Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Palermo
    4-4-2
    Tzorvas, Pisano, Silvestre, Migliaccio, Balzaretti, Alvarez, Barreto, Della Rocca, Ilicic, Hernandez, Miccoli


    Inter
    3-4-3
    Julio Cesar, Zanetti, Samuel, Lucio, Nagatomo, Cambiasso, Stankovic, Jonathan, Forlan, Milito, Zarate

    Comment


    • http://www.sportp2p.info/ch2.php

      Mnogo dobar stream, veetle+Arena.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        daj molim te uzdrzi se ovakvih komentara :S
        izvini ako te pogodilo


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Bravo Milito majstore,nadam se da ce mu ova sezona biti daleko bolja nego prosla
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ajde dosta sa tim, vratimo se fudbalu.

            Mnogo, mnogo mi se dopada Gasperinijeva taktika. Ostaje to jos uigravati ali cini mi se da ce Inter igrati lepo za oko sa rezultatom koji dolazi uz to. Koliko kretnje bez lopte, trcanja, rotacija. Stoper kad krene napred moze komotno da gazi i prikljuci se napadu jer uvek ima ko da pokrije. Ne znam sto Snajder nije poceo ali usao je, sad bi to trebalo jos lepse da izgleda. Ovo me ne raduje zbog samog Intera, vec zbog Kalca kom ce mnogo doprineti. Sve ekipe iz vrha bi trebalo da igraju odlican fudbal sto prethodnih godina bas i nije bio slucaj.
            sigpic

            Comment


            • Sudija je kralj! Ne svira penal za igranje rukom kojim je sprečio čist gol Milita ali zato u narednom napadu svira penal (koji je takođe bio zaslužen)...

              2:2 evo

              Mnogo me brine ova formacija za odbranu. Definitivno formacija kojom se igra na gol više...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • kakav slobodnnjak miccolia 3-2.......... NAPOLIIIIII,

                samo nek intrer izgubi, to je poenta ;)



                dok ovo pisem vec je 4-2........toooo ;) ;) ;) hocemo petardu

                Comment


                • 7 golova na kraju , ocito su odbrane bile ,,vrhunske,,
                  Palermo dobio Intera kojem se ne pise dobro ove sezone i ne vidim kako ce izvuci 3 poziciju koja vodi u Ligu Sampiona , Juventus je odlican kao i Milan , bice gusto za 3 poziciju , ima dosta kandidata : Inter,Lazio,Fiorentina,Udinese,Napoli...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Izgubi Inter bestidno....
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Strasno , Palermo je radio Interovoj odbrani sta god i kad god je htio , ono je ocajno . Ja sam misljenja da Ranocchia mora igrati , pa kako god .

                      Micolli majstor , kakva golcina .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        7 golova na kraju , ocito su odbrane bile ,,vrhunske,,
                        Palermo dobio Intera kojem se ne pise dobro ove sezone i ne vidim kako ce izvuci 3 poziciju koja vodi u Ligu Sampiona , Juventus je odlican kao i Milan , bice gusto za 3 poziciju , ima dosta kandidata : Inter,Lazio,Fiorentina,Udinese,Napoli...
                        A po cemu ne vidis majke ti, ko je to osim Milana jaci od Intera po igrackom kadru? A ni Milan nije mnogo ispred, razlika je mala po mom misljenju. Palermo je jedno od najtezih gostovanja lige, uvek bilo i verovatno ce i ostati. Logicno je da kad je novi trener tu sa novom formacijom i taktikom koja se potpuno razlikuje od njegovih prethodnika da ne moze sve da krene kako treba odmah i da ima oscilacija. Nemoj pametovati, nego daj ponekad i obrazlozenje komentara.

                        Odlicna fudbalska predstava i fenomenalno prvo kolo. Ovo obecava i nagovestava povratak Kalca na stare staze. Forza Calcio!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by edohz View Post
                          kakav slobodnnjak miccolia 3-2.......... NAPOLIIIIII,

                          samo nek intrer izgubi, to je poenta ;)



                          dok ovo pisem vec je 4-2........toooo ;) ;) ;) hocemo petardu


                          Oduševljavaju me ovakvi komentari. Ne simpatiše se neki tim nego samo da određeni tim izgubi...

                          Miko ti izbaci i Romu vidim i iz prvih 7. I to sve posle prvog kola zaključeno, Juve već osvaja titulu.



                          Ne može ovakva formacija da se igra. Mnogo je ranjiva odbrana... Pacini mora da igra, možda sad nije bio u igri jer Forlan ionako ne igra u sredu pa onda on da igra tada.

                          Videćemo tek je početak. Murinjo je u svojoj drugoj sezoni sa Interom kad je osvojio tripletu, startovao porazom u Superkupu od Lacija i igrao nerešeno sa Barijem na Meaci!

                          Ali i Gasperini mora da pokaže da je dobar trener!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Krle, moze ali treba vremena i sklopiti sve kockice. Mislim da Gasperini zna sta radi, samo mu treba dati vremena i odresene ruke.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ali stvarno mi je nemoguće da igra protiv ovako rastrčanih ekipa na gostovanjima, sa 3 igrača u zadnjoj liniji. Mnogo je ranjiv tim... Teško da će proći ovo pogotovu na ovim nezgodnim gostovanjima.

                              Mnogo je 4 gola za Inter. Ne sviđa mi se baš ova igra za gol više, dobra je za neutralne da uživaju u igri...

                              U prvom kolu čak 35 golova na 10 utakmica.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Sda mi tek krivo sto nismo skroz preokrenuli ali dobro.Palermo je vrlo nezgodan,mozda je Inter mogao remi da izvuce,i ako sa bodom odete iz Palerma trebate biti srecni.Vrlo interesantno u prvom kolu,bice svacega ovde
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X