Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roma opasno grize za Pastorea i prvi je kandidat da ga dovede.
    sigpic

    Comment


    • Tesko da ce Pastore u Romu.Siguran sam da ce prec u neki bolji i snazniji klub nego sto je Roma.To su vise medijski natpisi (Pasotre,Neymar no way )
      sigpic
      4ever in my heart!

      Comment


      • Pa, dobro, Roma nije mali klub, a i još uvek imaju šanse za LŠ, što mu dođe extra ..

        Comment


        • Roma ce da ulaze ali ne verujem da ce to biti sada neka ulaganja tipa Roman Avramovic ili ovi seici iz Sitija....40 miliona plafon!

          Comment


          • Kakav mec trenutno Fiorentina-Udinese 3-2 za Violu,Parma vodi 2-0 protiv Palerma,Milan 1-0,Bresa vodi u gostima protiv Sampe....
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Očekivao sam da će Udineze pregaziti Fiorentinu ali ipak Miha je tu
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Sad bas nesto gledam na YT-u i stvarno ma koliko ja ne voleo Inter imaju stvarno najbolju pesmu navijacku ubedljivo po meni.
                Evo poslusajte ako vec niste



                Posle njega Juve

                Last edited by bice; 02-05-11, 19:26.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ce Solo Inter je možda i bolja od Amale...



                  Meni se više sviđa Milanova od Juventusove iako je i Juveova dobra ;)



                  A Rominu bih stavio odmah posle Interovih.



                  Moj poredak:

                  1) Inter (Amala, Ce Solo Inter)
                  2) Roma (Roma Roma Roma)
                  3) Milan
                  4) Juventus (Inno Juve)

                  Dobre su sve, mnogo bolje od engleskih pesama.
                  Last edited by Il Capitano; 02-05-11, 19:37.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ne znam meni nekako ovako ide:

                    1.Inter
                    2.Juve
                    3.Milan
                    4.Roma

                    Nisam cuo od ostalih ali od ovih sto sma cuo Amala je najbolja,nekako mi ova Romina previse spora i Milanova ne znam takav utisak imam.
                    Last edited by bice; 02-05-11, 19:41.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Jesu spore ali lepe pesme, Romina i Milanova je dosta dobra ;)

                      Mada opet kažem sve su dobre, pogotovu kad vidiš kakve imaju ovi ostali jaki timovi u Evropi
                      Last edited by Il Capitano; 02-05-11, 19:43.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • To je tacno

                        Poceo Juve i ovo u opste nije dobro,pola nisu presli u ovih 10-ak minuta....
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Svidja mi se sto Inter ima jednu brzu i jednu sporu pesmu, da bi ova druga sporija mogla da se preva na stadionu ;) Lakše navijače pevaju te sporije pesme...

                          Mada opet ponavljam dosta su dobre pesme u Italiji, šta reći, zemlja umetnosti

                          Nova Interova pesma, napravljena posle istorijskog uspeha prošle sezone



                          A Bonucci je vidim ispao iz prve postove, Barzagli je umesto njega...
                          Last edited by Il Capitano; 02-05-11, 20:11.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Jeste,jbg niej igrao nesto posebno u ovih nekoliko zadnjih utakmica.A bekovi Grosso-Motta
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nista posebno prvo poluvreme Lazio napadao,Juve stvorio jednu 100% sansu ali Muslera odbranio Matriju,Lazio imao takodje jednu sjajnu sansu ali je Gigi odbranio,videcemo u drugom poluvremenu kako ce biti.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Juve nastavlja da teske utakmice dobija, lake gubi ili odigra nereseno

                                Comment

                                Working...
                                X