Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • havijer zaneti dobio crveni karton? kako? jel zna neko mozda koji mu je ovo crveni karton u zivotu...fazon prvi
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Startovao u finishu tekme, mada uopste se nije nervirao, reagovao je bas kapitenski, rukovao se sa sudijom, te jos par igraca Udina, mislim da nije bilo nikakve namjere.
      Utakmica bila super, dosta tenzija, na kraju Pazzini , Udine imao mnogo srece ali zasluzena pobjeda, Inter katastrofalan.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Slazem se

        12 kola odigrano Juventus bez poraza

        A vidim sutra imate laganu utakmicu
        zna se ko osvaja titulu :P
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Niksa,nemoj vise spamovati temu u suprotnom ide warn pa ban
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Ћао здраво Интер, тешко да ће се они следеће сезоне играти у Лиги Шампиона....дефинитивно потрошена екипа, Мурињо их је исфорсирао ону едну годину и то је то, мислим да ће се вратити на ниво пре фарсополија.
            И још нешто навијам да се Самп врати у Серију А, није лига уопште иста без њих, каква Ћезена и остали бакрачи....

            Comment


            • Juve je po meni ove zaista jedno veliko osvjezenje, mada im je pola tima za penzije :P
              Od prvog kola su mi se dopali, igraju zaista ljep fudbal, mada nekada pretjeraju i izgube bodove gdje nebi trebali. Konte je ovo malo uredio i sada je vec Juve neka nova ekipa sa novim ciljevima. Ono sto je odlicna stvar, jeste da je njihov stadion uvjek pun ili skoro pun. Ove godine su mi favoriti u Seriji A za osvajanje titule

              Ni Milan nije los sada, imali su oscilacije u igri pocetkom sezone ali evo sada su i oni odlicni, a od ostatka mi se jos dopada igra Napolia, odlicno ih ide, kako u ligi, tako i u ligi prvaka, samo neka ovako nastavi Cavani i druzina i ova sezone Serije A bi mogla biti odlicna

              Comment


              • Napoli se ne treba otpisati, El Matador objasnjava i ove sezone...

                Ako se uzme u obzir broj teskih utakmica, mogu jos uvek da budu prvaci..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Napoli se ne treba otpisati, El Matador objasnjava i ove sezone...

                  Ako se uzme u obzir broj teskih utakmica, mogu jos uvek da budu prvaci..

                  Realno gledajuci tesko , jer ce kiksat protiv da ih nazovem manjih ekipa (pogotovo na gostovanjima) , al ovo sto El Matador radi je fenomenalno

                  Comment


                  • Ne treba ih otpisati al tesko da mogu biti prvaci, mada nebi mi bilo nimalo krivo ako budu. Igra koju igraju je potpuno suprotna od one tipicne talijanske igre, evo recimo danas je Napoli poceo utakmicu od prve minute jako, sa 3 napadaca i to se isplatilo. Ako se ovako bude igralo u nastavku, onda definitivno hocu da ih vidim u LP i sljedece godine, ali sada je rano o tome govoriti

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Ne treba ih otpisati al tesko da mogu biti prvaci, mada nebi mi bilo nimalo krivo ako budu. Igra koju igraju je potpuno suprotna od one tipicne talijanske igre, evo recimo danas je Napoli poceo utakmicu od prve minute jako, sa 3 napadaca i to se isplatilo. Ako se ovako bude igralo u nastavku, onda definitivno hocu da ih vidim u LP i sljedece godine, ali sada je rano o tome govoriti
                      Hmmmm jedna su od najboljih domacih ekipa u ligi sigurno , medjutim ja mislim da ce dosta bodova da gube na gostovanjima , al opet kazem to je moje misljenje

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Niksa,nemoj vise spamovati temu u suprotnom ide warn pa ban
                        sto spamovam napisao sam 3 postova.. !! boze sacuvaj!! cc
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • Ne moze bre ljudi Napoli da uzme

                          Govorite o njima kao o ekipi koja se svake godine bori za titulu,a u stvari to je bila samo prosla i ni tu nisu imali Bog zna kakvu sansu.Nemaju klupu za 2 takmicenja,cinjenica i to se odrazava na rezultat.Udineze mi se mnogo svidja,i zeleo bih da ostanu u trci sa nama i Juveom sto je duze moguce,i po meni ce te 3 ekipe sledece godine u LS.
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Ja sam iz svoje perspektive rekao za Napoli, voleo bih da oni uzmu titulu, jer ih gotivim i svidja mi se kako igraju. Sto se tice prvenstva bez navijackih strasti prema nekom klubu, jer i ne navijam za nekoga bas u Italiji, mislim da ce Milan na kraju uzeti titulu, a nadam se da ce Napoli ici u LS.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ja sam iz svoje perspektive rekao za Napoli, voleo bih da oni uzmu titulu, jer ih gotivim i svidja mi se kako igraju. Sto se tice prvenstva, mislim da ce Milan na kraju uzeti titulu, a nadam se da ce Napoli ici u LS.
                              Realno gledajuci LS su zasluzili s ovom igrom koju prikazuju , al jos je rano o tome pricat.

                              Comment


                              • Po meni Napoli mnogo, ali mnogo vise pokazuje od Udina, igraju mnogo ljepsi fudbal, a uz to igraju u odlicnu u tzv grupi smrti lige prvaka.

                                Dacha: to sto si ti rekao za Napoli, ja isto govorim i za City

                                Comment

                                Working...
                                X