Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Svaka cast za Milan, uvek je bolje da oni osvoje nego bedni inter.

    Pato is masterclass
    Definitnvo je bolje
    A Pato dokazuje ono sto ja odavno pricam,to je klasa koju su povrede omele da pokaze sta sve zna i treba mu se sto pre obezbediti garantovano mesto centralnog napadaca,sto znaci prodati Ibrahimovica ili ga preseliti na klupu(ali igrac njegovog kalibra ne zasluzuje da bude na klupi)
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Penal za Milan,ajmoooooooooooooo 3 komadaaaaa




      Cassano

      Comment


      • Kakav Milan ima napad,a Pata ne prodajte ni za koju cenu...To ce biti igracina,samo jos malo da sazri i da ga povrede zaobidju.Eto nama bi Djovinko bio ovakav sigurno ali neam ko da ga ceni a Parma hoce da ga kupi
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • E debila,skida majcu ko da proslavlja gol protiv ne znam koga,pa to je samo obican inter
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Originally posted by Dacha View Post
            E debila,skida majcu ko da proslavlja gol protiv ne znam koga,pa to je samo obican inter
            hahahaha

            Comment


            • Bad Boy (Cassano) crveni karton jedan zuti radi skidanja dresa kad je gol dao,drugi zbog prekrsaja

              Comment


              • E ovaj Kasano,e jebem ti konja
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  E ovaj Kasano,e jebem ti konja
                  Ma nema veze bitno je ovo

                  MILAN-INTER 3:0

                  Comment


                  • Nisam se nadao ovom rezultatu
                    Ali opet cestitke.Jos sutra da Juve dobije Romu i ja sam zadovoljan
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • I tako se zavrsi ovogodisnji Kalco (bar sto se pitanja osvajaca tice)
                      dogodine, je red da se malo raduju i ovi u crno-belom dresu

                      Comment


                      • Momci cestitam vam na pobjedi i ruku na srce , i na tituli

                        Ja ovom sezonom prezadovoljan , bitno je da ce Napolitanci igrati LS

                        Naravno da bih svim srcem volio da Napoli osvojio , ali Milan je u 4 utakmice protiv Napolia i Intera uzeo 12 bodova i zbog toga ne bi bilo pravedno da bilo ko uzme drugi titulu ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Čestitke Milanovim fanovima na pobjedi ;)
                          Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                          Comment


                          • Uzivajmooooooooooooooooooo Milanisti


                            Comment


                            • Kako nam je ovo lijep dan Rossonero

                              Tvoji uzeli titulu prakticno , moji uzeli prakticno

                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Kako nam je ovo lijep dan Rossonero

                                Tvoji uzeli titulu prakticno , moji uzeli prakticno


                                Jos da nije Chelsi zajebo gdje bi nam kraj bio

                                Comment

                                Working...
                                X