Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj reci da nisu pobjedili ni ovu utakmicu,sada tek vidi kada si napisao,stvarno nemaju veze.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Juventus prokockao 2:0 na svom terenu od Katanije!
      Udineze izgubio na svom terenu od Parme 2:0, Amauri u strašnoj formi, dvostruki strelac. Napoli se oprostio od titule, biće velika borba za drugo mesto sa Interom. Za koju nedelju igraju Napoli-Inter na San Paolu.
      Za 4. mesto velika borba između Lacija, Udinezea i Rome. Juventus više nema šanse za to 4. mesto po meni. Ako prođu u LE puna kapa za njih.



      U 95. minutu primili gol...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Juve ce morati da brani 7. mesto jer se nadam da ce finale kupa biti Inter-Milan pa da se Juve izvuce kao prosle sezone u kvalifikacije za LE
        Jebem ti sudiju 5 minuta nadoknade
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Moli Boga bice da Milan izbaci Palermo

          Mada sve u svemu i ako prođe Palermo u finale, Inter dobija njih i osvaja Kup
          U tom slučaju Palermo neće moći da ide u LE jer bi im se računalo samo ako su osvojili Kup ovako ništa...

          Tako da Juve ide u LE iako su 7. ;)
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Hheheh pa sve je moguce ali navijacu da Palermo ne osvoji
            A ni Roma sve je moguce ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Čujem Del Neri gotovo sigurno ide iz Juventusa, pominje se Lipijev povratak po ko zna koji put

              A Krasića traži Čelsi. Nije ovo daleko od istine, Čelsi pravi rekonstrukciju tima na leto samo ne verujem da će Juve pustiti Krasića za €25m, mnogo im je bitan u nameri da se vrate u vrh evropskog fudbala...
              Last edited by Il Capitano; 25-04-11, 17:18.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Jeste videcemo voleo bih da se vrati Lipi,a Krasa nema sanse da ode u to sam ubedjen ;)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pierpaolo Marino tips Fiorentina's Riccardo Montolivo to join Inter in the summer

                  http://www.goal.com/en/news/10/italy...tolivo-to-join

                  "I have said before that I think Montolivo will go to Inter".

                  "The Nerazzurri need to reconstruct their midfield and need a player like the Viola captain. Montolivo will go to Inter, whereas Juventus may get [Andrea] Pirlo.

                  "I think Montolivo will choose Inter because of the rivalry between Fiorentina and Juventus. He is a player who belongs in a great team and he has class, strength, and everything."


                  Veoma moguće, Montolivo u Interu a Pirlo u Juventusu.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • E ovo je zanimljivo pogledajte koliko Adeboyor ima platu sunce ti....Pa to Juve ne bi mogao da plati nikad..

                    Buffon najplaćeniji igrač Juventusa


                    Footbal Finance već četvrtu godinu za redom objavljuje listu najplaćenijih fudbalera. Od igrača Juventusa najbolje kotira Buffon...

                    Tako se Buffon nalazi na 31 mjestu sa sedmičnom platom od 500.000 eura, ili 6 miliona godišnje i time je i najplaćeniji igrač Juventusa. Od ostalih igrača Juventusa koji su u top 100 su Luca Toni koji se nalazi na 49 mjestu sa mjesečnom platom od 416.00 eura ili 5 miliona godišnje, Amauri na 78 mjestu sa platom od 350.00 eura ili 4,2 miliona godišnje, Del Piero na 85 mjestu sa mjesečnom platom od 333.000 eura ili 4 miliona godišnje. Dakle to su igrači Juventusa koji se nalaze u top 100 najplaćenijih nogometaša svijeta.

                    Od onih igrača koji se povezuju sa Juventusom, neki zaista primaju pozamašne svote novca. Tako Adebayor, koji se u medijima povezuje sa Juventusom, ima mjesečnu platu od 708.000 eura ili 8,5 miliona godišnje. Edin Džeko 541.000 eura mjesečno ili 6,5 miliona godišnje. Glen Johnson ima ista primanja kao i Džeko, dok Aguero mjesečno prima 416.000 eura ili 5 miliona godišnje. Lassana Diarra i Wayne Bridge imaju ista primanja kao i Aguero, dok Mascherano ima nešto manja primanja, 333.000 eura mjesečno ili 4 miliona godišnje. Još je tu i Pirlo čija je mjesečna plata 500.000 eura ili 6 miliona godišnje.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Wayne Bridge ima istu placu ko Aguero

                      Nego,zanima me Vucinic.Nesto citam po portalima da zeli napustiti Romu i preseliti se neku drugu ligu?
                      sigpic
                      4ever in my heart!

                      Comment


                      • Ja sam cuo za opciju Vucinic i pare za Buffona ali mislim da nece biti nista od toga ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Vucinic ce zavrsiti u Totenhem, ako on stvarno zeli da napusti Romu.Mislim da bi to bio pun pogodak i za njega i za Totenhem,sada videcemo da li ce doci do realizacije.
                          Ako hoce da predje u drugu ligu nema bas puno izbora.Moze samo od jacih liga od italijanske da predje u Spansku Primeru(mada cisto sumnjam da ce tamo naci pravi klub,mozda samo u obzir dolazi Real), ali je veca verovatnoca da ce da predje u Premijer Ligu ili eventualno da ga dovede Bajern.

                          Comment


                          • Tottenham, Liverpool, City, Inter, Juventus itd. Ima zainteresovanih za Vučinića uvek ;)

                            EDIT: Ipak Roma nudi novi ugovor Vučiniću i moguće je da ostane u Romi. Nema šta, novi vlasnik ulaže...

                            http://www.football-italia.net/apr27d.html
                            Last edited by Il Capitano; 27-04-11, 12:44.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Kad se ima para onda se i moze ostati u Romi

                              Vrlo ambiciozan je novi vlasnik Rome:

                              Najtalentiraniji brazilski nogometaš 19-godišnji Neymar da Silva Santos Júnior imat će velikih problema da odluči gdje će nastaviti karijeru, jer će ga u ljetnom prijelaznom roku tražiti brojni europski velikani. Nakon Barcelone i Chelseaja, sada se za njega interesira i talijanska AS Roma.

                              Novi vlasnik Rome Thomas DiBenedetto vrlo je ambiciozan i spreman je "odriješiti kesu" za nova pojačanja, a napadač brazilskog Santosa prvi je na listi želja, piše današnji Il Messaggero.

                              List procjenjuje kako će odšteta za Neymara iznositi oko 35 milijuna eura.
                              sigpic
                              4ever in my heart!

                              Comment


                              • Ima pare Roma sad i ulagaće novi vlasnik ali mislim da je preterivanje ovo sa Neymar-om. Njega traže Chelsea i Juventus odavno, a i veći timovi od Rome tako da ne verujem da ide u Rim.

                                A Ganso najverovatnije potpisuje za Milan...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X