Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ovo ne iskoristimo onda stvarno...Protivnik je Udineze,nimalo naivan imaju vec 6 poena ali ja se iskreno nadam da su se opametili i da ce sutra pruziti dobru partiju i ostvariti pobedu,jednostavno se vise ne smeju dozvoljavati kiksevi jer ce Napoli i Juventus poprilicno odmaci,pogotovo se plasim Napolija koji mi deluje ozbiljnije od juventusa
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Ne znam je li ovo negdje postavljeno ako jeste nek se izbriše

      Ovaj meč će inače ostati upamćen po rekordu koji je na njemu oborio Javier Zanetti. Iskusni Argentinac je večeras za Inter nastupio po 757.put, čime je oborio rekord po broju nastupa u dresu ovog kluba koji je prethodno držao Giussepe Bergomi. Inter nakon tri kola ima svega jedan bod, dovoljno za jedan od najlošijih startova sezone u historiji kluba.

      Comment


      • Morati bi bio lud kad bi ostavio Gasperinija i za subotnji meč. Mislim da je odradio on svoje u Interu...

        "Gasperini didn't have control of the match? It really seems to me that he didn't, but let's sleep on it," responded president Massimo Moratti to the journalists who were waiting for him at the exit of the Stadio Silvio Piola after Inter were defeated 3-1 by Novara. It was the Week 4 match of the 2011/12 Serie A season.
        Ja se nadam da ovo znači otkaz danas. Da li će privremeni naslednik biti Bepe Baresi, čovek koji je pomoćnik glavnog trenera u Interu od 2008. (od dolaska Murinja)?
        Ili će naslednik biti Delio Rosi? Klaudio Ranijeri? Zola? Kike Sančes Flores? Nekim čudom se spominju i Figo i Bađo!?!?

        Možda stvarno bude postavljen neko privremeno do kraja sezone i onda da na leto dođe ili Kapelo ili Hidink a možda čak i Gvardiola!?!?
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Nije valjda Gvardiola lud da predje sa"Konja na magarca"

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Nije valjda Gvardiola lud da predje sa"Konja na magarca"
            Realno u svaki tim koji ode je lošiji od Barse...

            Pričao je da traži novi izazov i zato svake godine produžuje ugovor na samo godinu dana... A i dosta se spominjao u vezi sa Interom.

            Ja bih lično najviše voleo Kapela sledeće godine. Čovek je majstor, pogotovo za Kalčo! Ali najbitnije je da treba naći sada rešenje a ne narednog leta...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Guardiola je najavio da ce sigurno otici nakon ove sezone, nudili su mu jos neki Arapi ogromnu platu, a sad da li ce pristati ili ne, to ne znam..

              Comment


              • Kapelo ili Hidink,jedan od njih dvojice bi bio dobar za Inter,dok Gvardiola ne bi mogao da vodi nijedan tim izvan Spanije,jednostavno covek ima "serviran tim"dok bi u Engleskoj ili Italiji morao sve ispocetka,joj kada se setim Kalca kada su prenosli na 3 kanalu,to je bio fudbal,Inter je u to vreme bio jak,dok mi se Kalco zgadio kada se otkrila afera u vezi namestanja,pre sam kao klinac pratio stalno Kalco...

                Comment


                • Kalčo je oslabio isto jer nema toliko para kao u Engleskoj na primer, pa i u Španiji kao.

                  Roma je na primer dala za Samjuela (tada još neproverenog igrača) 2000. godine čak €20m (tada su bile marke ali ovo je vrednost transfera u evrima)...

                  http://en.wikipedia.org/wiki/Walter_Samuel#Club_career

                  Lacio i Parma koliko su samo imali para. Inter koliko je dao samo za Ronalda a posle i za Vierija. Lacio je dao čitavo bogatstvo za Mendietu koji se posle pokazao kao potpuni promašaj! Juventus je dao za Bufona nenormalno mnogo, i dalje je Bufon golman za kog je najviše plaćeno ikada! 90-te su bile zlatne za Kalčo kao i početak ovog veka. Godine 2003. su čak 3 tima iz Italije igrala u polufinalu LŠ (Milan, Juventus i Inter)...

                  Sada dosta ide na porez u Italiji od transfera i od plata igračima ali sve u svemu italijanski timovi ne mogu više da troše mnogo.

                  Ali situacija nekako deluje da se popravila ove sezone. Juventus, Roma i Lacio su uložili dobre pare. Napoli isto krenuo sad, solidno ulaže ali ništa posebno. Inter i Milan već imaju velike igrače...

                  Ali nažalost i dalje je to slabo zbog miliona i miliona u engleskom fudbalu, zbog nenormalno mnogo para koje imaju Barsa i Real...

                  TOP timovi u Italiji gube korak sa TOP timovima iz Engleske i Španije. Ove sezone će samo 3 tima ići u LŠ ali sami su krivi za to. Zato će sad Nemci da imaju 4 tima od kojih je jedino Bajern elitni tim koji može da igra konstantno iz sezone u sezonu... I samo je Bajern tim koji ima KLASU tamo (ELITA). Ali iskoristili su Nemci slabost Kalča i svaka im čast na tome. Moje skromno mišljenje je da bih pre dao Englezima 5 mesta u LŠ nego 4 Nemcima.

                  Ali opet bolje je ovako u Italiji meni lično bez raznih Arapa, Indijaca, Rusa... Ima neku draž kalčo kada su domaći ljudi vlasnici i predsednici timova.

                  FORZA SERIE A! FORZA CALCIO!
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=543160

                    Problem je u ovome,ovo ranije nije bilo toliko prisutno,ali ovo danas je bolesno sta rade neki klubovi...

                    Comment


                    • Nema više para za ništa. Ni za velike transfere, pa ni za nameštanja

                      EDIT: Ode Gasperini zvanično, prvi kandidat za naslednika Ranijeri mada ima još kandidata...
                      Last edited by Il Capitano; 21-09-11, 11:55.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • nzm uopste sta su uzeli Gasperini za trener ..
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • Ovaj Inter postaje kao Juventus iz proslih sezona
                          Ja ne znam,zasto su neki pomislili da ce Gasperini biti neki dobar trener,on veze nema...
                          Inter stvarno los pocetak sezone...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Ovaj Inter postaje kao Juventus iz proslih sezona
                            Ja ne znam,zasto su neki pomislili da ce Gasperini biti neki dobar trener,on veze nema...
                            Inter stvarno los pocetak sezone...
                            Sad znam kako je bilo Juventusovim simpatizerima prethodnih sezona

                            Sledeći meč Inter igra već za 3 dana protiv Bolonje u gostima. Na sajtu Intera je izraženo žaljenje što je prekinuta saradnja, jeste šteta posle samo 5 mečeva prekinuta je, ali moralo je nešto da se promeni ono stvarno na ništa nije ličilo.

                            I neslavan podatak za Gasperinija, postao je prvi trener u istoriji Intera koji nije ostvario nijednu pobedu...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • E moj Krle,ne znas ti kroz sta sam ja prolazio...
                              Prvo se ponadam pobedom nad Milanom,pa se razocaram porazom od Lecce-a
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Al zato je Juve ubio sve ekipe iz Serie B

                                Comment

                                Working...
                                X