki vetar u ledja pred predstojece meceve.

                              Comment


                              • 3 boda

                                Comment

                                Working...
                                X