Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam malopre listu i vidim Inter-Udine kvota Inter 1.95 Udinese 3.25 pa da li su ovi normalni?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Gledam malopre listu i vidim Inter-Udine kvota Inter 1.95 Udinese 3.25 pa da li su ovi normalni?
      Kucu na Inter!

      Comment


      • To znaci da Inter dobija lagano,moraju i oni da pocnu da pobedjuju i da im se vrati ovo prokletstvo sto ih bije ove godine
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Udine 2 sigurica
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Di Natale uvaljuje za 0:1 i kraj.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Strasan mec,najposteniji rezultat..
              Auuu posle ocajnog prvog poluvremena Juve odigra brilijantno drug poluvreem (mada ih malo usralo al jbg)
              I dalje prvi na tabeli 2 boda vise od Milana i Udinesea..
              FORZA JUVE!!!
              Не бих се баш сложо са тобом, мсм за то "очајно прво полувреме", ако си гледао текму јасно је да је Јуве и у том делу био бољи (посед лопте 60-40 на страни Јувеа, више шутева у гол итд.) међутим Пирло је у том делу био лошији него у претходном делу сезоне (скривио пенал и крив за други гол) и први гол је Наполи дао из офсајда Хамшика, дакле Јуве је доминирао а Наполи само искористио своје шансе.
              Даље, друго полувреме, ран гол, екстра, и онда, по мом мишљењу, кикс гол за који је реално крив Бонући, реакција као да игра Београдску зону, Боже....
              Ипак, очигледно је да је Конте дао овој екипи оно што им је недостајало претходних година, а то је карактер и вера у себе, повратак у меч и слободно могу рећи то да је којим случајем меч трајао још који минут Јуве би узео цео плен, просто и једноставно.
              Сад и закључак, веома важан бод јер реално да ће мало који фаворит у борби за Скудето узети бодове у Напуљу, можда и најтеже гостовање ове сезоне! Сада, овим резултатом Јуве је истакао озбиљну кандидатуру за Скудето, јер ево 12 мечева је без пораза од којих су Интер, Наполи и Лацио у гостима, плус победа и над главним конкурентом Миланом и Фиорентином.....дакле рођаци, фарсополи је прошлост, ствари се полако враћају на своје место ;)

              Comment


              • Svi golovi (101) Ibre u Seriji A. SKY je napravio ovaj specijal...



                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Udine 2 sigurica
                  To cu i ja odigrati,ako sve bude regularno,Udineze ce ih razbiti...

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    To cu i ja odigrati,ako sve bude regularno,Udineze ce ih razbiti...
                    Ne verujem da će biti regularno. Imam neku dojavu da je namešteno da Inter mora da dobije u subotu. Bilo kako, samo mora da dobije. Da li su tu umešane sudije ili neki igrač Udinezea, to već ne znam... Jbg, Italija je to, a Morati je još na slobodi...


                    Nego, Marota ponovo potvrdio da ne žele da prodaju Krasića u januaru i da imaju veru u njega. Mada ako se ništa ne promeni u vezi Krasićevog statusa, on će sam tražiti da ode iz kluba...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Krasic se zagrevao od 30 minuta i cak bio skinuo marker spreman da udje(pre gola Estegaribije) i onda Juve dade taj gol,pa jos jedan i Conte ga vrati na klupu..
                      Ne razumem kako vece poverenje ima tamo neki Pazienza od Krasica iako nije u formi ;)

                      P.S. Da je Juve preokrenuo nekim slucajem,verujem da bi pola ljudi reklo da je namesteno
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Evo vec peta utakmica kako Krasic ne igra. Ok, nije on bas u formi, ali vise od mesec dana je proslo, a on fudbala video nije. Jos on kaze da veruje u Juve, i ne zeli da ide.

                        Comment


                        • Juce je Katanja protiv Novare namestila prelaz,to je vec postalo tako providno,Novara za vikend protiv Parme i juce,inace juce su se igrali kupovi,Parma je isto porazena,hteo sam da igram na Veronu,ali nisam,posto je cilj Parme,opstanak,pa su verovatno sa drugim sastavom igrali,sto se tice Juventusa,ne bih pricao da je namesteno,posto, jedni i drugi imaju opasne napadace,sto se tice Napolija,oni u sledecem kolu kod kuce igraju sa Leceom,tu treba probati X2 verovatno ce trener odmarati prvu postavu,posto ih ceka utakmica sa Viljarealom...

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan View Post
                            Evo vec peta utakmica kako Krasic ne igra. Ok, nije on bas u formi, ali vise od mesec dana je proslo, a on fudbala video nije. Jos on kaze da veruje u Juve, i ne zeli da ide.
                            Где да игра рођак, шта да игра, не сећам се када је последњи пут издржао дуел, само се претура по терену човек....реално тренутно нема места у екипи. Готивим ја њега и све то, али...реално фосна је дечкић.

                            Comment


                            • Petak:

                              Đenova - Milan 20:45

                              Subota

                              Napoli - Leće 20:45
                              Inter - Udineze 20:45


                              Nedelja:

                              Juventus - Ćezena 15:00
                              Fiorentina - Roma
                              Bolonja - Sijena
                              Katanija - Kaljari
                              Kjevo - Atalanta
                              Parma - Palermo 20:45


                              Ponedeljak:

                              Lacio - Novara 20:45
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ма слабије то што ћу у суботу да вежем на ткт и Интер и Наполи, слабиј ;)

                                Comment

                                Working...
                                X