Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da napoli opet zivi za fudbal ko u doba maradone,bice seria a sljedece sezone opet jaka,roma ce se pojacat dosao im je novi vlasnik,napoli ce sigurno dovest pojacanja za ligu prvaka,milan i inter standardno jaki,juve ce isto dobit pojacanja jer vrijeme im je da i oni krenu na bolje,uglavnom bice to opet jaka liga

    Comment


    • Ajde ljudi da se nadamo da će ako ne od ove sezone sledeće biti prenosi Serie A na Sport Klub-u!!!
      Pošto Arena izgleda sigurno gubi prava mogao bi SK da se uključi u priču.

      U Italiji postoje 4 jaka tima (Juventus, Milan, Inter, Roma) i timovi koji mogu da budu opasni dosta Napoli, Udinese, Palermo, Fiorentina, Sampdoria, Genoa.

      Zar nije bolje prenositi ovu ligu nego špansku na primer!

      Ova sezona je ajde gotova što se tiče šampiona ali sledeća će biti super interesantna. Inter želi da povrati titulu, Milan će se još pojačati, Roma kreće u renesansu, Juventus ponovo ima visoke ciljeve na novom stadionu, Napoli ne planira da se zaustavlja i ovi ostali timovi totalno nepredvidivi...

      Da se nadamo
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • I ja senadam da ce SK prenositi Seriu A,kakva Primera tmao samo Real i Barselona gaze,otisli na 20 bodova trecem
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Serie A na SK

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Steta sto nisam gledao ovaj mec,ovo je fudbal
            da i meni je zao,ja sam odgledao zadnjih 10 minuta,taman se ukljucio kad je cavani zabio za 4-3 hehe

            Comment


            • pa ja seria a je defintivno uzbudljivija od primere koja ima barcu i real i samo se oko njih sve vrti,ok jesu oni jaci tehnicki to nema dvojbe al nemaju taj stimung i atmosferu ko seria a

              Comment


              • Pa ljudi, ako ne namestaju,zasto su izbacili jedan Juventus a ostavili Milan?Ej pa mogu da nabrojim par ekipa koja su vise puta ponovile prelaze ali ajde,necu da se raspravlljam...sto se tice ekipe koja igra najlepsi fudbal,to je definitivno Udineze...

                Comment


                • Kombinovani prenos mečeva Serie A od 15h:

                  http://atdhenet.tv/36319/watch-serie-a-diretta-goal
                  http://atdhenet.tv/36290/watch-serie-a-diretta-goal (mozzila)
                  http://atdhenet.tv/36322/watch-serie-a-diretta-goal
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ja cu veceras naci neki lep stream za Juve i uz sok i cips da gledam i da se nerviram
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      Pa ljudi, ako ne namestaju,zasto su izbacili jedan Juventus a ostavili Milan?Ej pa mogu da nabrojim par ekipa koja su vise puta ponovile prelaze ali ajde,necu da se raspravlljam...sto se tice ekipe koja igra najlepsi fudbal,to je definitivno Udineze...
                      pa sta to ne smije bit prelaza,sta to ekipa koja gubi ne smije da se vrati u mec,daj ba djete kako tako razmisljas,lopta je okrugla upamti to a fudbal se igra na dva gola.

                      Comment


                      • Nisam ja dete...Da se razumemo,ajde da jednom odigraju prelaze timovi,ali zaredom?Ej pa Rendzers je 5 puta zaredom dolazio prelaz,Bazel isto,Roma je dva puta,Milan kada je igrao sa Realom prosle godine,odigrao je prelaz sa njima,pa je posle ponovio u prvenstvu 3-4 puta,jos pogledaj koje su danas kvote za X na pojedinim utakmicama,jel ti to sumnjivo?

                        Comment


                        • vule prestani gledat meceve kroz kladionicu

                          Comment


                          • a te kvote za x su iskljucivo da navuke takve poput tebe da to odigra,pa zbog tih prica o namjestanjima klade mame s takvim malim kvotama na x ,to sto je mozda bilo prije ne znaci da ce bit i danas,pa zar ne mislis da je malo ofirno sve to da se stalno ponavlja

                            Comment


                            • Je li po tebi i finale lige sampiona Milan-Liverpool bilo namesteno? (3-3)

                              Comment


                              • Uh sunce ti 4-3 na kraju

                                Comment

                                Working...
                                X