Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi su naviklu na ovo,vidis da cak i Kasano,kada je vidio da je ta ova budala mirno nastavio,nije se iznervirao.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Svi mi koji hocemo da vidimo Ibrahimovica poslije fudbalske karijere u K1

      Comment


      • Ma moze Ibra Cassana kad zna da ga ovaj obozava , da mu nece nista

        Ne bi me cudilo da jednom nekoga u bolnicu posalje
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Ma moze Ibra Cassana kad zna da ga ovaj obozava , da mu nece nista

          Ne bi me cudilo da jednom nekoga u bolnicu posalje

          I Strasser ga obozava


          Comment


          • Treba upariti Balotelija-Ibrahimovica,ovaj haj-kikovima,a ovaj pikadom,pitanje je ko je ludji
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Bas , doci ce Mario svakako

              E za Strassera bas i ne znam haha , ali ovaj je 100 puta rekao da ga bas , bas voli , tako da mu sigurno ne zamjera, dok za Strassera i nisam siguran

              Ali najjaca stvar, Cassano daje intervju i odjednom aaaaaaaa
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Evo jedan dobar video

                Reko sam ja dole postu da nebi bilo lose da se proba u K1

                Comment


                • Ko ce vece sranje da napravi? Baloteli ili Ibra

                  Comment


                  • Katanija,Kjevo...sad ostaju i Parma i Napoli da otkinu Juventusu jos koji bod.

                    Comment


                    • Pet klubova prijeti istupanjem iz Serie A

                      Zbog upitne raspodjele novca od televizijskih prava među talijanskim nogometnim prvoligašima, ustalo je pet trenutačno najboljih klubova: Inter, Milan, Juventus, Roma i Napoli...

                      Klubovi sa sjevera i juga ujedinili su se i zaprijetili ostatku Serije A da će međusobo postići sporazum o zatvorenoj razmjeni igrača između samo tih pet klubova ne bude li usvojen njihov zahtjev raspodjele novca.

                      - Budite sigurni da ćemo djelovati jedinstveno odlučimo li prestati kupovati igrače iz manjih klubova - rekao je Interov direktor Ernesto Paolillo.

                      Velikane je zasmetalo što je vodstvo lige odlučilo podijeliti novac ravnopravnije, i to nakon što je naručilo studiju od agencije za istraživanje tržišta, a koja je svoj posao, smatraju velikani, odradila vrlo traljavo.

                      Primjerice, navijačko zanimanje za utakmicu Milana i Palerma, koja je generirala TV-gledanost od milijun gledatelja, agencija je podijelila 50-50 što, smatra pet vodećih klubova, niti izbliza ne odražava realno stanje stvari.

                      Nakon što je Talijanski olimpijski odbor (CONI) dao za pravo velikanima sugerirajući novu odluku, Serie A se postavila oholo i stala iza prvotne odluke.

                      Kolektivni protest moćnih reakcija je na tvrdoglavi stav ligaškog vodstva.

                      Auuuu zainatili se ovi,valjda ce im platiti,inace pola Juventusovih igraca nece biti ;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pipo na zagrijavanju


                        Cijeli stadion je na nogama


                        Svaka cast Allegri

                        Comment


                        • Ajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Allegri ubacuj Pipa sta ceeeeeeeeeeeeekasssssssssssssssssssssssss

                          Comment


                          • Evooooooooooooooooooooooo majstoraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na terenuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu



                            Pipooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooo

                            Comment


                            • velicanstvena proslava titule na san siru uz pobjedu od 4-1,trenutak euforije je bio ulazak legende Pipa .

                              Comment


                              • Covjek sto je obecao to je i uradio svaka cast majstore


                                Boateng


                                Comment

                                Working...
                                X