Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to je gigant Gjordjoooooo
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ђорђо!

      Comment


      • Pa Vidal da l si veceras govno?
        Napravi penal i plus ujeba gol

        Gigiiiiiiiiii
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Па тако је бре!

          Comment


          • Kakva asistencija Estigaribije

            I penal odmah za Romu, Toti jako ali neprecizno i Bufon sjajno odbrani...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Gigiii bre majstoricno...
              A sad po gol i 3 boda
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Sad će Đaki da pokaže ko je tata
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • spasice se opet Juve
                  FORZA MILAN!!

                  Comment


                  • Jbm ti koliko je los Juve bio veceras. Kvaljarela je izmasio 3 sanse,a Elia za 10 minuta odigroa bolje nego Pepe za 80.
                    Mnogo losa utakmica,ocekivao sam pobedu,ovkao imaju smao 2 boda vise od Milana i isti broj bodova kao i Udinese.
                    Sledeci mec je sa Novarom kuci.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odličan meč, visok tempo...

                      Toti je igrao dobro ali je opet morao da da da makar jedan gol a imao je šanse... Baš otvorena utakmica je bila, šanse na obe strane. Golmani su bili na zadovoljavajućem nivou. Mogu da budu zadovoljne obe ekipe...

                      Osvaldu opet nešto kvrcnulo u glavi. Pre 2 nedelje sukob sa Lamelom, sad nedisciplina, navijači ga izviždali, odmah otiš'o u svlačionicu... Mora malo da se smiri...

                      Elija je bio od sjaja do očaja Ali treba njemu da se da isto malo više vremena na terenu. Malo šansi dobija...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Фале Јувентусу један Трезеге и један Канаваро.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo je moralo da se dobije...

                          Comment


                          • Roma je veceras nadigrana. Juve je trebao i do pobjede ali kako je moglo da bude, dobro je i ovo
                            Glup gol su primili, mada su imali srece i kad su izjednacili, Toti promasio penal, neopisivo mi je drago zbog ovoga Bravo Juve

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Jbm ti koliko je los Juve bio veceras. Kvaljarela je izmasio 3 sanse,a Elia za 10 minuta odigroa bolje nego Pepe za 80.
                              Mnogo losa utakmica,ocekivao sam pobedu,ovkao imaju smao 2 boda vise od Milana i isti broj bodova kao i Udinese.
                              Sledeci mec je sa Novarom kuci.
                              dobicete ih lako .. mora dr kolo da udineze izgubi!!
                              FORZA MILAN!!

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Jbm ti koliko je los Juve bio veceras. Kvaljarela je izmasio 3 sanse,a Elia za 10 minuta odigroa bolje nego Pepe za 80.
                                Mnogo losa utakmica,ocekivao sam pobedu,ovkao imaju smao 2 boda vise od Milana i isti broj bodova kao i Udinese.
                                Sledeci mec je sa Novarom kuci.
                                Не бих се сложио са тобом друже, опет смо држали лопту ( 60 према 40), више шутирали на гол, више шаснси имали...али утакмица је била таква каква је била, примили смо глуп гол рано и то нас је могло коштати, да га нисмо онда примили вервоатно би утакмица отишла у другом смеру.
                                Било како било ја сам задовољан, близу смо скудета, пребродили смо оба гостовања у Риму, Наполи, Интер у Милану....од тих тежих имамо само Милан и Удине. Рекао бих и Фиорентина, али они ако продају Монтолива дефинитвно падају у мојим очима као екипа, он је покретач свега тамо, и још ако га дају нама....фију
                                Дакле, идемо, котрљамо, без пораза, како другачије!

                                Едит:И да, што се тиче Елије, нисам баш зафовољан, кренуо је добро првих пет минута и онда празан ход дефинитивно последњих пет минута, колико ме је само изнервирао у последњем нападу када је пуцала контра три на три и он не прими лопту човек! Мада треба му давати што више шанси да игра, добар је он фудбалер и вероватно му треба мало времена да уђе у шаблон са екипом, нешто као са Ђакеринијем кога са у почетку доста хејтовао, али сада....дооообар
                                Last edited by Brajkula; 12-12-11, 23:39.

                                Comment

                                Working...
                                X