Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    A mislim da tu ne trebate raspravljati , Po igracima su najjaci Milan i Inter , onda par praznih mjesta , pa svi ostali ..

    To kako ce ko igrati je druga prica , ali ako govorimo samo o imenima koja posjeduju timovi onda su Milan i Inter daleeeeeeeeko ispred svih u Italiji ..
    Dale, moze bilo koji poredak na tabeli da bude, 1. je kolo tek proslo nego je poenta da se nista jos ne zna a covek nam prodaje muda za bubrege.
    sigpic

    Comment


    • Naravno , ja sam samo rekao da su oni po imenima najjaci ;) , a suditi po jednom kolu fakat , ali fakat nema smisla , po tome bi se Betis borio za titulu u Primeri , a Barca ne .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Pogledaj post sto sam napisao a sada cu ti dati detaljno o svim timovima tj necu pojedinacno ali ukratko

        Milan i Juventus - top 2 , Milan je ostavio Allegria za trenera koji je uzeo Skudeto i sigurno ce ici na novi , zadrzali su igrace , imaju strasan tim , malo na nekim pozicijama star ali iskustv uvek dobro dodje. Juventus doveo i zadrzao sto je najvaznije. Sigurno ce da idu kao po loju.

        Inter,Napoli,Lazio - Borba za top 3 , Inter je tim koji je uvek u borbi za titulu ali mislim da ce top 3 biti maximum , 4 trener u 2 godine , sto je mnogo , mnogo je. Nema tu posle Murinja ni igre nicega. Salke ih nabio u LS , dok Leo nije dosao , tukli su ih u Italiji , gubili bodove glupo , Napoli i Lazio zadrzali tim a doveli potrebno , jaci su po meni nego prosle sezone i sigurno ce biti u borbi za top 3

        Fiorentina,Roma,Udinese - Borba za top 4 i 5 - LE - Ovi timovi ce verovatno da se bore za LE. Udine nije delovao dobro protiv Lecea a mislim da bez Sanceza nece biti toliko jaka realizacija , verujem da je Mihajlovic napravio nesto u prosloj godini i da ce biti bolji , Roma Ispali od Slovana , losa igra danas , pre svega ocajna i tesko ce ovde biti

        Cagliari,Palermo,Parma i Siena - Kaljari je dobio Romu , trener im je odlican i sigurno ce biti u top 10 , gostovanje ko god da im dodje biti ce tesko a oni na strani mogu svakome uzeti bodove. Palermo ima igru ali zna puci , otisao im je najbolji igrac i ko zna cega ce sve biti a poznavajuci Zamparinia jos ce neki trener otici xD. Siena je uvek solidna i verujem da ce biti u top 10

        Chievo,Genoa i Atalanta - Timovi koji ce se vrtiti oko top 10 , kuci ce verovatno uzimati bodove , na strani mozda ponesto i sigurno ce bar pretpostavljam ostati u ligi ali nista vise

        Lecce,Bologna,Novara,Catania i Cesena - Samo cu reci borba za opstanak i nista vise , svaki bod ce dobro doci
        Kažeš Inter, Lacio i Napoli borba za TOP 3. Miko to znači da svaki od ovih timova može biti ili 1. ili 2. ili 3. Tako se da protumačiti ovo napisano. Znači borba za poziciju 3, to si hteo... Slično i za ostale cifre koje si napisao...

        Kaljari već u TOP 10, blago njima. Siena je uvek solidna i ona će biti u TOP 10 Možda ako Brkić krene da brani kao lud! A i tek su ušli iz Serije B.

        Ovo me podseća na primer kao ja sada da krenem da lupetam za NBA. Ko će biti prvi a ko 2. ko 3. ko 18. ko 29. ??? Pratim površno NBA kao ti Seriju A i sad ajde da se pravim pametan ali sa toliko samopouzdanja i samouverenosti kao ti. A i lupaš mnogo brate ;)
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ja inace lupam ali u 70% slucaja pogodim , tj obicno 3 od 4 necega sto kazem tako i bude ... Milan i Juve top 2 , pricamo o ovome u Maju 2012 ... Inter 3-5
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Veruj mi da ću tačno da zapamtim ovaj post, datum 11. septembar lak za pamćenje. I tačno da vidimo šta si pogodio. Gledam ti sve i za Sijenu i za Kaljari i za Atalantu itd.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ma uredu je to , svako ima svoje misljenje , ali ti poslije jednog kola otpisujes Romu . Gledao sam danas utakmicu i postava je bila : Stekelenburg ; Heinze , Burdisso , Angel , Rosi ; De Rossi , Pjanic , Perotta ; Osvaldo , Krkic , Totti .

              Znaci od 11 igraca 6 ih je koji su tek dosli , plus je usao Gago , takodjer novi igrac . Jbg , svima treba da se uigraju , pa tako i Romi ;)
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Veruj mi da ću tačno da zapamtim ovaj post, datum 11. septembar lak za pamćenje. I tačno da vidimo šta si pogodio. Gledam ti sve i za Sijenu i za Kaljari i za Atalantu itd.


                U pravu je bice, Juventus je i u prethodne dve sezone dobro odigrao jednu polusezonu, a u drugoj ga je punio svako ko je stigao.I ja cu isto biti zadovoljan da Juventus bude kao treci, od sledece sezone da napadne skudeto.
                Sto se tice Rome, nece biti nista od njih dok ne promene trenera.Stvarno je sramotno da takvu ekipu izbaci Slovan.

                Comment


                • Odličan highlights sa ovog meča prepunog golova.

                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ja inace lupam ali u 70% slucaja pogodim , tj obicno 3 od 4 necega sto kazem tako i bude ... Milan i Juve top 2 , pricamo o ovome u Maju 2012 ... Inter 3-5
                    Nije istina,ja se ne sjecam kada si ti uradio tako nesto...3/4 je 75 % i ako je tako ti sigurno ubijas kladionice,ne mogu ti nista majstore
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Nije istina,ja se ne sjecam kada si ti uradio tako nesto...3/4 je 75 % i ako je tako ti sigurno ubijas kladionice,ne mogu ti nista majstore
                      Pa evo sad u temi EuroBasket sam pogodio 2 od 4 konstatacije koje sam dao pre pocetka ,a sve 4 su bile proglaseni ludima , ovde sam realnije ali ajde da ne spamujemo , odusevili su me Lazio,Kaljari i Juventus u 1.kolu , razocarali Inter,Chievo i Roma. Od igraca mi je najsmesniji bio Ibrahimovic, nonsalantno se krece a najveci doprinos daje , krivo mi je za Lazio jer su imali 0-2. Ali zato Viola pobedila 2-0 ... Samo napred po Skudeto
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Mozda ce neko da misli da lazem ali mi je drago zbog ove utakmice, italijanski fudbal volim koliko i Inter, budi se liga budi se!

                        Comment


                        • Miko,ae batali vise sa pametovanjem i proricanjem sudbine...Nakon prvog kola si ti sve skapirao,ili bar 70% (3/4)

                          Kao sto kaze MVP-budi se fudbal na Apeninima i svi smo srecni zbog toga

                          Comment


                          • Tu istu Sienu koja ce da bude u TOP10 napunice Juventus u nedelju
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Del Pjero ima da objasni Brkicu neke stvari.
                              A nista duzni mu nece ostati ni Krasic ni Vucinic.

                              Comment


                              • Ovo mi se svidja, 3,5 gola prosek posle prvog kola

                                Kakva utakmica sinoc

                                Bice bas zanimljiva ova sezona

                                Comment

                                Working...
                                X