Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • It’s not the first time Rocchi has had a problem with Inter, as Jose Mourinho famously said he “was trying to make us lose” after Wesley Sneijder and Lucio saw red against Milan.

    Obi is now the seventh Nerazzurri player sent off in 16 of their games officiated by Rocchi.
    Ovaj ima neki problem sigurno...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Pa na FM-u vec odavno. Barem sto se mene tice xD
      Ostaje jos samo da se overi titula na PES-u, a i na FIFI cim je skinem.xD
      Ljubo, mi bolujemo od istih bolesti kao i prosle sezone.Pucamo od slabijih timova, samo valjda ce ove sezone takvih kikseva biti manje.Al realno Juventus odigrao samo odlicno prvu utakmicu, dok ostale tri nekako traljavo.

      Comment


      • Maricu,bio sam sarkastican Ljudi su vec uvereni da ce Inter biti negde tamo izmedju desetog i petnaestog mesta,a Milan oko sedmog,pa zato

        Comment


        • Sebastijan Đovinko obeležava ovu sezonu... Juventus bi morao da se potrudi da ga vrati kako zna i ume.

          Možda ga vidimo i sada u petak protiv Srbije!?

          EDIT: Klose nastavlja! Važan gol protiv Viole u Firenci...
          Last edited by Il Capitano; 02-10-11, 15:45.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Najrealnije kolo od pocetka sezone... Svi ocekivani zabiljezili pobjede. Nije bas dobro za vlasnike kladionica... Nocas veliki derbi. Juventus moze do pobjede, ali ne kvalitetom, vec srcem. Ipak njima treba po jedno pojacanje u svakoj liniji. Racunam da ako Mirko bude raspolozen, bice nesto>.. U najavama nema Pinturicia... Da li postoji sansa da pocne?

            Comment


            • Kuku,kuku , crna Fiorentina Gledao sam celo drugo poluvreme , ne mogu da verujem koliko je onaj Cerci nesposoban igrac to je strasno , jedino sto ima je brzina i realno razbija sve u odbrani po brzini ali ne zna zavrsiti akciju , jednom izadje 1 na 1 pred Marketija koji je vec na zemlji i samo sitni lob da uradi on po zemlji i promasi naravno ,onda jedna cista akcija koju on lagano trebao u desni ugao iskoristiti ali on suta u levi i naravno masi Silva je isto pred kraj imao jednu lepu sansu , ocaj zivi , Lacio 2 dobra suta u nastavku i jedan gol glavom Klozea a FIorentina oko 5 odlicnih sansi = 0 golova , moraju da vezbaju realizaciju
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • FORZA MILAN!! idemo na pobedu ..
                FORZA MILAN!!

                Comment


                • Stvarno si preterao,opusti se i kazi nekad nesto,ovo je stvarno postalo smorno da citamo dnevno po jedan ovakav post od tebe.

                  Postoje li linkovi koji ne koce?
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Dajte Arape, molim vas.
                    Ako neko naidje na njih neka obavezno postavi, posto tamo bi trebalo najmanje da koci.

                    Comment


                    • Ovo bi trebalo da valja:

                      http://www.alvsports.com/p/highlights-4.html
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.sportlemon.tv/v-2/10/122/v-312219.html

                        Sky sport odlican
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ocekivana postava:Klasicna 4-42,Kasano i Ibra u spicu,na sredini Sedorf,Bomel,Boateng,Nocerino,odbrana Nesta,Silva,Zambrota i Bonera.Najveca rupa je Bonera,i samo se toga pribojavam.Juve krenuo agresivno ali smirujemo ovo
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Roviti Ibra,i seprtlja Kasano u napadu,dobro je ispalo,samo se plasim Boatenga i Sedorfa oni su veomi zeznuti pogotovo kada posalju lopte napdacima a Ibra i Kasano to umeju da iskoriste...
                            Videcemo,skripi levo Juventusu sa Grossom ;)
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Jbt Chielini igra levog beka a stopere Bonuci i Barzagli...
                              Ja mislio da je ono Grosso
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ај тутни га сад Андреа ...
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X