Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram priznati da su Italijani gluplji od majmiuna, svaka cast svakome, ali ovo sto oni rade samo ce im jos vise upropoastiti ligu a i reprezentativni fudbal, sto ovakve istrage ne preduzmu Turci, Rusi, Ukrainci i sl. kod njih se cak i vise namesta nego u Italiji, svaki cetvrti mec 1-2, 2-1, pa sumnjive pobede i porazi....mad daj...msm treba taakve ljude uhapsiti jer je igranje na srecu postala masovna zanimacija, sta vise nekim ljudima (a nije ih malo) i opsesija, ljudi ulazu svoj novac, a i zbog regularnosti takmicenja, ja sam uvek za regularnost, ali ovo....bice da Italijani vole da su u centru medijske paznje, napumpaju svak mogucu vest o neregularnosti do maksimuma i tako postane glavna veste za siroke narodne mase....po mom misljenju glupo, resite to ali u svom dvoristu uz sto manju medijsku paznju!

    Comment


    • Svajcarci namestaju ali njima niko ne moze zbog Blatera,Francuzima isto niko ne moze zbog Platinija,mislite da predsednike klubova zanima publika?Sta publika misli?Njih zanima samo novac i sve ce uraditi da dodju do njega,jos se ljudi dogovaraju sa kladionicama,posle treneri da ispastaju

      Comment


      • Dosadašnji trener Kjeva Stefano Pioli novi trener Palerma. Koliko li će ga zadržati Zamparini? Predvidjam da će ostati do kraja godine maksimum

        http://www.football-italia.net/jun2n.html
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Kazu da i Palermo namesta pa predsednik otputa trenere,navodno mu nisu dobri

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Kazu da i Palermo namesta pa predsednik otputa trenere,navodno mu nisu dobri
            Moguće Sećaš se onog meča iz ove sezone, Palermo vodi protiv Ćezene 2:0 i na kraju sa 2 ili 3 igrača više prima 2 gola od Ćezene u nadoknadi... I poraz od 7:0 na svom terenu od Udinezea...

            Mada pre bih rekao da je Zamparini lud
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ko se ne bi setio,kada smo svi popadali...

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Moguće Sećaš se onog meča iz ove sezone, Palermo vodi protiv Ćezene 2:0 i na kraju sa 2 ili 3 igrača više prima 2 gola od Ćezene u nadoknadi... I poraz od 7:0 na svom terenu od Udinezea...

                Mada pre bih rekao da je Zamparini lud
                To je onaj deo price da Italijani obozavaju da su u centru paznje

                Comment


                • Inače Zamparini od kad je kupio Palermo 2002. promenio je ni manje ni više nego 22 trenera!!!

                  A ovo što ti kažeš da vole da su u centru pažnje može da se kaže za De Laurentisa, vlasnika Napolija koji je filmski producent
                  Vlasnik Milana Berluskoni svi znamo ko je, šta je, šta radi
                  Interov Morati naftni tajkun... Romu sad kupio bogati Amer italijanskog porekla... Lotito iz Lacija je isto otkačen

                  Imaju svi predsednici tu neku harizmu, oni su možda i popularniji u Italiji od samih trenera ekipa Vole i oni da su u centru pažnje ;)
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Jedino je Agneli iz Juventusa suntav
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Lepo kaze Vule, a mi ga ne slusamo

                      Comment


                      • Borba za Bastosa između Intera i Juvea

                        http://www.goal.com/en/news/10/italy...ntus-have-made

                        Mada bez brige juventini, Bastos najverovatnije dolazi u Juve osim ako ga Inter ne preotme kao Pacinija
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Dakle ipak jos Bastos nije u Juventusu, a Bice vec ozvanicio

                          Comment


                          • Ne verujem da ce u inter, to je prosto dizanje cene igraca preko medija.....siranje k.... bar tako ja mislim

                            Comment


                            • Ma koji Inter pojavio se kao danas ali nista od toga kad je vec dogovoreno,cim dobije pasos stize u Juve ;)
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Samo Inter nek dovede Alexisa a Bastos neka ide u Juve tamo je potrebniji, jer su oni u problemima do guše i moraju opasan napredak da pokažu naredne sezone
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X