Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nazalost, Majkonova bomba za 1:1.
    Nema veze, ima jos vremena da se ponovo povede.

    Comment


    • Kakav budak ovaj Bonuci,jaooo...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ajde bre Majkon sad si naso gol da das,a protiv Kjeva promasio takvih 10 suteva

        Odlicna tekma!

        Comment


        • Markisio breeeeeeee opet sjajna akcija ajmo momci
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Markizio, brate????Sta se sa tobom desava u poslednje vreme?

            Comment


            • Video na flashscore-u da je Juve poveo 2:1, pa onda posle 2 min na mom stream-u pao gol...nisam se ni radovo ko covek

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Markizio, brate????Sta se sa tobom desava u poslednje vreme?
                Fuckin' genius!

                Ima konacno normalnog trenera i igra na svojoj poziciji i pokazuje sta zna, izuzetno skolovan i talentovan igrac.
                sigpic

                Comment


                • Sta je sad hteo da uradi nemam ojma,samo da je lobovao Kastelacija bilo bi 3-1 al jbg..
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Bas sam spominjao Stiviju, u privatnoj konverzaciji, Lihtstajnera i Vucinica. I eto. Zahvaljujuci njima Il grande Juve cini cuda. Potvrdi Stivi... A Pirlo je vezara, kao sto sam vazda govorio...

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Stagod da se danas desi u ostalim mecevima i u drugim ligama, iznenadjenje ste dana.
                      Skoro niko se nije nadao ovakvoj pobedi, al moram reci svaka cast.
                      Originally posted by Krle View Post
                      Ako Juve pobedi Inter to će biti ipak iznenadjenje dana

                      Venger samo sad da iskoristi ovaj dobar momentum i da gazi sa Arsenalom u narednim mečevima, a i ovako je dobar raspored u novembru...

                      Suprise!

                      Najbolje bi bilo da se u Seriji A prepolovi broj ucesnika tj da nema malih timova koji se bore za donji deo tabele ili opstanak, tada bismo bili sigurni da Juve osvaja.
                      Markizio-ostao sam bez reci.Resio je oba velika derbija u jednoj polusezoni, a retko koji igrac moze time da se pohvali.
                      Sledece nedelje gostovanje Napoliju i sansa da prekinemo niz losih rezultata u Napulju.

                      Comment


                      • Krasno Juve !


                        Mnogo , mnogo im znaci ova pobjeda , mislim da ce da se bore s Milanom do kraja za titulu , mada ja ostajem iza onoga sto sam davno rekao , a to je da mislim da ce Milan osvojiti , mada ako ne moze Napoli neka osvoje ili Juve , ili Milan , normala su i jedni , i drugi .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Juve gura solidno, a na polusezoni ce stici dva igraca i bice pata-pata sanse.

                          Comment


                          • Bravo Juve,iako sam bio iznerviran sto su se 45 minuta branili,i vucarali loptu u odbrani..
                            A jos vise kada su Estegaribija i Alex promasili 1 na 1 sa Kastelacijem
                            Inace dobra utakmica,vazna pobeda,Juve na vrhu i ove nedelje,sledeci mec uvek tesko gostovanje Napoliju,valjda ce biti bar nereseno ako nista drugo
                            Inter je igrao solidno dosta su napadali ali je odbrana Juventusa odlicno zaustavljala suteve.

                            FORZA JUVE!!

                            P.S. 5 zutih lepo ssu ih krljali,ali su me i malo nerverali,jer sam mislio da ce neko dobiti crveni
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Prvo poluvreme: Juve iskoristio svoje sanse, Inter nije. Drugo poluvreme: Juve umrtvio igru, Inter nije znao da napadne.

                              Zasluzena pobeda Juvea!

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Bas sam spominjao Stiviju, u privatnoj konverzaciji, Lihtstajnera i Vucinica. I eto. Zahvaljujuci njima Il grande Juve cini cuda. Potvrdi Stivi... A Pirlo je vezara, kao sto sam vazda govorio...
                                Tacno tako, bas je tu kombinaciju spomenuo.

                                Imao sam osecaj da ce ga Mirko dati i dao ga je, majstor.

                                Pirlo je najjaci vezni igrac protekle decenije, nemoj ga omalovazavati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X