Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam vidoe gol,unosio sam krevet u kucu aaaaa
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Fenomenalni pass Pirla , a Lichtsteiner glavom kao pravi napadac
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Kakva greska u Milanu za odricanje igraca kao sto je Pirlo, to sam znao od prvog dana kad je otisao , a sad to Pirlo i dokazuje svojim igrama za Juve.

        Comment


        • Kakav inteligentan potez Pirla. Juve je bio bolji i mislim da je malo ovo 0:2 ali najbitnije da su 3 boda osvojena.
          I jos drago mi je sto je Pjana zabio jedan gol napokon, nadam se da ce sada da proradi

          Comment


          • Totti rekorder



            Kapiten Rome Francesco Totti sinoc je postao novi rekorder italijanske Serije A sa 211 prvenstvenih golova postignutih u dresu jednog kluba.

            Totti je u prvih osam minuta na sinocnjoj utakmici protiv Cesene postigao dva gola i tako dosao do novog rekorda.

            Prethodni rekord sa 210 golova postavio je Svedjanin Gunar Nordal koji je od 1949. do 1956. godine igrao za Milan.
            Last edited by danijelkr; 22-01-12, 09:56.

            Comment


            • Gledam Navara-Milan,ovi iz Navara imaju srece vec 4-5kriticni situacija ili izbijaju sa gola ili brani golaman ili tik pored stative.
              Mada ce ga primiti pitanje je vremena.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Fantastican go Udinese-a,Armero danas na lijevom krilu briljira,odlicno je prosao po toj strani i ubacio,a legenda Di Natale hvata volej lijevom nogom i pogadja...pogledajte ljudi video poslije utakmice,necete se pokajati
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Robinjo dao gol,tako da je to sigurnih 2-0,solidna igra,treba se ekipa podici nakon poraza u derbiju
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Novara-Milan 0-2

                    Ibra
                    Robinho

                    Comment


                    • Kakav go Ibre haha , kakav doktor
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • IBRAAAAAAAAAAAAAAA-MANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                        Comment


                        • Zaboravio sam ove ludake da postujem, već pola miliona ljudi videlo...



                          Janković ponovo strelac za Đenovu, Udineze siguran kod kuće, a Napoli kiksnuo opet (Kavani promašio penal)...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Lacio ce iznenaditi Inter,osecam!!!

                            FORZA LAZIO!!!!!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Sumnjam Aco.. Inter je nagazio dobru formu i mislim da se Lacio nasao u krivo vrijeme na krivom mjestu.. ali ono, svejedno mi je sta god da bude.

                              Comment


                              • Drugari,molim vas neki link za stream,ali dobar...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X