Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • samo cu reci uzasna italijanska liga! jbt,gledam recimo Roma-Milan,znaciii smorio sam se za medalju,majke mi!Pi bre,nekad je to bio praznik,ali istinski praznik,a sad se covjek muchi dok to gleda!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Ne znam sta bi moglo biti mucenje ako padne 11 golova u 3 utakmice , ali dobro , to je vec uobicajena prica da sve vise i vise ljudi prica da je Calcio namjesten i da je dosadan ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Svugdje ti imas golova,ali radi se o kvalitetu fudbala...


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Kvalitet jucerasnjih meceva bio je izuzetno visok,uostalom ako ti s ene svidja liga ne moras ni da je gledas ni komentarises
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Originally posted by lenjivac View Post
            Pirlo najbolji vezni igrac decenije??? Jeste dobar, al ga malo pretera. Zidan, Skols, Sedorf, Cavi, Injesta, Dzerard, Cavi Alonso...to su prvi koji su mi pali na pamet, a ima ih sigurno jos
            Samo Zidan ispred, zaboravih sinoc na njega ali mislio sam na ove malo povucenije. Pirlo je jak defanzivno, ima hirurske duge i kratke pasove, 50% lopti ide iz prve i to uglavnom tacno, posle Cabi Alonsa igrac koji najmanje gresi, majstorski igra velike meceve, pravi razliku ako je potrebno, ima sut, prekid i ume i da povuce i da predribla 2-3 igraca, dovoljno je tehnicki jak.
            sigpic

            Comment


            • Ali najjace je sto je on zadnji vezni, iako bi to trebali da pokrivaju Vidal i Markizio, a on ispred. I koliko god da je oplemenitio igru Juvea (sad se tek vidi koliko gubis kad su ti na sredini drva poput Sisoka i Mela), on kiksa bar jednom po mecu, ali dobro. To ne bi bilo uopste problem, da nije poslednji u vezi.

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Kvalitet jucerasnjih meceva bio je izuzetno visok,uostalom ako ti s ene svidja liga ne moras ni da je gledas ni komentarises
                o cemu ti decko?imam pravo da komentarisem;) ako mi nesto nije u redu,to i mogu da napisem,kapiras care;)


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Bravo Juve! Pobjedili su i Milan i Inter, samo da se nisu desili oni sitni kiskevi sada bi ubjedljivo bili prvi..

                  Comment


                  • Fiorentina izvukla 3 boda. Vrlo vazna 3 boda jer bi Mihajlovic letio da ih nisu uzeli sada.

                    Tabela posle nepunih 9.kola



                    Catania je po meni jako ugodno iznenadjenje. Uzeli su dosta bodova i po meni bi sigurno trebali ostati u ligi. Novara izvukla bod od Lecea , ta 2 tima ce grcevito da vode borbu za opstanak i svaki bod ce biti dragocen. Roma tek 13 , jako ocajno , ocekivao sam da ce Enrike da unese zivost, slicnu Barsinoj igri , ali nema od toga izgleda nista , pogotovo posle poraza od Milana. Fiorentina je i pri vrhu i pri dnu , sledeca 3 kola ce odrediti njihovu sudbinu. Siena i Kaljari isto neocekivano dobri. U vrhu crno-beli vladaju , tu su Milan i Lacio. Bice vrlo zanimljivo u nastavku i videti nakon 15-ak kola ko je gde
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Kako igra Udineze, ono nije normalno, svaka im cast, definitivno zasluzuju Top 3, nadam se da ce zavrisiti na 2. mestu. Moglo je da bude i 3-4 prema 0 danas. Basta sjajno odigrao!

                      Statistika


                      Ko nije gledao ovaj mec, neka pogleda highlights-e.

                      Comment


                      • Vrhunska igra , ali par promasaja mi nikad nece biti jasno .. Armero , pa Abdi , moglo je da ih to zestoko kosta , ali Palermo nije imao nikakvih sansi ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Vrhunska igra , ali par promasaja mi nikad nece biti jasno .. Armero , pa Abdi , moglo je da ih to zestoko kosta , ali Palermo nije imao nikakvih sansi ..
                          Basta u prvom poluvremenu... Bilo je dosta promasaja, mogao je Palermo i da kazni to.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Fiorentina izvukla 3 boda. Vrlo vazna 3 boda jer bi Mihajlovic letio da ih nisu uzeli sada.

                            Tabela posle nepunih 9.kola
                            Bolje da nisu, pa da leti. Ono je bilo tuga gledat'. Kao da je bilo neko takmicenje tome ko ce manje pravih lopti da doda, ili ko ce vise puta da zanemari utrcavanje svog saigraca... Djilardino se pravi lud kad treba da izadje... Ne postoji tim i uigrane akcije, a tu onda trener najvise snosi odgovornost.

                            Comment


                            • Navijam da Miha sto duze ostane u Fiorentini.

                              Comment


                              • Valjda ce ostati Miha, ali je pravo pitanje dokle ce Ranijeri ostati u Interu... I koji ce to po redu trener biti u poslednje dve godine... Zaista koncept svega, a ne samo igre se srusio od kako je Murinjo otisao.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X