Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Samo Inter nek dovede Alexisa a Bastos neka ide u Juve tamo je potrebniji, jer su oni u problemima do guše i moraju opasan napredak da pokažu naredne sezone
    Zna li se koje su pare u pitanju sto se tice Sancheza?

    Comment


    • Ma videcemo sta ce onaj suntavi Marotta da uradi,verovatno ni Sanchez ni Aguero nece ni doci koliko je glup i kolika je sktrica
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ma videcemo sta ce onaj suntavi Marotta da uradi,verovatno ni Sanchez ni Aguero nece ni doci koliko je glup i kolika je sktrica
        Jedan kosta 35 a drugi 45 miliona,ne znam kako si mislio da mogu obojica da dodju.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Jedan kosta 35 a drugi 45 miliona,ne znam kako si mislio da mogu obojica da dodju.

          Pa nisam ni mislio nego jedan od njih dvojice a sad videcemo.Kao Aguero je alternativa Agueru
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Pa nisam ni mislio nego jedan od njih dvojice a sad videcemo.Kao Aguero je alternativa Agueru
            Kako sam sebi alternativa?
            sigpic

            Comment


            • Imam osećaj da Inter može da parira svakoj ponudi Juventusa za Sančeza! Dakle najverovatnije postoje 3 opcije za njega u ovom prelaznom roku. Opcija sa najviše šansi (može da se kaže 60% kao što je Morati rekao) je da završi u Interu, druga (30%) je da ostane u Udinezeu i poslednja minimalna je da ode u inostranstvo...

              Ne verujem uopšte da će Sančez da ode u Juventus...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Uhhh izvini Aguero je alternativa Sanchezu
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Klose veoma blizu Lacija! Odličan potez za Lacio ali i za ligu što jedan ovakav igrač dolazi...

                  http://www.football-italia.net/jun3u.html

                  A Italija pobedila Estoniju 3:0 danas u kvalifikacijama. Drugi gol postigao Kasano, treći Pacini, obe asistencije kod ovih golova delo su Montoliva. Posebno kod Pacinijevog gola odlična asistencija, možda će mu malo podići vrednost ovaj večerašnji nastup. Prvi gol inače dao Đuzepe Rosi...

                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Novi kladioničarski skandal u Seriji "A"

                    Istražitelji polako otkrivaju sve o namještanju utakmica u italijanskom fudbalu, na vidjelo izlaze imena klubova koja su umješana u kladioničarske afere.

                    Kako navode italijanski mediji, u namještanju mečeva učestvovali su i neki od vodećih klubova Serije A!

                    "La Repubblica" tvrdi da je Marko Pirani, koji je ključna figura u skandalu koji potresa Italiju, otkrio istražiteljima da su Roma, Fiorentina, Genoa, Lecce i Cagliari namještali utakmice!

                    Policija također ispituje papirologiju Sijene i Atalante, timova koji su ove sezone izborili učešće u Seiji "A".

                    Cristiano Doni, igrač Atalante nastavlja da protestuje zbog optužbi koje su izrečene na njegov račun.

                    Doni:

                    "Od mene hoće da naprave žrtveno janje i da me optuže za čitavu aferu! Ja to neću dozvoliti. Hoću da javnost, a i svi navijači Atalante, to shvate."

                    "Žele da ukaljaju moje ime. Ja znam da ništa od onoga za šta me terete nisam uradio! Takođe vjerujem da će istraga pokazati da nemam ništa sa ljudima koji se pominju kao organizatori skandala. Ne postoji ni jedan dokaz koji mene upliće u čitavu priču. Ja nisam namjestio ni jednu utakmicu!" Rekao je Cristiano Doni.

                    U sklopu istrage o nameštanju mečeva pod nazivom "Polsednja Opklada" u koju su uključeni mečevi Serije B i treće lige, došlo se do dokaza da su i tri utakmice Serije A takođe bile "zatvorene".

                    Ovo posebno zanima čelnike Juventusa, jer u slučaju da se dokaže da je Roma upetljala "svoje prste" u ovaj skandal prijeti im izbacivanje u Seiju "B" što automatski znači da Juventus završava na poziciji broj 6. A ta pozicija bi Juventusu naredne sezone obećala igranje u Evropskoj ligi i koliko toliko povećala prihode.


                    Dokle vise Italijani da namestate jbt,koliko je to providno.Inace bilo bi lepo da uleti Juve na 6. mesto umesto Rome,mada koji ce nam LE.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Novi kladioničarski skandal u Seriji "A"

                      Istražitelji polako otkrivaju sve o namještanju utakmica u italijanskom fudbalu, na vidjelo izlaze imena klubova koja su umješana u kladioničarske afere.

                      Kako navode italijanski mediji, u namještanju mečeva učestvovali su i neki od vodećih klubova Serije A!

                      "La Repubblica" tvrdi da je Marko Pirani, koji je ključna figura u skandalu koji potresa Italiju, otkrio istražiteljima da su Roma, Fiorentina, Genoa, Lecce i Cagliari namještali utakmice!

                      Policija također ispituje papirologiju Sijene i Atalante, timova koji su ove sezone izborili učešće u Seiji "A".

                      Cristiano Doni, igrač Atalante nastavlja da protestuje zbog optužbi koje su izrečene na njegov račun.

                      Doni:

                      "Od mene hoće da naprave žrtveno janje i da me optuže za čitavu aferu! Ja to neću dozvoliti. Hoću da javnost, a i svi navijači Atalante, to shvate."

                      "Žele da ukaljaju moje ime. Ja znam da ništa od onoga za šta me terete nisam uradio! Takođe vjerujem da će istraga pokazati da nemam ništa sa ljudima koji se pominju kao organizatori skandala. Ne postoji ni jedan dokaz koji mene upliće u čitavu priču. Ja nisam namjestio ni jednu utakmicu!" Rekao je Cristiano Doni.

                      U sklopu istrage o nameštanju mečeva pod nazivom "Polsednja Opklada" u koju su uključeni mečevi Serije B i treće lige, došlo se do dokaza da su i tri utakmice Serije A takođe bile "zatvorene".

                      Ovo posebno zanima čelnike Juventusa, jer u slučaju da se dokaže da je Roma upetljala "svoje prste" u ovaj skandal prijeti im izbacivanje u Seiju "B" što automatski znači da Juventus završava na poziciji broj 6. A ta pozicija bi Juventusu naredne sezone obećala igranje u Evropskoj ligi i koliko toliko povećala prihode.


                      Dokle vise Italijani da namestate jbt,koliko je to providno.Inace bilo bi lepo da uleti Juve na 6. mesto umesto Rome,mada koji ce nam LE.
                      Najlepse od svega bi bilo da Roma ispadne u seriju B. Slavio bih taj dan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 'bacpoola View Post
                        Najlepse od svega bi bilo da Roma ispadne u seriju B. Slavio bih taj dan.
                        Zbog cega?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Zbog cega?
                          Au Nash nas dvojica se bas ne nalazimo, jbg .

                          Meni je Roma posle Partizana najomrazeniji tim na svetu. Cak ni Liverpul ni Barsu ne mrzim toliko, koliko Romu.

                          Jos jednom, jbg .
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by 'bacpoola View Post
                            Au Nash nas dvojica se bas ne nalazimo, jbg .

                            Meni je Roma posle Partizana najomrazeniji tim na svetu. Cak ni Liverpul ni Barsu ne mrzim toliko, koliko Romu.

                            Jos jednom, jbg .
                            A samo zbog toga,ja mislio nesto ti skrivili il te sjebali na tiketu za neke silne pare.

                            A mrzim i ja mnoge timove al da ispadnu iz lige ne bi to bilo to jbg.
                            sigpic

                            Comment


                            • Govore se utakmice Inter-Kjevo 4-3,kao i Milan-Kjevo,bilo je dojava da ce Milanisti da puste gol Kjevu i bile su ogromne pare ulozene,Napoli-Parma 2-3,kao i Inter-Lecce 1-0 na kojoj je Signori uplatio 150.000 evra da ce Inter da pobedi 3-0 i na kraju ovi iz Leccea valjda nisu pustili i on puko pare,ali Inter tu ne moze biti ugrozen vec samo Lecce.

                              Da takodje Roma se pominje samo zbog De Rossija jer je on umesan u kladjenje sd da li su oni namestali nesto pojma nemam,tek treba da se ispita
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by 'bacpoola View Post
                                Au Nash nas dvojica se bas ne nalazimo, jbg .

                                Meni je Roma posle Partizana najomrazeniji tim na svetu. Cak ni Liverpul ni Barsu ne mrzim toliko, koliko Romu.

                                Jos jednom, jbg .
                                Pretpostavljam da gotivis Lazio.

                                P.S. Ovo nema veze sa Romom,pitam onako bezveze,jer svi ljudi koje ja znam da navijaju za Man.Utd. gotive Lazio,Ne znam zasto?!?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X