Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez uvrede , ali prosle godine je bilo ono stvarno tesko uzeti titulu Svaka cast ali pored onakvog Intera , pored onakvog Juventusa koji je imao niz od 8 meceva bez pobede , Milan je to iskoristio , ali u LS ih nigde nije bilo , ispali od Totenhema , lose sada otvorili sezonu , Alegri je los trener

    EDIT : 3-0 Da je Murinjo meni bi posle ovoga letio
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • 3-0 gubi Milan

      Comment


      • Stvarno strasno koliki znacaj Thiago Silva ima za Milan , ali bas strasno .

        On kad igra ta odbrana djeluje skoro perfektno , a kad njega nema ubija ih ko god hoce ..

        Blago receno , ovo je ocaj , sta radi Abbiati ove sezone , kriminalno .

        Nastavlja Prince tamo gdje je stao protiv BATEa , 3-1 .

        HAHA , KPB ne zna dati obican go , svaki put pod precku , bravo majstore .

        HAHAHAHA , znaci kakav kralj !
        Last edited by Dale; 23-10-11, 12:52.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • 3 gola Boatenga,dolazi ovde prelaz...

          Comment


          • Tako je KPB,samo punite,3-3
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Pobedjuje ovde Milan, Leće je nokautiran... Mislim da njihovi navijači lude sada i ne veruje kakva šansa je prokockana...

              Izaš'o cirkuzant Robinjo, izaš'o matori Ambrosini a ušli mladji igrači i eto golova.

              BOATENG neverovatan! Benasi je očajno intervenisao kod 3. gola dok kod prva 2 nije mogao ništa...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Hat-Trick Boatenga
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Hahahha , ja sam samo molio Boga da smanje do 60. , pa da gledam do kraja dobru tekmu , jer su prosle godine i protiv Udina igrali slicnu tekmu , tako i bi .

                  Bravo Milan , to je dokaz velicine .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Znate sta mislim o ovome,ali cutacu,posto mi dolazi tiket...

                    Comment


                    • Viva Calcio!

                      Originally posted by Miko View Post
                      Bez uvrede , ali prosle godine je bilo ono stvarno tesko uzeti titulu Svaka cast ali pored onakvog Intera , pored onakvog Juventusa koji je imao niz od 8 meceva bez pobede , Milan je to iskoristio , ali u LS ih nigde nije bilo , ispali od Totenhema , lose sada otvorili sezonu , Alegri je los trener

                      EDIT : 3-0 Da je Murinjo meni bi posle ovoga letio
                      Totenhem je prosle godine prosao tako funjarski Milana da je to smesno, pa Gomez nije znao vise ni sam sta brani. Da je bilo pravde Milan bi dobio obe utakmice.
                      Last edited by LBJmvpFORlife; 23-10-11, 13:29.

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Znate sta mislim o ovome,ali cutacu,posto mi dolazi tiket...
                        Dal mi veruješ kad je Boateng dao treći gol odma sam pomislio na tebe
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Toooooo bre, ovo moze samo ACM!

                          Comment


                          • Erik Lamela debituje danas za Romu. Veliki talenat koji je papreno plaćen River Plati...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Imao sam priliku da ga gledam i igrac je koji ima velike mogucnosti,strasan tehnicar,danas je u svom debiju odmah zabio go...placen je 15 miliona eura,pa s obzirom kakve se pare daju ovo i nije previse,vrijedi probati kada je ovakav igrac u pitanju
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Bravo za Milan, svaka cast za ovaj preokret. Izbjegli su poraz ali sada se mora poraditi na mnogo cemu.

                                Comment

                                Working...
                                X