Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    [quote author=dart gunner link=topic=631.msg56275#msg56275 date=1237928181]
    mando koji je tvoj problem?
    [/quote]

    nije mandO,nego manda koji je tvoj problem...nisam mando ???,nego manda...

    nemam ja ni sa kim problem,osim sto mi ovaj Layzick,povremene ide na zivce,i njegovi komentari....
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: seria a

      [quote author=manda link=topic=631.msg56287#msg56287 date=1237940614]
      [quote author=dart gunner link=topic=631.msg56275#msg56275 date=1237928181]
      mando koji je tvoj problem?
      [/quote]

      nije mandO,nego manda koji je tvoj problem...nisam mando ???,nego manda...

      nemam ja ni sa kim problem,osim sto mi ovaj Layzick,povremene ide na zivce,i njegovi komentari....

      [/quote]
      naravno da nisi...ali ja sam mislio da bi bilo dobro da ti se obracam odgovarajucim padezom,kojih inace ima 7,a moja malenkost je odlucila da koristi vokativ...nz odakle si,ali mislim da je ok da ti se ja obracam svojim maternjim jezikom...
      isto tako smatram da layzik moze da pise postove njegovim "urbano-blokovko-beogradskim"stilom,a da pri tom ne izaziva toliko negativnih komentara...vidis mandO,ja ljude ne svrstavam u kategorije po mestu rodjenja,ili trenutne destinacije,vec kako se ponasaju,a vidim da ti mislis drugacije...

      Comment


      • Odg: seria a

        [quote author=dart gunner link=topic=631.msg56312#msg56312 date=1237983036]
        [quote author=manda link=topic=631.msg56287#msg56287 date=1237940614]
        [quote author=dart gunner link=topic=631.msg56275#msg56275 date=1237928181]
        mando koji je tvoj problem?
        [/quote]

        nije mandO,nego manda koji je tvoj problem...nisam mando ???,nego manda...

        nemam ja ni sa kim problem,osim sto mi ovaj Layzick,povremene ide na zivce,i njegovi komentari....

        [/quote]
        naravno da nisi...ali ja sam mislio da bi bilo dobro da ti se obracam odgovarajucim padezom,kojih inace ima 7,a moja malenkost je odlucila da koristi vokativ...nz odakle si,ali mislim da je ok da ti se ja obracam svojim maternjim jezikom...
        isto tako smatram da layzik moze da pise postove njegovim "urbano-blokovko-beogradskim"stilom,a da pri tom ne izaziva toliko negativnih komentara...vidis mandO,ja ljude ne svrstavam u kategorije po mestu rodjenja,ili trenutne destinacije,vec kako se ponasaju,a vidim da ti mislis drugacije...
        [/quote]

        Ako postujes svoj maternji jezik,kakvo je tvoje ime... dart gunner...,zar u nasem jeziku nema dovoljno,imena,da ih koristite,nego moras da pod uticajem zapada da budes...
        kada se koristi vokativ,mora se staviti zarez,ne mozes reci (mando koji je tvoj problem),vokativ je padez dozivanja,moras staviti zarez da se naglasi,ako vec ordiniramo po pravopisu,(mando,koji je tvoj problem),i odakle se ti nadje prozvan da branis nekog,ko si ti ???
        ja ovdje na ovom forumu samo ucestvujem na,Tipovi i Prognoze,i u posebnim prilikama...na druge teme...
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: seria a

          [quote author=manda link=topic=631.msg56322#msg56322 date=1237988955]
          [quote author=dart gunner link=topic=631.msg56312#msg56312 date=1237983036]
          [quote author=manda link=topic=631.msg56287#msg56287 date=1237940614]
          [quote author=dart gunner link=topic=631.msg56275#msg56275 date=1237928181]
          mando koji je tvoj problem?
          [/quote]

          nije mandO,nego manda koji je tvoj problem...nisam mando ???,nego manda...

          nemam ja ni sa kim problem,osim sto mi ovaj Layzick,povremene ide na zivce,i njegovi komentari....

          [/quote]
          naravno da nisi...ali ja sam mislio da bi bilo dobro da ti se obracam odgovarajucim padezom,kojih inace ima 7,a moja malenkost je odlucila da koristi vokativ...nz odakle si,ali mislim da je ok da ti se ja obracam svojim maternjim jezikom...
          isto tako smatram da layzik moze da pise postove njegovim "urbano-blokovko-beogradskim"stilom,a da pri tom ne izaziva toliko negativnih komentara...vidis mandO,ja ljude ne svrstavam u kategorije po mestu rodjenja,ili trenutne destinacije,vec kako se ponasaju,a vidim da ti mislis drugacije...
          [/quote]

          Ako postujes svoj maternji jezik,kakvo je tvoje ime... dart gunner...,zar u nasem jeziku nema dovoljno,imena,da ih koristite,nego moras da pod uticajem zapada da budes...
          kada se koristi vokativ,mora se staviti zarez,ne mozes reci (mando koji je tvoj problem),vokativ je padez dozivanja,moras staviti zarez da se naglasi,ako vec ordiniramo po pravopisu,(mando,koji je tvoj problem),i odakle se ti nadje prozvan da branis nekog,ko si ti ???
          ja ovdje na ovom forumu samo ucestvujem na,Tipovi i Prognoze,i u posebnim prilikama...na druge teme...
          [/quote]
          ahaha,dobro,pobedio si,ide zarez...
          prvo,ja nisam nigde rekao da postujem svoj maternji jezik,ali,da zaista si u pravu postujem ga...drugo,to mi nije ime,nego nadimak na ovom forumu,koje sam stavio jer ne bi bilo logicno dart tobdzija...a opet i ovo dart je greska,jer je pravilno darth,ali ja,kao sto sam rekao,pisem kao sto govorim...
          trece,ja se nisam nasao prozvan,nego mi je zasmetalo to sto napadas coveka bez osnove,cuj sada rekao je ponistiti,i odmah se gubi,mi smo svi mi njemu seljaci,a on je jedini iz belih dvora...i cetvrto,ja sam,kao i ti,samo obican,prosecni clan sport klub foruma,a ovo pisem jer me je tvoj komentar zaista iznervirao,a ne znam sta ti ovo znaci,ja ucestvujem samo na tipovi i prognoze,jesam li ja tebi mozda zabranio da svugde ostavljas postove?ne,nit sam ti zabranio da pises gluposti u njima,smatram da bi to dovelo do kraha istih...

          Comment


          • Odg: seria a

            Gunner nemoj da se nerviraras molim te,pogotovo ne zbog mande ,nerviram ga ja jos od ranije al to nije ni bitno jer me bole cosak(a trebalo bih i tebe),svako ovde na forumu ima neke svoje fraze,reci i meni prvom to ne smeta,jbg ako razumem super ako ne uvek mogu da pitam coveka da mi objasni.Inace clan sam jednog foruma na kojem se zasniva grupa ljudi iz bivse juge i cesto se naidje na neku govornu barijeru ali uz pravilan i normalan odnos takve stvari se prevazilaze....

            Comment


            • Odg: seria a

              ma znam,stvar je u principu,a ne u govornoj barijeri...

              Comment


              • Odg: seria a

                Kazem ti samo opusteno,ne vredi ulaziti u raspravu,uci na mojim greskama...

                Comment


                • Odg: seria a

                  gresis,layzick...raspravama samo uveravam sebe da ja hranim moj dzinovski ego,dok u stvari on prozdire mene iznutra...

                  Comment


                  • Odg: seria a

                    ,dobar,dobar

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      spontani aplauz ;D,za obojicu...
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: seria a

                        aaaa.....kakav fudbal....sto volim ove multiprenose serije A

                        Comment


                        • Odg: seria a

                          [quote author=Layzick link=topic=631.msg59623#msg59623 date=1239457899]
                          aaaa.....kakav fudbal....sto volim ove multiprenose serije A
                          [/quote]
                          toooo lazio vodi protiv rome!

                          Comment


                          • Odg: seria a

                            Ma to je X do kraja

                            Comment


                            • Odg: seria a

                              [quote author=Layzick link=topic=631.msg59632#msg59632 date=1239458910]
                              Ma to je X do kraja
                              [/quote]
                              znam.toti iz penala.100%...

                              Comment


                              • Odg: seria a

                                Meni treba X...pa neka bude tako

                                Comment

                                Working...
                                X