Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roma draw up wish list

    http://www.football-italia.net/mar29b.html

    Nevertheless, speculation is mounting that Roma will launch bids for Javier Mascherano, Gabi Milito, Federico Balzaretti, Diego Lugano and Gigi Buffon.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • E malo sutra ce Gigija da dovedu
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • ]Jeremy Menez na meti tri talijanska kluba


        Francuski reprezentativni vezni nogometaš Jeremy Menez bi ovog ljeta mogao napustiti redove Rome, ali teško je reći gdje bi mogao nastaviti karijeru, s obzirom da su interes za njega pokazala tri talijanska kluba.

        Milan, Juventus i Napoli željeli bi dovesti Meneza u svoje redove, prema pisanju talijanskog sporskog lista Leggo, koji izlazi u Rimu. Prema istom izvoru, odnosi 23-godišnjeg Francuza i novog trenera Rome Vincenza Montelle nisu dobri i on je spreman napustiti Romu ovog ljeta.

        Nogometni Menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri!Za sada je Juventus najizglednija destinacija za Meneza, koji može igrati kao ofanzivni veznjak ili kao krilo, a navodno mu je takvu soluciju savjetovao i njegov sunarodnjak Zinedine Zidane.

        Predsjednik Napolija Antonio De Laurentis je također priznao kako bi volio Meneza vidjeti u svojoj momčadi, dok iz Milana nisu komentirali o ovoj temi.


        http://euronogomet.com/

        Sjajno bi ovo bilo za Juve,mada mislim da ce preci u Milan verovatno
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Strasan igrac i kamoli lepe srece pa da iskesiramo za njega i konacno da imamo pravog playmakera

          Comment


          • Tesko,jer onaj Marotta je "genije" i kupuje prosecne igrace a ne one koji nam trebaju.
            Kao spekulise se da se prodaju Jakvinta i Amauri i sve ukupno zarade na njeima 25 miliona i 10 milki iz kase 35 milki pa da kupe mlade igrace tj pre svega Neymara.
            A po meni treba da se kupe Menez,Bastos i levi bek mada moze i Bastos na levom. ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Menez je dosta napredovao ove sezone i nije samo talenat koji treba da eksplodira već je dosta sazreo kao igrač, mada ima mesta tu za još veći napredak.
              Čudno ali mislim da Napoli valjda za sada vodi u trci ispred Milana i Juventusa... Možda zbog toga što je on u ovom trenutku zainteresovaniji od ova 2 tima.
              Mada možda ga i zadrži Roma, s obzirom da dolaze novi vlasnici...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Milan pobedjuje.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Ja sam glasao za nereseno
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Inter,ako uzme ovaj mec uzece titulu,jer Milan se nece vratiti poslije tog poraza.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Milan dobija.

                      Comment


                      • Mislim da ce Inter dobiti , mada bih najvise volio da bude nerijeseno


                        I u nedjelju onda Napoli dobije Lazio i samo 1 bod od Milana
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Inter dobija 101% i hvata zalet za Schalke!

                          Comment


                          • Službeno: DiBenedetto kupio Romu

                            DiBenedetto AS Roma LLC, kompanija u vlasništvu američkog biznismena talijanskog podrijetla, Thomasa DiBenedetta, novi je vlasnik rimskoga nogometnog kluba, AS Rome...

                            Potvrdili su to iz same kompanije koja je praktički preuzela većinski paket dionica rimskog kluba, te time postala prvi netalijanski većinski vlasnik jednoga talijanskog kluba.

                            Vlasništvo će DiBenedettova tvrtka dijeliti s talijanskom bankom Unicredit S. p. a.. Amerikanac će u portfelju imati 60-postotno vlasništvo, a banka 40-postotno. Unicredit također, sukladno dogovoru, ima mogućnost prodati dio ili cjelinu vlastitoga vlasničkog udjela svojim talijanskim strateškim partnerima.

                            "S Italpetrolijem S. p. a. (dosadašnji vlasnici, kompanija obitelji Sensi) i Unicreditom S. p. a. zgotovili smo pregovore o kupnji kluba. Kroz sljedećih nekoliko dana ugovor će biti formalno sastavljen i potpisan, nakon čega ćemo pristupiti operativnim zahvatima vezanim uz budućnost kluba. Očekujemo da će ugovor postati važeći kroz 20 idućih dana. Nakon toga izaći ćemo i s financijskim planom", priopćili su iz DiBenedetto AS Roma LLC-a.

                            Talijanski mediji pišu da bi prvo pravo pojačanje rimskog kluba trebao biti Juventusov golman Gianluigi Buffon.

                            Comment


                            • Hajd konacno da i oni urade nesto odlicno , da se vrate na staze stare slave

                              Ovo sto igraju ove sezone je ocajno ..

                              Dovest ce sigurno mnogo pojacanja na ljeto , ali ja licno ne vjerujem da ce Buffon napustiti Juve , ma kakve uslove mu Roma dala ;) , ali vidjet cemo
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ne ide Buffon nigde... a dobro je ovo za Italijansku ligu jer ce sada biti i Roma konkurentan za skudeto. Ali do toga ce doci samo ako stvarno uloze velik novac jer im je potrebno dosta novca iako ako im je ovaj vlasnik dovoljno bogat ima da iskeshira dovoljno novca za transfere

                                Comment

                                Working...
                                X