Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj bre svaki kontakt faul ...em ti seriu A,ovom Zambroti zabraniti da igra fudbal,nijedan normalan pas nije imao
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Vrlo teska utakmica za gledanje zasad,ali nisam nesto bolju ni ocekivao
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Стварно бре овај баја све суди. Оно није био ни Ф од фаула, када је имао слободњак Пирло. Има још пар ситуација где није требао да свира.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Sreca pa po Zambrotinoj strani igra Krasic koji takodje igra ocajno,inace bi bilo cupavo
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Е овај Вучинић је једно велико ДРВО. Али има човек моменте где му се дивиш.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Mislis kao ovaj sut sad? ... A i to drvo je trenutno najistaknutiji igrac utakmice... Komentator samo spominje Vucinica...

              Comment


              • Mnogo je talentovan i dobar Vucinic,kada je inspirisan ali nazalost cesto se desi da nije
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Pa ovo nije normalno,svaki ali svaki skok duel koji smo dobili bio je faul za JUve,jos zuti za Boatenga
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Veliki neradnik,ali drvo svakako nije...
                    Bas teska utakmica za gledanje,posebno posle Totenhem-Arsenal,ovo je kao neka druga liga
                    sigpic

                    Comment


                    • Ја само од коментатора чујем "Красић" ...

                      Вучинић зна да да гол, добру завршницу има, али док дође до ње...
                      Ево, сад му гурају лопту у ноге нон-стоп, све се бре некако она одбија од њега, као да не зна да је прими.
                      Некако је тврд ...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Samo da je konstantniji, mnogo drugacije bi ljubitelji fudbala na njega gledali. Genije! Kao fan Rome to znam i njegova saradnja sa Totijem je jedna od najboljih stvari koje sam gledao, bez obzira sto su osvajali samo kup. Po skillu svakako u samom vrhu napadaca ali te bubice su problem. Ne moze se veliki broj spiceva pohvaliti tolikom svestranoscu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mirko bar nije kao vecina napadaca i ne treba mu lopta na kasicicu da bi dao gol,izbori se on za to sam.Vjerujem da ce sa Pirlom to sve bolje funkcionisati,Juve za sad bolji,jos samo da daju gol
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja slusam komentatora italijanskog Sky-ja... Nekako mi neutralac djeluje najrelevantniji... Spominjao je i on Krasica. Ali to kad je pokusao onako "seljacki" da pretrci Van Bomela, pa su komentatori objasnili da ne ide to tako lako u Seriji A...

                            Comment


                            • Ma Vucinic je veliki majstor.Taj covjek moze uraditi neke nevjerovatne stvari sa loptom.Genije!!!
                              On mene podsjeca na Deja Savicevica.Veoma je lijen,ali je veliki majstor.

                              Comment


                              • "Come gioca, belissimo"... Sad rece komentator za Il Grande-a... Izgleda da on ne misli da je drvo...

                                Comment

                                Working...
                                X