Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Roma unistava Inter ..

    2-0 je vec , Inter totalno nemocan .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Svaka čast Romi... Inter krenuo nešto da napada ali to je loše... Nema prava podrška za napadače, ali šta očekivati u ofanzivi od ovakvog veznog reda...

      Da stvar bude gora, jedini pravi ofanzivni igrač na klupi je zeleni Kastanjos...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Siena bunker sa 10 igraca na svojoj polovini. Tesko ce Juve probiti ovo. Napdaju nesto,kombinuju ali slabo je ovo. Mora da se postigne neki gol!
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Idi Robinjo sve ti je.em , aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sta je promasio
          Last edited by danijelkr; 05-02-12, 15:14.

          Comment


          • Ja nemam Arenu,pa ne mogu da gledam Italijane...

            Comment


            • Jbm ti Sienu mrtvu samo se brane,a Juve mrtvacki igra. Daj bre da iskoristimo to sto Milan igra sa Napolijem jbt,uvek userete kad trebaju bodovi.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Hahahhaha , kako Ibro osamari Aronicu

                Nije mu trebao ovaj crveni ,bas nikako , ali eto , bar se posteno nasmijah

                Ali kakav debil Aronica , ne smije Ibri da vrati , pa samara Nocerina ..
                Last edited by Dale; 05-02-12, 15:31.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ibra crveni karton namjerno udaranje igraca Napolija

                  Comment


                  • Ugasio sam stream Juventusa,zbog svakakvih ovnina i stoka koji ne zasluzuju da igraju u Juventus. Ejj bre da tebi kuc bodove uzimaju ekipe poput Bolonje,Kaljarija i Siene,ocajno stvarno.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      Ja nemam Arenu,pa ne mogu da gledam Italijane...
                      Gledaj stream ja sam naucio ruski uz ove komentatore
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Od prve pa do zadnje min Napoli je znao sta hoce od ove utakmice , a to je (1 bod) uzeli su ga i cestitam im na bodu , Ibra zasluzeno dobio crveni karton (samar igracu Napolija) , e stvarno ja vise nemam rijeci za Robinja

                        Ovo kolo i Juve i Milan kiksali na svom terenu , a vidim veselo u Rimu Roma-Inter 4:0

                        Kad sve pogledam mozda i nije los ovaj bod , al kad isto tako vidim sta je Robinjo promasio i da Juve nije dobio kuci Sienu , e onda i ne mogu bit zadovoljan , al sta je tu je idemo dalje.

                        Comment


                        • Dva fudbalska casa je Roma odrzala igracima Inter-a.Inter je cijeli mec djelovao inferiorno,a pogotovo u drugom poluvremenu nisu mogli da se sastave,svi stoje iza lopte i gledaju sta rade igraci Roma-e.Brutalna dominacija u veznom redu,jednostavno im danas ovakav Inter nije mogao parirati...na kraju odlican go Krkica koji je usao umjesto Lamela-e,oslobodio se tri igraca,okrenuo se i dao go samo sto je usao s klupe
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Juve ocajan,kakva crna forma,uvek se gube ovakvi bodovi sa slabijim na tabeli,i tkao odlazi titula. jbg mogli smo na +3 da odemo ali opet smo prvi.
                            FORZA JUVE!! i Mora to malo bolje.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Ugasio sam stream Juventusa,zbog svakakvih ovnina i stoka koji ne zasluzuju da igraju u Juventus. Ejj bre da tebi kuc bodove uzimaju ekipe poput Bolonje,Kaljarija i Siene,ocajno stvarno.
                              Ja sam hteo isto Roma-Inter da batalim, ali ajde nisam... Video sam gol Krkića...

                              Zadnji put kada je Inter izgubio sa 4 gola razlike je bilo valjda pre nekoliko godina u Kupu od Rome 6:2, i ranije od Arsenala u LŠ 5:1...
                              Najgori meč ubedljivo Intera ove sezone. Čak i kad se uporedi Gasperinijev Inter.

                              Svih TOP 5 timova u ligi nije uspelo da pobedi. Juve nije iskoristio veliku priliku da se odlepi...



                              O Bože, Aronika udara Noćerina!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Gledaj stream ja sam naucio ruski uz ove komentatore
                                Ma ponekad blokiraju...

                                Comment

                                Working...
                                X