Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To da, -8 bi bilo i više nego dobro s obzirom na igre i na početak sezone. A i treba da bude primarni cilj to 3. mesto koje vodi u LŠ, realno... Nego daj da se ostvari pobeda sad... ;)

    I Roma i Napoli vode. Izgleda da se kristališe situacija, TOP 7 timova u ligi se odvaja...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ovo je dan za slavlje Milito je postigao gol!!! Sjajna asistencija Rikija...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Petarda Napolija...SOU!!!

        Zanimljivo je to da su se Italijani raspucali ko Nemci, samo nema gola na utakmici Lacio-Kjevo.

        Comment


        • Odavno nisam vidio da dva igraca toliko lice stilom igre kao Lamela i Alvarez,klasicni ljevaci,odlicni tehnicari,ali fizicki dosta slabi

          Krle,bilo ko da zabije nije bitno,samo neke se polako priblizava tom jesto koje vodi u LS

          EDIT:Cambiasso zabija za 3:1,nova tri boda su vjerovatno tu

          EDIT1: Argentinci zaredali,Alvarez 4:1
          Last edited by AK47; 21-12-11, 21:30.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nagatomo je u odličnoj formi. Igra neverovatno...

            Najubedljivija pobeda ove sezone, uz to vezana i 4. pobeda...

            Lacio kiksnuo kod kuće, Napoli demolirao Đenovu, goleada u Parmi, Roma sigurna u Bolonji, Atalanta silna protiv Ćezene kući, i Palermo sa novim trenerom uzeo bod u Novari. I to je iznenadjujuće vodio sa 0:2 iako je imao igrača manje. Makar su postigli prve golove u gostima ove sezone... xD
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Efikasno kolo. Napoli !
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • 30 golova, 3 po meču... A Napoli iskalio sav bes na Đenovi, baš dominantno, rešili i oni da ne zaostanu mnogo u ligi... xD
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Konacno realno koloDa li je moguce da je Djenova toliki raspad?

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    Konacno realno koloDa li je moguce da je Djenova toliki raspad?
                    Napoli se istresa na njima, nakon onog poraza od Rome

                    Comment


                    • Svaka pobjeda Napolia me raduje , ali ova je nesto posebno , zbog toga sto je neko trebao da unisti tu Genou , koja iz meca u mec igra totalni antifudbal , predju jednom centar u poluvremenu .. Bravo Napoli , nastavite ovako u 2012.

                      Inter dvije precke i dvije stative za 15 minuta u prvom poluvremenu , odlicno su igrali , a Roma nastavila s pobjedama , vezali dvije u gostima ..

                      Lazio kiksao protiv Chieva , koji je opasan kuci , ali u gostima bas i nije nesto , tako da je ovo po meni poprilican kiks .

                      Nadajmo se ovakvoj efikasnosti kao veceras i u 2012.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Slabo izadanje Juventusa,a mogli smo do pobede,jbg Marchisio je promasio velike sanse za gol i ostalo vise ne verujem da je bilo dobro.
                        Milan ipak prvi na polusezoni zbog bolje gol razlike,Juve iako je sve vreme bio prvi zavrsava na 2. mestu sa istim brojem bodova kao i Milan,jednostavno previse neresenih rezultata,jeste da nije bilo poraza ali oept 7 neresenih rezultata je mnogo,pogotovo sa timovima poput Bolonje,Katanije i Kjeva.
                        No nadam se da ce Juve nastaviti u istom ritmu kao i u ova 3 meseca FORZA JUVE!!!
                        Друже, није полусезона, само пауза због празника, тј. одиграли смо 16 кола, а лига броји 20 клубова, дакле пола је на 19 ;) Иначе до те половине имамо доста лакши распоред од Милана, ми гостујемо Лећеу, па нам долази Каљари, па идемо Аталанти, док ривал гостује Аталанти, па му иде градски дерби са Интером, па гостују Новари

                        Comment


                        • Ma ja to zovem polusezona
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Idealnih 11 u dosadasnjem toku sezone , prema Goal.com-u :

                            Buffon
                            Maggio , Barzagli , Thiago Silva , Lulic

                            De Rossi , Pirlo , Nainggolan

                            Klose , Ibrahimovic , Denis


                            Po meni realno , samo je po meni Nocerino ovdje morao da se nadje , ali dobro
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Idealnih 11 u dosadasnjem toku sezone , prema Goal.com-u :

                              Buffon
                              Maggio , Barzagli , Thiago Silva , Lulic

                              De Rossi , Pirlo , Nainggolan

                              Klose , Ibrahimovic , Denis


                              Po meni realno , samo je po meni Nocerino ovdje morao da se nadje , ali dobro
                              U pravu si, Noćerino je trebao umesto Radje...

                              Bogami na levom beku bih ja stavio Nagatoma, ali OK je bio i Bosanac

                              EDIT: Možda bi mogao i Markizio da bude ubačen...
                              Last edited by Il Capitano; 26-12-11, 18:16.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • 3 igraca Juventusa lepo
                                Slazem se Nocerino umesto Niangolana ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X